lec go iđemo na grossglockner

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 15, 2021, 13:46:19

« natrag - naprijed »

Osy

Sretan put, uživajte...pozdravi Krexa :thumbup:

Tuljan

Ma nije on izabra ciklonu, nego se ciklona pojavila čim je vidila da on planira put :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :snow: :snow: :snow: :wind: :)

VUCIBATINA

Kisa,bura i jugo sve u isto vrime.srica pa smo se odlucili spustiti na senj :puke: :puke:
Neznamo u kojoj traci voziti kad nas nosi malo lijevo malo desno
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Suki

Ak hoćeš imam ti ja naljepnicu s Grossa. Zalipiš na kofer i kažeš das bio ;) :).
:moto2:

098 9232180

Osy

Nekako mi nisi spominja da idete u avanturu...Kao, Krex svira svaki dan, ti u gužvi, nemaš vrimena i šta sad :-\ Otkud ovo :huh:

zorro

Citat: Osy  u Kolovoz 17, 2021, 16:34:21
Nekako mi nisi spominja da idete u avanturu...Kao, Krex svira svaki dan, ti u gužvi, nemaš vrimena i šta sad :-\ Otkud ovo :huh:
Pa da..bojao ti se čovjek išta reći da mu se nebi prikrpeljio ko Paf [emoji28]

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Vuci sretan put i uživajte.. jbš kišu, niste od šećera :)

I samo stavljaj što više slika..

VUCIBATINA

Nisam spominja kad nije ni bila u planu,dosa goran i eto dogovor pao u jedno popodne.
Spakovali se i otisli.


Mrki tvoj kišnjk je šou,najeba bi lipo da njega nisan ima,blagoslovija san te vise puta danas.

Ipak nista od šatora i kampa,nasli sobu za 30e jer kisa ne misli stati
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

Zavrni slavinu i pojačaj sunce, razvuci osmeh i dodaj gas, navijamo za vas [emoji869][emoji8]

iviccaa

Sretno s vremenom danas, taman gledam panoramu na TVu, upravo magla, mokro i 2 stupnja na vrhu. :-/
Pomalo i cuvajte se.

Osy

Reko bi jedan moj prijatelj, pogodili ste ko prstom u govno :) :huh:, jbga...Sretno dalje i neka čim prije dođe ljepše vrijeme  :thumbup:

Špoki

Sretno i neka vas prati :sunce: i dobro vrijeme, avantura je zajamčena :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: iviccaa  u Kolovoz 18, 2021, 08:07:00
Sretno s vremenom danas, taman gledam panoramu na TVu, upravo magla, mokro i 2 stupnja na vrhu. :-/
Pomalo i cuvajte se.
Kampica majka  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

vego

Proći će i bura i kiša, samo gasss  :thumbup:
Prvo hopni, pa reci skoč...