Bmw fuel strip

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 29, 2021, 10:39:23

« natrag - naprijed »

munja

Citat: Grba  u Rujan 09, 2021, 20:59:43
Da,tu svi Tomose voze i drkaju na Bmw  :ebudale:
Ljudi zajebancija je ljek,ljubomora bolest
Jbga imam samo 4 tomosa pa nisam imao dosta za bmw

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Grba

098 737 604

zorro

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 09, 2021, 20:09:15
ova patetika prema GS-u me podsjeća na ono kad smo bili klinci pa bi netko za curu rekao da je kurva

jel znate koja je definicija kurve ?
to je ona koja tebi ne da 

tako da vidim malo i tog jala u podjebavanju GS-a  :ooda:
A jebate..pa el moguće da u mjesec dana vlasnici gs-a postaju snobovi 
De opusti se i uživaj u zajebanciji ,;)


Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

Citat: iviccaa  u Rujan 09, 2021, 20:32:10
Da, svi koji imaju GSa su übermensch, a ostali su ljubomorni jadnici.

ne kužim.........sve kaj vi kažete je jebenica duhovito, ali sve moje ima dubinu svetog pisma ?!

preskočoš kaj ja napišem i bog te veseli  :thumbup:


RoadRunner

Sad kad se malo istroši GS tema, budem ja opet zakurio sa 650 vs somara... i uvijek radosti i spektakla na forumu  :)

zorro

Citat: RoadRunner  u Rujan 09, 2021, 22:38:25
Sad kad se malo istroši GS tema, budem ja opet zakurio sa 650 vs somara... i uvijek radosti i spektakla na forumu  :)
Somara je somara i od kenje vazda bolja bila ..to sad pokazuju djela onih koji nisu imali muda nikad priznati

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Jebote nas pola šaćice na 650 još ostalo,nemojte se na manjinama istresat,uvatite ove gejsovce za rogove mlatinudani  :ebudale:
650 violina,somara bajs u trešče  :smijeh:
098 737 604

iviccaa

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 09, 2021, 22:24:47
ne kužim.........sve kaj vi kažete je jebenica duhovito, ali sve moje ima dubinu svetog pisma ?!

preskočoš kaj ja napišem i bog te veseli 
A nije ti bilo "duhovito" dok si imao Stroma, nego eto baš sad slučajno postalo?
Hm, zanimljivo...
Citat: Grba  u Rujan 09, 2021, 23:29:19
Jebote nas pola šaćice na 650 još ostalo,nemojte se na manjinama istresat,uvatite ove gejsovce za rogove mlatinudani  :ebudale:
650 violina,somara bajs u trešče  :smijeh:

Josip-Sepp

Citat: iviccaa  u Rujan 09, 2021, 23:34:42
A nije ti bilo "duhovito" dok si imao Stroma, nego eto baš sad slučajno postalo?
Hm, zanimljivo...

Ti imaš taj klasični gastarbajterski stav da si jebeno
najpametniji....ponavljam, ne paše ti kako i što pišem....up yours

Osy

Ivicaaa je od pamtivijeka takav i neće se nikad promjeniti i to je ok. Jedini član koji me nazvao budalom jer sam ponovo stavio na glavu kacigu s kojom sam imao prometnu... :bzvz:
Hoću reći, mora prokomentirati, jer bi mu na guzicu izašlo, ali šta te boli qrtz za mene, šta ja radim i šta stavljam na glavu ;)
Opušteno :beer:

Ćoso

Glupe izjave (da najprodavaniji motor nije dobar ) dovode do nepotrebnih tenzija, te sve na kraju završi na glupoj prepisci.




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2021, 07:43:55
Glupe izjave (da najprodavaniji motor nije dobar ) dovode do nepotrebnih tenzija, te sve na kraju završi na glupoj prepisci.


Evo, moj frend - jedan od većih pljuvača GS-ova i općenito boxer mašina - jučer pazario Bmw R1200 RT 2007 g. sa 100,000 km i sretan je k'o malo dijete! Nikad ne reci - nikad!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Cypher

Ne komentiram.....samo čitam.....stvarno zabavno

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


iviccaa

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 10, 2021, 07:08:48
Ti imaš taj klasični gastarbajterski stav da si jebeno
najpametniji....ponavljam, ne paše ti kako i što pišem....up yours
Bolje biti i klasičan gastić nego misliti da si sa 15k € uhvatio Boga za bradu i uzdizati se iznad drugih ljudi koji eto nemaju pa su malo ljubomorni.
Jbt na forumu ima bar 5 ljudi koji popodne mogu ušetati u BMW salon i u kešu kupiti 3 nova GS Adventure pa se ne hvale time.
Citat: Osy  u Rujan 10, 2021, 07:23:52
Ivicaaa je od pamtivijeka takav i neće se nikad promjeniti i to je ok. Jedini član koji me nazvao budalom jer sam ponovo stavio na glavu kacigu s kojom sam imao prometnu... :bzvz:
Hoću reći, mora prokomentirati, jer bi mu na guzicu izašlo, ali šta te boli qrtz za mene, šta ja radim i šta stavljam na glavu ;)
Opušteno
Zato što se danas pušenje i tapšanje po leđima više cijeni nego iskrenost.
Bio sam zabrinut za tvoju frizuru, a i plastika mi je struka pa nešto znam o tome.

Mrki

Citat: Osy  u Rujan 10, 2021, 07:23:52
Ivicaaa je od pamtivijeka takav i neće se nikad promjeniti i to je ok. Jedini član koji me nazvao budalom jer sam ponovo stavio na glavu kacigu s kojom sam imao prometnu... :bzvz:
Hoću reći, mora prokomentirati, jer bi mu na guzicu izašlo, ali šta te boli qrtz za mene, šta ja radim i šta stavljam na glavu ;)
Opušteno
U tom slučaju je napisao što su svi mislili ali ti to nitko nije htio reći.. da nitko ne bi koristio više kacigu u kojoj je imao prometnu ;)