K: Jagdterriera

Autor Danijel 23, Lipanj 30, 2021, 09:16:10

« natrag - naprijed »

keko

..sused, baš ti je cakani pesonja 😘
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro



Citat: Saxi  u Rujan 12, 2021, 14:42:35
... veterinar sam, ulazem Kviska i rad sam da pomognem [emoji16]
Što s kamenom u mjehuru..koju hranu izbjegavat ?
Trenutno striktno na nekakvoj urinary care




Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Pa samo to smeš da daješ, ako krenes mesom da je tovariš onda će kamen da se uvećava, pesak da ide, ne daj boze bubrezne kolike da dobije, bolovi su jezivi, tako da je najbolje na toj dijeti da je držiš, nije jeftino verujem, da si ovde lako bih ti nabavio hranu po nabavnoj ceni ali kako izvesti da ti saljem hranu u vreme Korone je neizvodivo dibidus skoro.

zorro

Thx [emoji106]
To je član obitelji i za bolest nije ništa skupo ;)

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: keko  u Rujan 12, 2021, 16:03:25
..sused, baš ti je cakani pesonja 😘
Bit će i intelektualac!  :)

Danijel 23

Citat: Saxi  u Rujan 12, 2021, 14:42:35
... pitaj slobodno, veterinar sam, ulazem Kviska i rad sam da pomognem [emoji16]
1.koja je najbolja hrana sa zdravstvene strane, pričamo o kupovnoj.: suha il mokra?
2.Odabrao sam Platinium (https://platinum.hr/) hrana, jel to ok, ima šta bolje zdravije?

Danijel 23


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎


Saxi

Citat: Danijel 23  u Rujan 14, 2021, 20:33:26
1.koja je najbolja hrana sa zdravstvene strane, pričamo o kupovnoj.: suha il mokra?
2.Odabrao sam Platinium (https://platinum.hr/) hrana, jel to ok, ima šta bolje zdravije?
Spoj kuvane domaće i iz radnje gotove. Platinum je super, bitno za sve hrane, kad otvoriš da nahranis, hermetički je fino zatvoriš jer ako ostane da hlapi, oksidira sa vazduhom i gubi hranljivu vrednost. Ako imaš Essential, može i to, nećeš pogrešiti bilo koju hranu iz super premium segmenta da mu daješ. Bitno je da dehelmintizaciju, ili ti čišćenje od glista radis svaka 2 meseca do njegove prve godine a onda svakih 6 meseci, da ga zaštiti od buva i krpelja i komaraca koji prenose larve srčanog crva i krave kasnije velika sranja.

Danijel 23

Citat: Saxi  u Rujan 14, 2021, 21:39:08
Spoj kuvane domaće i iz radnje gotove. Platinum je super, bitno za sve hrane, kad otvoriš da nahranis, hermetički je fino zatvoriš jer ako ostane da hlapi, oksidira sa vazduhom i gubi hranljivu vrednost. Ako imaš Essential, može i to, nećeš pogrešiti bilo koju hranu iz super premium segmenta da mu daješ. Bitno je da dehelmintizaciju, ili ti čišćenje od glista radis svaka 2 meseca do njegove prve godine a onda svakih 6 meseci, da ga zaštiti od buva i krpelja i komaraca koji prenose larve srčanog crva i krave kasnije velika sranja.
Super. Kada si spomeno domaću kuhanu.... dal smijem psu davati kontinentalnu ribu i kako?

Suki

Citat: Danijel 23  u Rujan 14, 2021, 22:47:21
Super. Kada si spomeno domaću kuhanu.... dal smijem psu davati kontinentalnu ribu i kako?

Pa na usta bem te smotanog :samaranje:. Neš mu valjd na guzicu davat :ebudale:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Rujan 14, 2021, 23:00:13
Pa na usta bem te smotanog :samaranje:. Neš mu valjd na guzicu davat :ebudale:.
:smijeh:

Saxi

Citat: Danijel 23  u Rujan 14, 2021, 22:47:21
Super. Kada si spomeno domaću kuhanu.... dal smijem psu davati kontinentalnu ribu i kako?
Malo barenu-kuvanu, a možeš i svežu, od dodataka samo malo jodirane soli, nikakve druge začine.

Ćoso

Citat: Suki  u Rujan 14, 2021, 23:00:13
Pa na usta bem te smotanog :samaranje:. Neš mu valjd na guzicu davat :ebudale:.
[emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!