Podešavanje ovjesa

Autor MaRi0_St, Kolovoz 07, 2020, 07:32:14

« natrag - naprijed »

MaRi0_St

Da adresiram glavni problem koji me muči nakon prelaska sa Z750 na V-Stroma a to je mekani ovjes :)

Evo što manual kaže o podešavanju (prednjeg):
"Position 5 provides the minimum spring pre-load and position 0 provides the maximum pre-load"

i zadnjeg:
"Turning the adjuster clockwise will stiffen the spring pre-load and turning it counterclockwise will soften the spring pre-load. Position 0 provides the softest spring pre-load and position 5 provides the stiffest."

Podešavanje rebounda zadnjeg ovjesa:
"Turn the adjuster clockwise to stiffen the damping force and turn it counterclockwise to soften the damping force."

Prvu stvar kad san sia na motor san "odoka" pritega zadnji ovjes jer u dvoje mi previše "potone" a sad bi ga triba "ufino" podesit pa evo svi savjeti su dobrodošli, kako se vi vozite? (recimo da smo draga i ja negdje na 150 kg sa opremom + prtljaga...

Koliko "klikova" ima od min. do max. na onom "kotaču" na zadnjem ovjesu, kad san ga počea pritezat činilo mi se da nema kraja, nisan ni uspia izbrojat  :smijeh:

I zna li ko koliko "krugova" ima naprijed i čemu služi onaj utor za odvijač naprijed ako nema podešavanja rebounda? :misli:

U manualu od kawe je pisalo koje su tvorničke postavke i za koju težinu su podešene, ovdje piše koje su tvorničke postavke ali ne piše je li to setup za japanca od 60 kg ili za dvoje balkanaca i 3 kofera pa ne znam odakle da krenem :smijeh:

Drugi problem je šta se planiram vozit 99% po cesti, ali za 10ak dana sam planira do Visa a tamo koliko vidim ima dosta makadama pa ću ga tu opet morat malo omekšat :thumbdown:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

ToWaRR

Dobro pitanje, pratim :)
kod mene na zadnjem ja sam izbrojija samo 4 crte, a stavio sam ga na misli 3 ipo tj. kada san ga zavida do kraja odvida san za 2 puna kruga, a prednji mi je trenutno na 3 crte.
Rebound nisan dira.
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Osy

Kupiš GSA i nemaš tih problema. Tipka na volanu sve rješava... :thumbup: Kad sam imao KLV-a meni je i prednji i zadnji ovjes bio stegnut do maksimuma i nisam ga dirao nikad,  s obzirom da smo sa prtljagom bili blizu 200 kg.
Znam da su neki u prednji ovjes stavljali progresivne opruge da bi ga učvrstili. Ista solucija se dobivala i za zadnji, ali sa promjenom amortizera...Agolac će znati bolje o tome :thumbup:

MaRi0_St

Ma dobro, progresivne opruge, gušće ulje itd. već spada u domenu tuninga, meni je cilj podesit ga malo da se ne ljulja ko barka a da je opet dovoljno udoban.
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Ćoso

Ja sam na stromu uvijek imao na najtvrđe (do kraja)...i kada sam bio sam i kada sam se vozio u paru (bez obzira na podlogu)

https://youtu.be/zdJd6ei9JPs


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

iviccaa

Citat: MaRi0_St  u Kolovoz 07, 2020, 08:02:30
Ma dobro, progresivne opruge, gušće ulje itd. već spada u domenu tuninga, meni je cilj podesit ga malo da se ne ljulja ko barka a da je opet dovoljno udoban.
Naprijed je sve jasno, kao sto pise u manualu, nema rebound, samo preload. Imas 5 pozicija.

"Sve na najtvrdje" nije dobra opcija, nemas dovoljno hoda pa kad predjes preko neravnine ovjes ne stigne vratiti kotac = manji grip na gumi.
Onda se ljudi cude zasto "guma" ne drzi dobro.
Ali to je neko uvrijezeno misljenje da je najtvrdje najbolje. Ocito im negdje drugdje fali tvrdoce. [emoji23][emoji23]

MaRi0_St

nije mi jasno (doduše nisam ni pogledao na motoru da buden iskren) kako se naprijed podešava, "ključem" (gedorom) ili na onaj utor za ravni odvijač?

na kawi se preload podešavao gedorom a rebound u sredini odvijačem...
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

iviccaa


Suki

Citat: MaRi0_St  u Kolovoz 07, 2020, 08:50:28
nije mi jasno (doduše nisam ni pogledao na motoru da buden iskren) kako se naprijed podešava, "ključem" (gedorom) ili na onaj utor za ravni odvijač?

na kawi se preload podešavao gedorom a rebound u sredini odvijačem...
...ili ravni odvijač ili neki drugi predmet. Cilj je da dio koji uđe u utor na vilici bude što duži kako bi hvatao veću površinu jer je materijal na vilici prilično mekan, a sve kako se ne bi pojavila ili vidjela oštećenja :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

MaRi0_St

hvala, to znam :thumbup: znači ona velika matica ničemu ne služi?
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Stjepko

Naj važnije da je prednji i zadnji isto usklađen.Namjesti prvo prednji i prema njemu zadnji.

Mrki

Prednje možeš sa kovanicom od 2 ili 5 kuna..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


zubakis

Citat: Mrki  u Kolovoz 07, 2020, 09:29:10
Prednje možeš sa kovanicom od 2 ili 5 kuna..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Zato su izbacili novcanicu od 5 kuna [emoji23]

Ćoso

Citat: iviccaa  u Kolovoz 07, 2020, 08:36:45
Naprijed je sve jasno, kao sto pise u manualu, nema rebound, samo preload. Imas 5 pozicija.

"Sve na najtvrdje" nije dobra opcija, nemas dovoljno hoda pa kad predjes preko neravnine ovjes ne stigne vratiti kotac = manji grip na gumi.
Onda se ljudi cude zasto "guma" ne drzi dobro.
Ali to je neko uvrijezeno misljenje da je najtvrdje najbolje. Ocito im negdje drugdje fali tvrdoce. [emoji23][emoji23]
Govorimo o (pre)natrpanom malom stromu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: Ćoso  u Kolovoz 07, 2020, 10:13:17
Govorimo o (pre)natrpanom malom stromu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Jbga, direktore, nije naših gabarita pa ne konta :huh: