Kočnica abs

Autor Borko, Kolovoz 02, 2019, 12:35:14

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2019, 08:18:29

Ima jedna dobra fora koju mi je nedavno prodao jedan prijatelj Slovenac. Žalim ti se ja njemu kako sam u 50-toj, počelo me ponekad boljeti koljeno i kako osjećam da nisam više kao što sam prije bio, a on meni .... znaš 50-te su jako dobre, te godine imaju mnoge prednosti, ali to vidiš kada dođeš u 60-te  :buahaha: :smijeh:

Pozdravi prijatelja...izgleda da je u pravu... :-\

Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2019, 08:18:29

Ima jedna dobra fora koju mi je nedavno prodao jedan prijatelj Slovenac. Žalim ti se ja njemu kako sam u 50-toj, počelo me ponekad boljeti koljeno i kako osjećam da nisam više kao što sam prije bio, a on meni .... znaš 50-te su jako dobre, te godine imaju mnoge prednosti, ali to vidiš kada dođeš u 60-te  :buahaha: :smijeh:
To je istina :thumbup: :smijeh: Nedavno smo sa prijateljima pričali do kada ćemo uopće voziti motore :)
Ja sam već počeo sa ovim GerijatrijSkim, a za 4, 5 godina nekog velikog čopera i vozdra raja :buahaha:

Borko

Bez zajebancije, probao sam kočnicu i ne koči. Upreš ko sivonja, ne staje. I moj stromek je abs i nema veze sa zdravom pameti. Neki vrag je, al koji....? Odgovor da kupi ga-a nije opcija. Nit je pomorac nit uhljeb.  :smijeh:

agolac

Citat: Borko  u Kolovoz 03, 2019, 23:49:03
Bez zajebancije, probao sam kočnicu i ne koči. Upreš ko sivonja, ne staje. I moj stromek je abs i nema veze sa zdravom pameti. Neki vrag je, al koji....? Odgovor da kupi ga-a nije opcija. Nit je pomorac nit uhljeb.  :smijeh:

Da li ste reparirali kaliper?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Borko

Mislim da nije još. U suzukija kažu da bi mogla bit centrala abs-a. Ima li smisla, ako prednja fercera ok?

agolac

Citat: Borko  u Kolovoz 04, 2019, 00:05:14
Mislim da nije još. U suzukija kažu da bi mogla bit centrala abs-a. Ima li smisla, ako prednja fercera ok?

Prvo neka očisti i reparira kaliper pa onda dalje.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Ja sam na starom malom K5 mogao zablokirati zadnji kotač bez problema, znao sam s vremena na vrijeme pošpricati pločice i diskove sa sprejom za čiščenje kočnica