Live slike s putovanja

Autor tibertov, Srpanj 10, 2018, 11:25:59

« natrag - naprijed »

Gute


tibertov

Citat: Danijel 23  u Srpanj 10, 2018, 13:00:20
Izgleda da je svježe, na koliko si crtica 3 il 4 ka dođeš na pass?
4

branimir


Danijel 23

Citat: tibertov  u Srpanj 10, 2018, 18:32:46
4
Meni je inače u vožnji stalno na III crtice jedino ako je veliki uspon ode na IV...npr Vršić i to pri samom usponu se upalila 4. crtica. Sretno vam i uživajte!  :blato:

tibertov

Citat: branimir  u Srpanj 10, 2018, 18:56:31
Goldeck, Gross?

Gross sam vec dva puta prosao...idem prema Njemackoj vidit Orlovo gnjezdo i jezero Koniggse , pa cu se spustit u Italiju proc par prijevoja i preko Stelvia uci u Švicarsku...pa dalje po prijevojima.

fatboy


branimir

Citat: tibertov  u Srpanj 10, 2018, 19:12:14
Gross sam vec dva puta prosao...idem prema Njemackoj vidit Orlovo gnjezdo i jezero Koniggse , pa cu se spustit u Italiju proc par prijevoja i preko Stelvia uci u Švicarsku...pa dalje po prijevojima.
Bravo!
Zavidan, pozitivno naravno...

keko

Alo Tibi, seminar ti počinje uskoro, uživaj dok možeš  ;) pozdravi gospođu  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: keko  u Srpanj 10, 2018, 23:10:58
Alo Tibi, seminar ti počinje uskoro, uživaj dok možeš  ;) pozdravi gospođu  :gimme5:


Tako, tako .... sjebi mu godišnji  :smijeh: :smijeh:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 10, 2018, 23:16:57

Tako, tako .... sjebi mu godišnji  :smijeh: :smijeh:
Pazio Tibi kamo ide i šta radi. Vidiš da se i neosudi ići preko Stelvia, da nebi osto u defektu ko sa Somarom.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 11, 2018, 08:26:20
Pazio Tibi kamo ide i šta radi. Vidiš da se i neosudi ići preko Stelvia, da nebi osto u defektu ko sa Somarom.

Razumijem ga  :smijeh: :smijeh:

Vinko

Kad vidim ovakve slike i turu koju voziš odma mi dojde da se i na cestu vratim, Tibi samo rokaj  :bravo:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Citat: Vinko  u Srpanj 11, 2018, 08:59:56
Kad vidim ovakve slike i turu koju voziš odma mi dojde da se i na cestu vratim, Tibi samo rokaj  :bravo:
..izdrži molim te  :'( ..ne ostavljaj Patka i mene samog među ovim zvirima i beštimjama  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: zorro  u Srpanj 11, 2018, 09:18:02
..izdrži molim te  :'( ..ne ostavljaj Patka i mene samog među ovim zvirima i beštimjama  :smijeh:
E kad sam DRZa kupil veli mi lokalni iskusni hard enduraš "ko jedanput šumu proba više se ne vraća", nisam ga shvatil preozbiljno ali vidim da je bio u pravu  :blato:
Tak da kad bi se na cestu vratil, a budem jednom, endurača definitivno ostaje :-*
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....