Plati pa se klati

Autor Grba, Studeni 27, 2019, 13:36:34

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

mi planiramo  transalpinu  rješiti šatorom i paštetama. ako zagusti juha od cikle ka grba i nema straha
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Grba

Evo Vuci, friško iz Lidlove kuharice
098 737 604

zubakis

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 07, 2020, 10:33:08
mi planiramo  transalpinu  rješiti šatorom i paštetama. ako zagusti juha od cikle ka grba i nema straha
Šatorovat na Transalpini? Ako se ne bojis grofa Drakule treba bi se bojat vukova [emoji28][emoji28]

Ćoso


Suki

Citat: zubakis  u Prosinac 07, 2020, 12:21:24
Šatorovat na Transalpini? Ako se ne bojis grofa Drakule treba bi se bojat vukova [emoji28][emoji28]
...i međeda :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: zubakis  u Prosinac 07, 2020, 12:21:24
Šatorovat na Transalpini? Ako se ne bojis grofa Drakule treba bi se bojat vukova [emoji28][emoji28]
Nisam želio komentirati...To će biti jedno predivno iskustvo...Ili ćemo mi čitati (skupa s Vucibatinom) u nekom moto časopisu tu avanturu, ili ćemo mi (bez Vucibatine) čitati u nekim novinama pod rubrikom CK :-X

zare

Citat: Suki  u Prosinac 07, 2020, 12:25:03
...i međeda :smijeh:
Medvjedi šeću po cesti, mi prošli pored jednog  :)
Nikad me žena nije jače stisnula  :smijeh:

keko

Citat: zare  u Prosinac 07, 2020, 12:38:33
Medvjedi šeću po cesti, mi prošli pored jednog  :)
Nikad me žena nije jače stisnula  :smijeh:
..to te ona samo jako voli 🤪
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Grba

Nejdi Vuci, prvo će ti Drakula krv popit, onda će te onakvog suhog medo izjebat i na kraju vuk pojest.
Kakvi su komarci, bolje da neznaš  :smijeh:
098 737 604

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

mislim da je Vuci bacio sarkazam  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

ja san ozbiljan da nemogu ozbiljniji biti, vuk i medvid su mi prvi susjedi tako da njih se ne bojim,spava san i na gorim mistima,e sad drakula, neman pojma :misli: :misli: naoštrim neki kolčić i naderem se luka,valjda je dovoljno :buahaha: :buahaha:


možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

...popit će ti krv umjesto Drakule :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Mrki


Saxi

Zaboravi ga tamo i put ti plaćamo, ali ako te Rumuni uhvate i sa tim buzdovanom povežu, proći ćeš gore nego Čaušesku [emoji16]
Inače noćenje u Rumuniji je jako jeftino i šator se ne isplati zbog hladnoće tokom noći i divljih zveri i konja koji slobodno jure unaokolo.