Klim Badlands

Autor Neven, Rujan 13, 2017, 21:12:04

« natrag - naprijed »

Neven


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Neven  u Rujan 13, 2017, 21:12:04
Klim  Badlands
:) cuo sam...prica se u selu! Daj malo detalja....pluseva i minusa , usporedb sa klasicna odjela. Dalu ti kisno ide na osnovu obleku?

Neven

Citat: Danijel 23  u Rujan 13, 2017, 21:20:53
:) cuo sam...prica se u selu! Daj malo detalja....pluseva i minusa , usporedb sa klasicna odjela. Dalu ti kisno ide na osnovu obleku?

Minusi:cijena, nema zimskog futera, crne je boje što znači čim staneš postane vrlo toplo
Plusevi: stvarno je vodonepropusno, membrana je sastavni dio odijela tako da nema oblačenja i svlačenje kad je kiša, ventilacija radi vrlo dobro, bubrežnjak je sastavni dio jakne tako da si možeš dobro podesiti jaknu prema tijelu, ako ga ne želiš može se izvaditi, kroj je takav da omogućava veliku pokretljivost na terenu
Uglavnom je to to.

bajki

Za tu cijenu i mora da bude odlična! ;)

Danijel 23

Citat: Neven  u Rujan 13, 2017, 21:59:52
Minusi:cijena, nema zimskog futera, crne je boje što znači čim staneš postane vrlo toplo
Plusevi: stvarno je vodonepropusno, membrana je sastavni dio odijela tako da nema oblačenja i svlačenje kad je kiša, ventilacija radi vrlo dobro, bubrežnjak je sastavni dio jakne tako da si možeš dobro podesiti jaknu prema tijelu, ako ga ne želiš može se izvaditi, kroj je takav da omogućava veliku pokretljivost na terenu
Uglavnom je to to.
Za zimsku podjaknu zadovoljava bilo kakav flis...ja na Defenderu imam i zimsku podstavu ali sam ju samo 1 imo, komplicirana mi je, a flis multifunkcionalna ( i za pođamu je dobra) ...vise me zanima zbog nepropunog materijala vožnja u našim krajevima 7-8mj.
Dali imas i hlače?

Neven

Nije badlands već carlsbad

Danijel 23

Gdje ima najblizi dučan za navuč manduru...probat....klečat....čučit....

Neven

Po pitanju vrućine nema problema, budući da ventilacija radi bolje nego na Sandu.
Kad staneš onda je vruće. Najbliži dućan je u Nj ili CH.

SirOliver

Cijena?

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."