Dugme startera

Autor Fantom, Listopad 18, 2021, 11:51:50

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: agolac  u Listopad 22, 2021, 19:54:22
Nije isto. Voltaža opada s metrima žice (Voltage drop). U harnesu žice idu vamo tamo na sve strane, a da ne govorimo o debljini presjeka žice koji je isto faktor. Dakle debela žica plus kratka žica jednako jača svjetla jer je manji pad napona...
ima logike  :thumbup:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Fantom

Citat: Fantom  u Listopad 22, 2021, 21:49:51
Usput da pitam jer ima veze sa temom jeli ovaj hepek sluzi da se moze startati motor ako nece na dugme. Cime prespojite ove zice?
Jel zna neko ?

zorro

Citat: Fantom  u Listopad 25, 2021, 11:00:25
Jel zna neko ?
Bilo čim ..komad žice ..2 ključa/šarafcigera u križ..što god..samo pazi ako ideš sa žicom ..ako nema izolaciju radi u rukavicama.
To se u biti samo na kratko spoji da zaalnasuješ..i čim upali sklanjaj to čim si brikao
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Fantom  u Listopad 25, 2021, 11:00:25
Jel zna neko ?
:want: Ja sam vidio kada je jedan majstor to mjesto dotakao sa odvijačem iliti šarafcigerom i tako upalio Stroma...
Kako to fercera, ne znam, ali sam vidio ;)

zorro

Citat: Osy  u Listopad 25, 2021, 11:28:18
:want: Ja sam vidio kada je jedan majstor to mjesto dotakao sa odvijačem iliti šarafcigerom i tako upalio Stroma...
Kako to fercera, ne znam, ali sam vidio ;)
Preskače se dugme startera na volanu..znači s ovim drito daješ kontakt anlaseru..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Listopad 25, 2021, 12:23:48
Preskače se dugme startera na volanu..znači s ovim drito daješ kontakt anlaseru..
:thumbup:

Fantom

 Super. Hvala na pomoci. Cisto da znam sa sigurnoscu jeli to to o cemu sam citao prije u par navrata ali nikad sa ilustracijom gdje i kako. :beer:

bajki

Dali netko možda ima prekidač paljenja koji je ujedno i prekidač svjetala (desna ručka) viška, za prodati? Radi se o malom Stromu 2008. godina.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

 :thumbup:

Našao sam ja netu, ali isto kao i ovaj tvoj, ima hrpa čudnih ponuda, da ne kažem lažnih. Stave da je za taj model, a fotka proizvoda ne odgovara traženom.

U biti na netu se može naći, ali sam mislio brzo riješiti da se ne čeka mjesec dana.

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Nema. Ima lijevih kao u priči! :smijeh: