Nosač za navigaciju ili mobitel

Autor mtoni, Srpanj 15, 2020, 20:56:53

« natrag - naprijed »

mtoni

Danas složio nosač za mobitel (koji mi služi i kao navigacija) jeftina kombinacija uradi sam  :)   cijev je 14 cm dugačka (našao u firmi otpis stolice) na svakom kraju s unutarnje strane probušio fi6 rupu 1 cm od ruba ,Uvukao šarafe unutar cijevi i začepio sa plastičnim čepovima koje sam malo zarezao jer lupa u šaraf s kojim je učvršćeno . Ako nekome pomognem bilo bi mi drago
. svima ljep pozdrav  :beer:
Zagreb
V-STROM DL650 2004

Bagy

mob: 095/573-6874

Danijel 23


Saxi

Odlična fora, samo mislim da je suviše nisko za kačenje mobilnog, prekrivaće ti satove [emoji848]

zorro

Na taj nosac obvezno s onom gumom zakaci rubove mobitela jerbo ces ga traziti po cesti kao i ja..nikad ga nisam nasao
Ima takav nosac ali s gumenim hvataljkama i on je ok..ovo je sranje jer su ti pipci premali i mob. ispadne sam tak ak se ne ucvrsti tom gumom
Ili mos i sam na te metelne hvataljke nesto improvizirat..pofotkak cu ti sutra svoj

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Da, obavezno neko dodatno osiguranje...ja isto svog starog 2 mjeseca nisam nikad našao :samaranje:

mtoni

To sam dobio s motorom pri kupnji ,samo što je bilo montirano na volan a to mi je bilo jako nisko (skroz na rezervaru) .Vide se satovi taman ništa ne pokriva , a nešto za osiguranja bi trebalo iako je odradio par tura po 400 - 500 km i drži se ;)
Zagreb
V-STROM DL650 2004

Osy

Citat: mtoni  u Srpanj 16, 2020, 07:41:37
To sam dobio s motorom pri kupnji ,samo što je bilo montirano na volan a to mi je bilo jako nisko (skroz na rezervaru) .Vide se satovi taman ništa ne pokriva , a nešto za osiguranja bi trebalo iako je odradio par tura po 400 - 500 km i drži se ;)
Nikad ne reci nikad, ili nikad nije kasno...kad mi se to dogodilo, negdje poslije Karlovca, ne da sam popizdio, nego mi usralo lijepo putovanje i cijelim putem sam, sam sebi cantro kako sam glup šta ga nisam makar imao na punjaču :bzvz:

HAL

Ja sam svoj nosač kombinirao sa Ram mount-ovim prihvatom ali na poziciji ispod vizira ima puno vibracija koje čak ni on nije uspio riješiti, tako da sad razmišljam o povratu na guvernal.,

jeeves



Citat: Osy  u Srpanj 16, 2020, 07:52:42
Nikad ne reci nikad, ili nikad nije kasno...kad mi se to dogodilo, negdje poslije Karlovca, ne da sam popizdio, nego mi usralo lijepo putovanje i cijelim putem sam, sam sebi cantro kako sam glup šta ga nisam makar imao na punjaču :bzvz:

Meni je ostao na punjaču kad smo krenuli kući sa susreta na Žumberku. Nemam pojma koliko dugo je visio.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


zorro

Citat: Osy  u Srpanj 16, 2020, 06:59:38
Da, obavezno neko dodatno osiguranje...ja isto svog starog 2 mjeseca nisam nikad našao :samaranje:
A dobro..ti si imao bas ono kinesko plasticno sranje.
Ovaj nosac je aluminijski ..taj nece puknut al se od vibracija popusti vijak sto steze mob..a hvataljke male..ispada mobite ko iz Marine [emoji28]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: jeeves  u Srpanj 16, 2020, 09:39:04

Meni je ostao na punjaču kad smo krenuli kući sa susreta na Žumberku. Nemam pojma koliko dugo je visio.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
:thumbup: