Plati pa se klati

Autor Grba, Studeni 27, 2019, 13:36:34

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Grba  u Prosinac 06, 2020, 18:41:25
Sezona corona 2021. Kraće ture, novo u ponudi, uskoro reklama na ADV Rider...
Koliko čitam da ćemo i sliniti za Dolomitima zbog svakojakih ograničenja...Treba ići na istok

Paf

Citat: Ćoso  u Prosinac 06, 2020, 18:44:54
Koliko čitam da ćemo i sliniti za Dolomitima zbog svakojakih ograničenja...Treba ići na istok
sta spada u istok...dokle se more...   :misli:

tibertov


Ćoso


Grba

Još je Bjelo dugme pjevalo
"Sve je to od lošeg čokolinaaa"
:smijeh:
098 737 604

Grba

Citat: Ćoso  u Prosinac 06, 2020, 20:26:38
https://advrider.com/motorcycles-see-new-restrictive-speed-limits-in-the-dolomites/
Nije to novost odavno. No amerima su te Alpe ko evropljanima Route 66 (koji btw ne postoji u izvornom obliku) Vidimo po upitima i pretragama, 90% Alpe.
Za istok se slažem, ja zadnjih 9 godina rijetko idem zapadnije od Slovenije. Alpe su prekrasne ali malo je to presterilno za moj ukus... I previše je ljepih predjela da bi se prečesto vračal na isto mjesto
098 737 604

zare

Citat: Ćoso  u Prosinac 06, 2020, 20:26:38
https://advrider.com/motorcycles-see-new-restrictive-speed-limits-in-the-dolomites/
Šteta, bio sam nekoliko puta i volio bi još koji put jer stvarno je lijepo tamo, al ako bude tako kako pišu, tražim druga brda

Osy

Citat: zare  u Prosinac 06, 2020, 22:16:13
Šteta, bio sam nekoliko puta i volio bi još koji put jer stvarno je lijepo tamo, al ako bude tako kako pišu, tražim druga brda
Transfagarasan i Transalpina :thumbup: Nisam bio ni u Rumunjskoj, trebali ove godine, a ni u Alpama :huh:

keko

Citat: Osy  u Prosinac 07, 2020, 00:01:29
Transfagarasan i Transalpina :thumbup: Nisam bio ni u Rumunjskoj, trebali ove godine, a ni u Alpama :huh:
..i meni to otpalo ove godine  :huh: :'(
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Grba

Citat: Osy  u Prosinac 07, 2020, 00:01:29
Transfagarasan i Transalpina :thumbup: Nisam bio ni u Rumunjskoj, trebali ove godine, a ni u Alpama :huh:
Bar je tebi Rumunjska blizu, odlična zemlja za motor. Iz bliže okoline dodal bi bugarske Rodope i slovačke Tatre
098 737 604

VUCIBATINA

Citat: Osy  u Prosinac 07, 2020, 00:01:29
Transfagarasan i Transalpina :thumbup: Nisam bio ni u Rumunjskoj, trebali ove godine, a ni u Alpama :huh:

Ja cu ove 2021 to obaviti ako ovo sranje prestane i bude turista,inace jedino ako me grba zaposli da vozim za njega
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 07, 2020, 07:35:40
Ja cu ove 2021 to obaviti ako ovo sranje prestane i bude turista,inace jedino ako me grba zaposli da vozim za njega
Mi tu. Trebalo je ove godine prođirat RU i BG, ali sada se nadam da će to biti 2021 O:-) jer kakva je situacija niti to nije sigurno da će se izrealizirati :samaranje:.
:moto2:

098 9232180

Grba

Do proljeća granice EU i bliže nam okoline će sigurno bit otvorene. I ove se godine donekle moglo putovat. Meni su ljudi iz Irske motorima došli, mi bili u Albaniji... Avio prevoz i masovni turizam to će štekat malo duže.
098 737 604

Ćoso

Svatko po svome. Niti ja kritiziram ekipu koja nakon 8-10 sati vožnje slaže šatore i tako 10 dana, niti dozvoljavam da mene netko kritizira koji želim spavati isključivo u krevetu (sukladno mogućnostima i isplaniram put...kada idem s lijepšom polovicom put prilagodim...kada idemo gejrajd, ionako nas boli briga)...Ne treba preračunavati...Dolomiti su super, međutim i koštaju...Nije isto spavati u Bakru i na Hvaru...

Bagy

Kako glasi ona stara forumska: "Pokrij se koliko ti je dugačak pokrivač"...  :shhh:
mob: 095/573-6874