Bmw fuel strip

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 29, 2021, 10:39:23

« natrag - naprijed »

zare

Citat: munja  u Rujan 10, 2021, 17:46:47
Pa vrijeđamo motore i vlasnike

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
A too, to je ok  ;)

zare

Kad je ovo tema koja se najviše prati, moram ju iskoristiti  :)
Trebam rezervni kotač malih dimenzija 4x108, 15 ili 16"
Paše od opela, peugeota, citroena, pa ako netko ima nek javi
Pitam za sebe  :thumbup:

RoadRunner

Kod nas nema diskriminacije, sve od reda ribamo 😂

Grba

Lebte*ebo najbolji strip je Bmw fuel strip
098 737 604

Osy

Citat: Grba  u Rujan 10, 2021, 18:16:37
Lebte*ebo najbolji strip je Bmw fuel strip
Baš htjedoh napisat, u pm, toliko stranica o glupoj traci :bzvz: :huh: :smijeh:

gianni

Kae ustvari fjulstrip :misli:
E da, drkati je zakon i vozi se po vukojebinama, nije samo za pokazivanje pred buffetom :smijeh:
Ovi koji slabo voze motore i cuvaju nek razmisle, to je poput pi... cuvao ti ili ne, vrijeme prolazi i ode sve u pm...ili to vozi netko drugi dok ti cuvas  ;D

zorro

Citat: bansi  u Rujan 10, 2021, 15:08:03
Vucibatina upravo tako kako si rekao.
Što se tiče ove izžvakane teme ja se slažem sa izjavom od Josipa Seppa koja u većini slućajeva potvrđuje ćinjenicu. Naravno da ima i onih koji ne smatraju da nešto toliko vrijedi i istinski su zadovoljni sa jeftinijom izvedbom no ti su u velikoj manjini, ali ih ima isto kao što u žitu uvijek ima i kukolja.
Ona većina koja sama sebe uvjerava ili kažimo sama sebe laže da je ono što oni imaju najbolje, dovoljno i da nikad ne bi htjeli noviju i skuplju inaćicu na kraju krajeva samo sebi rade štetu, a ostali se ne bi trebali uzbuđivati oko toga pogotovo ne oni koji imaju noviju i skuplju inaćicu.
Pod tim mislim na sve od motora i auta do mobitela, satova i tenesica. Naravno da cijena ne garantira kvalitet, ali vjerujem da bi svatko radije plakao u Ferrariu nego u Fičeku.
Takva većina se lako prepozna u komunikaciji kad poćne sa izjavama ja vozi staru drlu radije nego nešto novo jer to staro ima dušu.
Mileni nije da to ima dušu nego ti nemaš novaca da kupiš novije.
Na kraju svega najbitnije je guštati u tome što imaš bio to Ducati ili Zongshen jer đaba ti imat i Dukca ako nisi sposoban guštat i to ne ćiniš.
Ovdje je bitno da svatko od nas ima sreće da posjeduje neku drlu na 2 kotača kako bi se mogao naći s kim želi ako želi, napravit dobar đir i popit dobru cugu i to je jedino bitno ;)
Ti issa al ga nadrobi da nema veze s vezom a nit se kroz ove polugluposti i poluzajebanciju poteglo pitanje drla VS skupi motori ..to spada u "www.snob" domenu
Ne da si fulao ceo fudbal..neg ceo stadion

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: bansi  u Rujan 10, 2021, 15:08:03
Vucibatina upravo tako kako si rekao.
Što se tiče ove izžvakane teme ja se slažem sa izjavom od Josipa Seppa koja u većini slućajeva potvrđuje ćinjenicu. Naravno da ima i onih koji ne smatraju da nešto toliko vrijedi i istinski su zadovoljni sa jeftinijom izvedbom no ti su u velikoj manjini, ali ih ima isto kao što u žitu uvijek ima i kukolja.
Ona većina koja sama sebe uvjerava ili kažimo sama sebe laže da je ono što oni imaju najbolje, dovoljno i da nikad ne bi htjeli noviju i skuplju inaćicu na kraju krajeva samo sebi rade štetu, a ostali se ne bi trebali uzbuđivati oko toga pogotovo ne oni koji imaju noviju i skuplju inaćicu.
Pod tim mislim na sve od motora i auta do mobitela, satova i tenesica. Naravno da cijena ne garantira kvalitet, ali vjerujem da bi svatko radije plakao u Ferrariu nego u Fičeku.
Takva većina se lako prepozna u komunikaciji kad poćne sa izjavama ja vozi staru drlu radije nego nešto novo jer to staro ima dušu.
Mileni nije da to ima dušu nego ti nemaš novaca da kupiš novije.
Na kraju svega najbitnije je guštati u tome što imaš bio to Ducati ili Zongshen jer đaba ti imat i Dukca ako nisi sposoban guštat i to ne ćiniš.
Ovdje je bitno da svatko od nas ima sreće da posjeduje neku drlu na 2 kotača kako bi se mogao naći s kim želi ako želi, napravit dobar đir i popit dobru cugu i to je jedino bitno ;)
Al ga stvarno svega nadrobi.
Da mi nije uletila neka lova još bi vozio starog stroma i bio sretan s njim.Ovo kurčenje imam lovu i kupujem sve novo jer je to naj bolje ne drži ti baš vodu.Znam dosta ljudi koji imaju love ko blata i voze srarije motore jer su se našli u tome.Ustvari nije bitno šta se vozi već ko i kako vozi.
Ajmo dalje.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

Grba

U Samoboru registrirano 56 Spačeka. Poznam sve do jednog,sve situirani ljudi,putuju nenormalno.Večina ih ima drugi auto ali nitko neki skupi,nabrijani,jednostavno ih to ne jebe.
Bit će da su budale,uključujuči i mene  :bzvz:
Btw Zare na proljeće u čišćenju garaže bacil rezervnu od Suzuki SX4  :'( al ti imam dizalicu 😁
098 737 604

munja

Citat: Grba  u Rujan 10, 2021, 19:12:04
U Samoboru registrirano 56 Spačeka. Poznam sve do jednog,sve situirani ljudi,putuju nenormalno.Večina ih ima drugi auto ali nitko neki skupi,nabrijani,jednostavno ih to ne jebe.
Bit će da su budale,uključujuči i mene  :bzvz:
To ti ja govorim.Nije svima gušt skupa i nova stvar.Iako Spaček sad vrijedi zlata.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zare

Citat: Grba  u Rujan 10, 2021, 19:12:04
Btw Zare na proljeće u čišćenju garaže bacil rezervnu od Suzuki SX4  :'( al ti imam dizalicu 😁
:thumbup: dizalicu sam riješio

fatboy

Citat: zare  u Rujan 10, 2021, 17:56:19
Kad je ovo tema koja se najviše prati, moram ju iskoristiti  :)
Trebam rezervni kotač malih dimenzija 4x108, 15 ili 16"
Paše od opela, peugeota, citroena, pa ako netko ima nek javi
Pitam za sebe  :thumbup:

Zare, to ugradujes pomocne na KTM?  :gimme5:

RoadRunner

Citat: Grba  u Rujan 10, 2021, 19:12:04
U Samoboru registrirano 56 Spačeka. Poznam sve do jednog,sve situirani ljudi,putuju nenormalno.Večina ih ima drugi auto ali nitko neki skupi,nabrijani,jednostavno ih to ne jebe.
Bit će da su budale,uključujuči i mene  :bzvz:
Btw Zare na proljeće u čišćenju garaže bacil rezervnu od Suzuki SX4  :'( al ti imam dizalicu 😁

Poznajem nekoliko ljudi, s kojima sam prilično blizak, da tako kažem, koji eto imaju i voze 911-ice s početka 70-ih...  i kao u gornjem slučaju, putuju baš dosta s njima... druži se ekipa i putuju uokolo.

Reče netko gore nešto u stilu "nije da to staro ima dušu, nego nema se para"...
A to je na prvi pogled, a bogami i na drugi, ali i svaki sljedeći pogled prilično plitko razmišljanje... iako doduše u nekim slučajevima može biti i točno, generalizirati je dosta glupo, da budem pristojan.

I to kažem kao netko tko baš i ne preferira stara vozila...

_________________________________________________________________________________________
Meni je jednostavno genijalno kako se ljudi pale kao hepo kocke kad krene rasprava kenja-somara-gs  :)
Tko je rekao da nema života na forumu? Samo treba "prodrmat malo kavez" sa pravom temom  :ebudale: :ebudale:

Ćoso

Citat: RoadRunner  u Rujan 11, 2021, 00:28:49
Poznajem nekoliko ljudi, s kojima sam prilično blizak, da tako kažem, koji eto imaju i voze 911-ice s početka 70-ih...  i kao u gornjem slučaju, putuju baš dosta s njima... druži se ekipa i putuju uokolo.

Reče netko gore nešto u stilu "nije da to staro ima dušu, nego nema se para"...
A to je na prvi pogled, a bogami i na drugi, ali i svaki sljedeći pogled prilično plitko razmišljanje... iako doduše u nekim slučajevima može biti i točno, generalizirati je dosta glupo, da budem pristojan.

I to kažem kao netko tko baš i ne preferira stara vozila...

_________________________________________________________________________________________
Meni je jednostavno genijalno kako se ljudi pale kao hepo kocke kad krene rasprava kenja-somara-gs  :)
Tko je rekao da nema života na forumu? Samo treba "prodrmat malo kavez" sa pravom temom  :ebudale: :ebudale:
I još malo posoliti s "jugo švabama"...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

RoadRunner

Citat: Ćoso  u Rujan 11, 2021, 02:13:27
I još malo posoliti s "jugo švabama"...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

E da, to isto uglavom pali kod nekih  :buahaha: :buahaha: