Kamera za snimanje za vrijeme vožnje

Autor damjandugi, Lipanj 10, 2020, 21:29:44

« natrag - naprijed »

damjandugi

Ovaj tjedan sam konačno dobio naručeno dual kameri za motor.

https://www.amazon.com/WonVon-Motorcycle-Recording-G-Sensor-Support/dp/B07SYNNTRK

Odmah sam se uhvatio posla.Najviše vremena ode,da se poskidajo plastike i nazad stave. Sve ostalo simpl.
Slike govore više.
Zadnju sam prišarafio na nosač kufera,a prednju izpod svjetla.
Kable sam povezao na kabal od original 12v utičnice.

Skinuo aplikacijo sa neta i uštimao postavke.
U vožnji nisam još isprobao. Možda sutra.

damjandugi


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

damjandugi

Moglo bi se reč.

Ali prvenstveno sam montirao oba dvije samo zbog razloga dokazivanja,ako dođe do nečeg,ko je kriv ili ko nije kriv.

Kolegu sa posla i njegovu ženu je prošlog ljeta Italijan srušio,kad se je polukružno okretao.I dan danas još nije rešena situacija,jer Italijan tvrdi lopovski,da nije ništa napravio pogrešno.Ali na fotografijama se točno vidi cesta i crte na cesti i smjer kretanja,itd. :puke:

Ćoso

Dobar izgovor zlata vrijedi.
- Safety first
- It is for your Safety


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

damjandugi


Ćoso

Baš me zanima snimka iz vožnje.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

damjandugi

Možda danas,ako uhvatim malo vremena.

Ćoso

Citat: damjandugi  u Lipanj 11, 2020, 07:24:47
Možda danas,ako uhvatim malo vremena.
Vozi u rikverc [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Po zakonu o saobraćaju u nas se takvi snimci ne mogu koristiti, a još možeš i da najebes što snimaš druge bez dozvole. Zvuči apsurdno, ali tako je u Apsurdistanu na žalost.

damir-st

Pa nije baš ni jeftina...[emoji848]

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk


Ponti

Takve kamere ili slične imaju na motoGp... ne znam ima li Damjanova auto nivelaciju, ono kad se nagne a kamera snima potpuno vodoravno ... sad kad Damjan krene po gasu  :)


damjandugi

Nama takve kamere ne trebaju. Mi so onako svi vozimo do koljena. :buahaha: :buahaha:

damjandugi