Yamaha xtz 1200 super tenere

Autor Dadi, Travanj 29, 2021, 08:52:43

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Ja nisam sa stroma uspija pasti,al kako sam ljep i zgodan vjerovatno cu biti glumac tako da...
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 18, 2021, 10:15:04
Luzerima koji su uspjeli blebnut sa Stroma treba trajno zabranit prilazak bilo kojem motoru, a kamoli vozit ga :takocebit:.
a i onaj Kec da je iole pametan uzeo bi Stromove za školu vožnje i zasigurno bi uštedio na izradi, kupovini i prilagodbi onih pomoćnih kotačića.
Nebi bilo loše da netko posudi Osy-u Stroma kad uskoro bude išao u tu školu.. pa nek dokaže i Kecu i svima kak se nemre pasti sa stroma.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Pih,ja sam poletil a tek onda opal...
Samo let se računa  :-\
098 737 604

Dadi

Aha to je to,ja živim blizu cestara i zato sam stromom krčio i brno kroz kanal,ima logike..
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Paf

       neznam ja...more svasta biti,al ipak najmanje je do Stroma...,a ne ovi videi od GSa...sto onaj preljece kamenje,pa na zadnjem tocku se vrti...pa leti priko planine... baah...pa sa tolikim motorom i tezinom sigurno je to i moguce,al 1 na milion to radi...,i kao sa bi svi tili...aaaaaaaaaaa...oš...oš...sutra...           :kava:

bansi

Mislim da Suzuki za 2022. izbacuje V Strom 650 Zippo ediciju. Uz tvornički postavljenje maglenke imat će i modove vožnji kiša, grad, sport mod i mod izbjegavanja upaljača po cesti :ooda: ;)

Suki

Citat: bansi  u Svibanj 19, 2021, 11:41:32
Mislim da Suzuki za 2022. izbacuje V Strom 650 Zippo ediciju. Uz tvornički postavljenje maglenke imat će i modove vožnji kiša, grad, sport mod i mod izbjegavanja upaljača po cesti :ooda: ;)
:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy



jalni

Dadi, jel Yamaha još kod frenda?
091 4410491

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Osy


Dadi

Tako je, još mi je rekao da je mladić enduraš ( cross)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Osy