Brum servis - iskustva

Autor Martin, Prosinac 09, 2020, 19:14:44

« natrag - naprijed »

Martin

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 09, 2020, 19:11:44
ne prodajem ja nego frend  :thumbup:
dakle, bio jučer kod  frenda, poznati zagrebački majstor Coha, i ukratko...........on je dobio pod račun malog stroma 2012 godina, 48 tkm, novija linija, uredno servisiran, zadnji veliki servis (što znači štelanje ventila itd) napravljen kod Bruma, ima račun
kao zanimljivost, iz računa vidljivo da je podmazivanje kontakata 12V utičnice 50 kuna  :buahaha:
naravno da motor ima sva tri kofera itd

uglavnom, još nije na njuškalu i mislim da je 4800 eura

ako nemate njegov broj pošaljite poruku pa ću vam ga poslati
evo plačem  :buahaha: :buahaha:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zare


zorro

to i ja htjedoh pitat ..nije vrag da je počeo i fiskalizirat  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

a tak nekak....100 kuna ovo 50 ono .....i mic po mic i ode cijena servisa u tri pi** materine  :smijeh:
mislim da je taj veliki seris koštao oko tri i pol soma kuna

Grba

WD-40 + 12V = 52 kn
Pošteni majstor zaokruži na 50  :thumbup:
098 737 604

zorro

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 09, 2020, 19:41:46
a tak nekak....100 kuna ovo 50 ono .....i mic po mic i ode cijena servisa u tri pi** materine  :smijeh:
mislim da je taj veliki seris koštao oko tri i pol soma kuna
Pa naravno..50 kn. pranje motora, al to je smišljeno tak da se tim pranjem sjebu kontakti utičnice da bi se moglo uzet 50 kn. za "podmazivanje"
..alooo..podmazivanje kontakata  ooo KTJ :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Paf

 eeeee,vidis,sa sam se sitia tog Bruma,bio je na prije onom forumu,aa di je sad... zar nije on najaci maestro za Stromove...bar tako se govorilo i pisalo,ako nije Strom kod njega zapisan u knjigi servisa,da se nezna za tog Stroma...,a cak oni koji bi kupovali Stroma,zvali bi Bruma jel bio kod njega i kakav je...neznam kako naplaciva,al ako je tako veliki strucnjak,opet bi mora imati neke realne cijene... znam da je bio jedan moj friend iz Rijeke sa Stromom prosle god.kod njega.,650-2018 god.,minja mu je  mortizer /neki malo jaci se stavio/ ,stela je ventile,servis,i mjenja mu je lanac i lancanike i lezajeve u tockovima...ako se dobro sjecam,bilo je oko 4.500 kn sve...  :misli:

zare

Zadnjih godinu dana sam jako puno išao u ZG i prolazio pored njegove kuće, nikad ništa nisam vidio, za razliku od prije par god.

Paf

Citat: zare  u Prosinac 09, 2020, 21:21:33
Zadnjih godinu dana sam jako puno išao u ZG i prolazio pored njegove kuće, nikad ništa nisam vidio, za razliku od prije par god.
Pa ajmo sad,ako imas tako neki veci servis na motoru,ventile stelat,lanac-lancanici...pa usput filtere prominit,ulje...te kontrola sklopova...i recimo da to dodje u ovlastenom servisu 3.000 kn,a kod Bruma 2.500 kn.,di je bolje otic...,il je mozda kod njega i skuplje...  :)

zorro

Citat: Paf  u Prosinac 09, 2020, 21:40:30
..i recimo da to dodje u ovlastenom servisu 3.000 kn,a kod Bruma 2.500 kn.,
kod Bruma to dođe 4500
Skoro svi smo mi bili kod njega i ispali jeleni lopatari..neko jednom i nikad više..a neki po nebrojeno puta  :belj: ..da su ostali na stromu..bogumi bi im rogovi bili veći neg u kapitalca  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Citat: zare  u Prosinac 09, 2020, 21:21:33
Zadnjih godinu dana sam jako puno išao u ZG i prolazio pored njegove kuće, nikad ništa nisam vidio, za razliku od prije par god.
Daj javi kad opet ideš, bi mu poslal kremšnite, demižonku vina i koju češnjofku...
098 737 604

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 09, 2020, 22:16:49
kod Bruma to dođe 4500
Skoro svi smo mi bili kod njega i ispali jeleni lopatari..neko jednom i nikad više..a neki po nebrojeno puta  :belj: ..da su ostali na stromu..bogumi bi im rogovi bili veći neg u kapitalca  :smijeh:

Bilo je svašta, neki su bili zadovoljni, neki ne. A za dijagnosticirati problem koji bi drugi serviseri danima tražili, bio je odličan.
Ja sam bio samo jednom sa starim stromom, običan servis i bio je jeftiniji nego u ovlaštenom. Znam samo iz priča po forumu da je znao naplaćivati gluposti, neke gumice i tako te sitnice dosta skupo. Ali onda kada se pogleda koliko su ti originalni dijelovi ispadne tu li-la.
Moje iskustvo s njim nije bilo loše, jedino mu je pozicija loša, predaleko mi :smijeh:

Paf

 Bemwe ne radi onda,il samo Stromove... ,al iz prvog posta,ostao je Brum i isto dolaze neki i dalje...iako tamo ima Novema...i svagdi ima neki ovlasteni servis... evo ja kad bi nesto morao vece kontrolirati,isao bi u Novemu ili Split,ni na jednoj vidi masine nije kljuc jos bio na mom Stromu.,ja neznam jeli on ovlasteni serviser,ako je...onda je to nesto drugo...  :misli: