DL650 K7 ABS 53000 km vraćanje u život

Autor agolac, Siječanj 20, 2018, 22:29:28

« natrag - naprijed »

agolac

Mriki, nego, ova Suzuki ralica ti je dobra ideja kako prikopčati ralicu na frame od motora  :gimme5:
Ako ti treba poslikam ti još detaljnije
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Prevelika je to temperatura. Ja sam s njim skidao naljepnice na kombiju, sprži je u sekundi.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Siječanj 20, 2018, 23:17:31
Prevelika je to temperatura. Ja sam s njim skidao naljepnice na kombiju, sprži je u sekundi.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ima li neka druga dobra fora za oživiti plastiku? To je ionako kozmetika. Bitno je da lijepo izgleda
Mogu je ofarbati s crnim sprejom. I to sam vidio i izgleda super...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Super cena-povoljna za motor koji izgleda kao sa dna mora izvadjen, spolja doduše, iznutra je kao nov, jedva čekam da otkrijes sta mu je [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Citat: agolac  u Siječanj 20, 2018, 23:17:29
Mriki, nego, ova Suzuki ralica ti je dobra ideja kako prikopčati ralicu na frame od motora  :gimme5:
Ako ti treba poslikam ti još detaljnije
Može, poslikaj, moj sistem je super jer se ne vide vijci uopće, ali ako se skida mora se skidati i crash bar..

Osy

Citat: agolac  u Siječanj 20, 2018, 23:18:54
Ima li neka druga dobra fora za oživiti plastiku? To je ionako kozmetika. Bitno je da lijepo izgleda
Mogu je ofarbati s crnim sprejom. I to sam vidio i izgleda super...
Ali trebaš staviti primer, jer će se ljuštiti nakon nekog vremena

Milanezi

Meni se čini da je ovaj motor bio dugo dugo pod uticajem vlage ili čak vode.

Super je tema, pratim...

agolac

Citat: Milanezi  u Siječanj 20, 2018, 23:23:06
Meni se čini da je ovaj motor bio dugo dugo pod uticajem vlage ili čak vode.

Super je tema, pratim...

Vjerovatno. Kao i moj DL650. Vozio sam ga svaki dan i bio je ispred na cesti. Crne plastike su bile iste takve, ubije ih sunce. No nedavno sam kupio nove s motorcyclespareparts i sad mi motor izgleda kao nov. Te crne nisu skupe. Skupe su ove bočne, lakirane...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki


agolac

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 23:33:52
Uvijek možeš plastidipat :)

I to, ali baš ti odgovorih na drugoj temi. Ja s tim plastidipom uvijek dobijem balončiće i kad se osuši je reljef a ne ravnomjerno. Šta radm krivo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Dobar si si posao zadao Andrej, fino ćeš ubiti ovo zimsko vrijeme, pratim sa zanimanjem  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: keko  u Siječanj 20, 2018, 23:38:05
Dobar si si posao zadao Andrej, fino ćeš ubiti ovo zimsko vrijeme, pratim sa zanimanjem  :thumbup:

Ako sve bude po planu, sutra agregat ide na stol. Moram još skinuti ispuh i poodkopčati nešto konektora i ako nisam ništa drugo zaboravio, agregat ide van..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Siječanj 20, 2018, 23:39:25
Ako sve bude po planu, sutra agregat ide na stol. Moram još skinuti ispuh i poodkopčati nešto konektora i ako nisam ništa drugo zaboravio, agregat ide van..
Bolje sve slikaj, mator si i senilan, da ne bi bilo poziv doktoru upomoć :ooda: :smijeh:

agolac

Jedno je sigurno. Sve naše plastike s godinama dođu na isto. Ne možemo protiv sunca. E sad, tko drži motor manje na suncu, a više u garaži (GayS ekipa koja se ne vozi) do toga dođe možda kasnije. Ja sam primjer, moj motor je bio stalno vožen i dobio je takve plastike. Isto će mi biti i s DL1000. Upravo zato me, zbog sebe, zanima kako da to također rješim a da ne kupujem nove plastike...
Nekako mi se čini da bi sprej crne boje, mat, bio najbolje rješenje? Imam svoj protektor ispuha koji sam probao fenirati i to ne valja. Sad bih se mogao s njime igrati bojanjem....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 21, 2018, 01:05:43
Bolje sve slikaj, mator si i senilan, da ne bi bilo poziv doktoru upomoć :ooda: :smijeh:

A neee. Pa poanta je da je sve napravim sam. Najlakše je kupiti novi motor pa onda nema kemijanja? Po mogućnosti GS da tamo ostavim i pemziju i dušu :buahaha:
Ne radim ovo zato šta sam lijen nešto naučiti sam ili od svih vas uz dobre savjete, već upravo suprotno :gimme5:
DL je super motor koji uz malu cijenu nudi i puno zabave za one koji žele. Ne zaboravi da imamo DL1K s 650 000 km. Znači kvaliteta je neupitna. Ja općenito ne kupujem Evropska drla, bilo aute ili motore.
Aj, ok, za KTM bih napravio iznimku  :ooda:
Ako sve krene po zlu, imam mnogo djelova za napraviti svoj DL1K jedinstvenim strojem na ovoj planeti  :) Vidimo se za 20 godina. Ja ću još imati svoj DL1000 a ti ćeš promjeniti 5 BMWa jer su se prošli raspali  :buahaha:
Sve sam uvijek radio sam da naučim.

A ti kad si faca odi kod Tomića a ne kod stromera da ti radi servis  :ooda: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain