Silkolene comp 4 15W-50

Autor Danny, Lipanj 23, 2018, 16:41:27

« natrag - naprijed »

Danny

Bok svima
Imam jedno pitanje vezano za ulje, ako je tko primijetio ili ima nekog drugog iskustva općenito.
Naime, prije 4 dana zamijenio sam ulje i filter, ulje navedeno u naslovu i napravio nekih 400-tinjak km, te išao provjeriti razinu, budući da imam problem s povećanom potrošnjom, međutim, ono što sam primjetio je nevjerojatno crna boja svježe zamijenjenog ulja  :huh: Da li je to normalno, da li ima tko kakva zapažanja po toj temi. Normalno da mi pada na pamet da je razlog u ulju ili ne ? Svako mišljenje dobrodošlo. :thumbup:

Danijel 23

Jako dobro ulje.....strpi se do slijedeček servisa. Ponovo stavi to idso pa budeš vido napredak. Sad Silkone ispire staro....vjerovatno ima u sebi više detergenara.

zendra 44

To je stvarno ulje za svaku preporuku, meni je za sad u svakom motoru bilo super, mjenjač osjetno tiše šalta s njim nego sa ostalima! Vjerojatno je Danijel u pravu, ispire ti naslage i taloge starog ulja, na slijedećoj promjeni će biti čišće!

Danijel 23

Imaju najbolji spray za lanac....čak bolji i od BMWeovog.  :-\

Saxi

Sipao sam isto I ja, prvi put posle Motula, pre neki dan, za iduci vikend cu se valjda vozati pa cu pogledati prozorcic i javiti utiske.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danny

Hvala dečki, jedino zaboravih spomenuti da mi je to druga tura istog ulja, zato me još više zabrinulo što je toliko crno. Međutim, moram biti iskren i reći da sam u prošlom intervalu nadolio Motula jer sam ga imao, a trebalo je dodati. Opet, s druge strane s Silkolenom mi je potrošnja ulja minimalizirana. Kako god, hvala vam na mišljenjima, a ti Saxi samo, molim te, ne zaboravi javiti, baš me zanima. :misli: