Plati pa se klati

Autor Grba, Studeni 27, 2019, 13:36:34

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Saxi  u Prosinac 08, 2020, 01:21:09
Zaboravi ga tamo i put ti plaćamo, ali ako te Rumuni uhvate i sa tim buzdovanom povežu, proći ćeš gore nego Čaušesku [emoji16]

:buahaha:  :ebudale:
nismo mi te sreće..znaš kak vele da pijance i budale i bog čuva  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:



Paf


Suky,sinoc sam cita cilu istoriu jednog Bajkera iz N.Sada,sam je sa zenom isa obic Alpe,spava je po prenocistima sa doruckom po 1-2 noci...isao je okolnim putevima,nesto malo autocestom,od polaska do povratka 11 dana...potrosio je 1.000 eur.,i kaze da je mogao i dosta jeftinije proc,al da je dobro jeo i probava hranu po sloveniji,austriji,italiji... to mu je prvi djir,sa Versysom 650...i da je nosia previse robe,sto za sljedeci djir ce znati malo bolje...  :kava:

Ćoso

Sve ima svoje...Nas par putujemo i ništa nam ne fali (ne pretjerujemo već kombiniramo, međutim kad je bal onda jebal)...Da li želiš doći vidjeti Alpe/Dolomite, međutim zbog 19+€ putarine ne otići na neke prijevoje...da li želiš popiti pivo na nekom super mjestu i istu platiti 8-10€, a istu možeš kupiti u trgovini duplo jeftinije...sve je individualno...ako idem na neki put, onda idem spreman.
Što želiš od putovanja (po tome možeš ići i na V-Strom moto susret u Vela luku i preći samo 7 km s motorom...sve je moguće...bilo je ljudi koji su u dan-dva došli do Ohrida, pokazali se bez stajanja i bez da su zastali na piće s nama koji smo tamo bili, i vratili se nazad...razlozi su njima poznati i ne ulazim u to)?
Da li želiš staviti naljepnicu da si negdje bio, ili stvarno želiš vidjeti nešto ?

Grba

Šalu na stranu ja sam doktoriro na low budget putovanjima. Ali to prakticiram kad idem sam jer meni tako paše. Sad uglavnom vozim u društvu koje mi je odlično. Najviše trošimo na lokanje i žderanje, spavanje nam nije komocija na prvom mjestu. Osobno ne volim razmetanje, mišljenja sam da za kompletan doživljaj treba i malo snalaženja. Po bivšoj YU najviše volim koristit smještaj kod prijatelja tako oni opet dođu kmeni i krug zatvoren.
098 737 604

tibertov

Ove godine 8 dana Dolomita ja i žena 2k eur.

Grba

Računice sa ženom su druga dimenzija  ;)
098 737 604

zare

Citat: Ćoso  u Prosinac 10, 2020, 11:02:33
Sve ima svoje...Nas par putujemo i ništa nam ne fali (ne pretjerujemo već kombiniramo, međutim kad je bal onda jebal)...Da li želiš doći vidjeti Alpe/Dolomite, međutim zbog 19+€ putarine ne otići na neke prijevoje...da li želiš popiti pivo na nekom super mjestu i istu platiti 8-10€, a istu možeš kupiti u trgovini duplo jeftinije...sve je individualno...ako idem na neki put, onda idem spreman.
Što želiš od putovanja (po tome možeš ići i na V-Strom moto susret u Vela luku i preći samo 7 km s motorom...sve je moguće...bilo je ljudi koji su u dan-dva došli do Ohrida, pokazali se bez stajanja i bez da su zastali na piće s nama koji smo tamo bili, i vratili se nazad...razlozi su njima poznati i ne ulazim u to)?
Da li želiš staviti naljepnicu da si negdje bio, ili stvarno želiš vidjeti nešto ?
Bravo direktore :thumbup:
svaka ti je na mjestu  :thumbup:

gianni


fatboy

Grba postavi rute koje nude, a od svih komentara sve se svede na vrijedi li nesto nekih novaca... :samaranje:
Pa dobro ljudi dokle vise?!? Jel netko spomenuo turu kao kud se sve prolazi, dao komentar da bi mozda negdje mogli vidjet jos nesto, predlozili neku birtiju, spomenik, vidikovac ili slicno? Mozda kritika da je prekratko ili predugacko, ili, ne daj Boze, netko pohvalio kako su nesto sklopili i isplanirali? Nista koliko vidim... :thumbdown:
Katastrofa je citat samo komentar kojem je cilj sjebat neciji drugi komentar ili se cudit necemu koliko kosta, jer ti sam ne bi dao za takvo sto...
Pa dajte malo komentirajte konstruktivno, kolegijalno, probajte malo biti objektivni i normalni...pizda mu materina, uz sva sranja oko nas, dolazak na forum je postao napet bez ikakve potrebe...malo pozitive ( ne ulagivanja) nece vas ubit...saltajte u nizu, udahnite malo, pa onda napisite koju rijec...nece vas ubit bit normalni, a niti ce vam ćune od toga bit krace...


P. S. Ovaj tekst se odnosi na SVE teme... :kuri:

iviccaa

Dzabe si krecio, fat....

Evo danas su moderatori prvi put u ovoj godini izdvojili off u novu temu.
Valjda moraju jednom godisnje nesto napraviti, a kraj godine je blizu. [emoji23]
Na iti jednom normalnijem forumu likovi pored Pafa bi letili nakon 2 dana.
A ovako jbg.
Onda imas jos par likova kojima je on zabavan jer ocito nemaju pametnijeg posla u zivotu i samo ga dodatno hrane....

Bobi

Fatboy, slazem se s tobom parcijalno. Ne slazem se s dijelom o preporukama na postojece rute. Evo pregledao sam ova dva linka, i nemam pojma ni gdje ce se jesti, ni gdje ce se spavati, osim generalnih izjava tipa "spava se u Dubrovniku", i "probat cemo musule u Stonu" i "Plavac " , ili "taking short ferry ride to Kotor" Neces ne, jer tog trajekta nema. Da li to ukljucuje penjanje po Stonskim zidinama, degustaciju vina u nekoj vinariji na peljescu, i sto se desilo s kamenicama u Malom Stonu, ili trajekt Lepetane-Kamenari, ne znam. A ne vidim ni da me itko pita. Tako da smatram da je to na savjesti i poslovnoj pronicljivosti ekipe koja to odradjuje. Ako im treba lokalni savjet , nek pitaju, pa ce dobronamjerni clanovi foruma uletit s informacijama. Inace, svaka cast na ulozenom trudu i novcima, drago mi je zbog njih. Ja osobno ne bih isao na ture ciji opis je toliko generaliziran ( a ja sam poznat po mrznji prema planiranju putovanja u detalje vece od "idemo na Stelvio". Pozdrav

fatboy

Citat: Bobi  u Prosinac 10, 2020, 20:11:31
Fatboy, slazem se s tobom parcijalno. Ne slazem se s dijelom o preporukama na postojece rute. Evo pregledao sam ova dva linka, i nemam pojma ni gdje ce se jesti, ni gdje ce se spavati, osim generalnih izjava tipa "spava se u Dubrovniku", i "probat cemo musule u Stonu" i "Plavac " , ili "taking short ferry ride to Kotor" Neces ne, jer tog trajekta nema. Da li to ukljucuje penjanje po Stonskim zidinama, degustaciju vina u nekoj vinariji na peljescu, i sto se desilo s kamenicama u Malom Stonu, ili trajekt Lepetane-Kamenari, ne znam. A ne vidim ni da me itko pita. Tako da smatram da je to na savjesti i poslovnoj pronicljivosti ekipe koja to odradjuje. Ako im treba lokalni savjet , nek pitaju, pa ce dobronamjerni clanovi foruma uletit s informacijama. Inace, svaka cast na ulozenom trudu i novcima, drago mi je zbog njih. Ja osobno ne bih isao na ture ciji opis je toliko generaliziran ( a ja sam poznat po mrznji prema planiranju putovanja u detalje vece od "idemo na Stelvio". Pozdrav

:thumbup:

Grba

Citat: Bobi  u Prosinac 10, 2020, 20:11:31
Fatboy, slazem se s tobom parcijalno. Ne slazem se s dijelom o preporukama na postojece rute. Evo pregledao sam ova dva linka, i nemam pojma ni gdje ce se jesti, ni gdje ce se spavati, osim generalnih izjava tipa "spava se u Dubrovniku", i "probat cemo musule u Stonu" i "Plavac " , ili "taking short ferry ride to Kotor" Neces ne, jer tog trajekta nema. Da li to ukljucuje penjanje po Stonskim zidinama, degustaciju vina u nekoj vinariji na peljescu, i sto se desilo s kamenicama u Malom Stonu, ili trajekt Lepetane-Kamenari, ne znam. A ne vidim ni da me itko pita. Tako da smatram da je to na savjesti i poslovnoj pronicljivosti ekipe koja to odradjuje. Ako im treba lokalni savjet , nek pitaju, pa ce dobronamjerni clanovi foruma uletit s informacijama. Inace, svaka cast na ulozenom trudu i novcima, drago mi je zbog njih. Ja osobno ne bih isao na ture ciji opis je toliko generaliziran ( a ja sam poznat po mrznji prema planiranju putovanja u detalje vece od "idemo na Stelvio". Pozdrav
Slažem se Bobi, još smo u povojima. Ali strašno je puno muke oko cijelog tog posla pa eto. Za sad više ponuda ture služi informativno a s interesentima komuniciramo detaljnije. Od 27 uplata za sad samo troje je odustalo. S ostalima smo u kontaktu i razrađujemo ture po njihovim željama.
098 737 604