Koji antifriz?

Autor iviccaa, Veljača 21, 2019, 20:18:54

« natrag - naprijed »

zare


Ćoso

Ima, ali se "prilika" neda [emoji23]

Osy


zorro

Citat: Ćoso  u Prosinac 08, 2020, 21:30:30
Ima, ali se "prilika" neda [emoji23]
ta "prilika" ima moju podršku  :-* ..samo nek ostane takav i nek ne padne pod utjecaj GSektaša   :bzvz:
..a opet..ža mi Munje..nema nam druge neg u subotu po "žuću" ..dobit će Keko konkurenciju  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Sve je to dobro...Moj prijatelj je jedan mudrac. Kada dođe vrijeme, on će znat'!
Ajd' sad Kapela o ovome [emoji23][emoji23][emoji23]

keko

Citat: zorro  u Prosinac 08, 2020, 21:44:40
ta "prilika" ima moju podršku  :-* ..samo nek ostane takav i nek ne padne pod utjecaj GSektaša   :bzvz:
..a opet..ža mi Munje..nema nam druge neg u subotu po "žuću" ..dobit će Keko konkurenciju  :)
..  :bravo:  toooo munjeni, toooo  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zubakis

Citat: Ćoso  u Prosinac 08, 2020, 22:26:27
Sve je to dobro...Moj prijatelj je jedan mudrac. Kada dođe vrijeme, on će znat'!
Ajd' sad Kapela o ovome [emoji23][emoji23][emoji23]
Da se vratimo na temu. Koji antifriz ce stavljati tvoj prijatelj u GSa? [emoji28]

Osy

Citat: zubakis  u Prosinac 09, 2020, 07:04:42
Da se vratimo na temu. Koji antifriz ce stavljati tvoj prijatelj u GSa? [emoji28]
:smijeh:

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

gogs

 :P :ebudale:

Nego, da. Đanija me trznuo s nekim bemvejom pa sam se malo dotipkavao s munjenim bratom  :-* iz Požege jel zainteresiran za moju pilu. Kako sam na kraju odustao od tog bavarskog drla (vijeće mudraca nije dalo zeleno svjetlo  :smijeh: ) tako i ne bih rado prodao svog voljenog japanca.

Generalno mi je žao munjenog brata jer je ponudio dobru cijenu i da su neka svjetlija vremena još bi mu ga i prodao (mada se još roštiljam  :) ), a i znam da bi ga dobro čuvao...ovako u ovoj neizvjesnosti oćemo li sutra preživjet i ko zna kada ćemo nekamo na put zaista nema smisla.
Al nikad se ne zna samnom...možda već na proljeće me opet zasvrbi a možda i ne.
Kako god, onaj žućo je isto odlična prilika i ima manje km neg moj. Tako da Munja neš se zajebat garant.  :beer: