ContiTrailAttack 3

Autor iviccaa, Veljača 11, 2019, 14:09:08

« natrag - naprijed »

vego

ContiRoadAttack 3 je meni čudo od gume. Jes' da se troše, ali i lijepe se za asfalt. Sad sam na Scorpion, ali ne osjećam se ni približno dobro kao na Contiju. Nisam mogao nabaviti ni Road ni Trail za ovo ljeto.
Evo kako Conti izgleda nakon odvožene relacije Senj - Karlobag - Starigrad Paklenica

Prvo hopni, pa reci skoč...

Suki

Bogami si ju nacvrto dobrano :bravo: :thumbup:...sami srkovi naborani :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

vego

Prvo hopni, pa reci skoč...

Saxi

Posredstvom prijatelja Tome iz Ljubljane, pre 10 dana je drugar sa Super Tenerom kod Lašića za 261 Evro uzeo komplet, plus 20ak evra montaža.

vego

Sad će ih vjerojatno biti svugdje. Kad sam tražio u 6-om mjesecu nigdje ih nije bilo i najraniji termin isporuke je bio 15.8.
Prvo hopni, pa reci skoč...

Saxi

U 6om mesecu ih je drugar ovde kupio od švercera od kojih gume nabavljamo za 245 evra komplet za GS, a kad smo pre mesec dana tražili cena je bila 265 ali ih nisu uspeli obezbediti.
Odmah sam zvao Tomu, on Lašića koji je obećao za 2 nedelje i zvao posle 5 dana da su gume na stanju [emoji16]

RatKO

Nove šlapice.

Svi ih hvale pa da vidimo

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk


Špoki

Kandidat za slijedeći set :kava: Prvo se moram riješiti Angel gt, koje su se pokazale lošijima od preporuke :samaranje:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Špoki  u Svibanj 20, 2022, 07:20:43
Kandidat za slijedeći set :kava: Prvo se moram riješiti Angel gt, koje su se pokazale lošijima od preporuke :samaranje:

Po čemu?  :misli:

Ja sam izvozao 4 seta i gume su zakon. Osim što ne prelaze 20,000 km... ;)
mob: 095/573-6874

Black Betty

Citat: Špoki  u Svibanj 20, 2022, 07:20:43
Kandidat za slijedeći set :kava: Prvo se moram riješiti Angel gt, koje su se pokazale lošijima od preporuke :samaranje:

Slažem se
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Angel GT se u odnosu na Scorpion Trail 2 malo brže troše a ludački dobro drže, i padaju u krivinu, nije to Špoki za tvoj stil vožnje, pa te možda plašilo da će ti pobeći motor do patosa.

Suki

Citat: Saxi  u Svibanj 20, 2022, 09:29:29
Angel GT se u odnosu na Scorpion Trail 2 malo brže troše a ludački dobro drže, i padaju u krivinu, nije to Špoki za tvoj stil vožnje, pa te možda plašilo da će ti pobeći motor do patosa.
...bogami pobjego mu je :samaranje:. Doduše u mjestu, al je pobjego do patosa :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Špoki  u Svibanj 20, 2022, 07:20:43
Kandidat za slijedeći set :kava: Prvo se moram riješiti Angel gt, koje su se pokazale lošijima od preporuke :samaranje:
..meni Angel GT odlične, vozio ih i po opakom pljusku i zaljepljene na asfalt, nikad proklizale, imam već drugi set. Jedino kaj ne traju dugo, prošle izdržale nekih 11000 ali to me ne dira uopće
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

Citat: Suki  u Svibanj 20, 2022, 10:00:49
...bogami pobjego mu je :samaranje:. Doduše u mjestu, al je pobjego do patosa :smijeh:.
:bzvz:
:smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Citat: keko  u Svibanj 20, 2022, 11:53:07
..meni Angel GT odlične, vozio ih i po opakom pljusku i zaljepljene na asfalt, nikad proklizale, imam već drugi set. Jedino kaj ne traju dugo, prošle izdržale nekih 11000 ali to me ne dira uopće

Čist ok, meni su znale i do 12-13,000... I zadnji set me došao 1,300 kn - a sad samo zadnja Angel GT 2 košta toliko!
mob: 095/573-6874