Bmw fuel strip

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 29, 2021, 10:39:23

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2021, 07:43:55
Glupe izjave (da najprodavaniji motor nije dobar ) dovode do nepotrebnih tenzija, te sve na kraju završi na glupoj prepisci.




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Još jedna glupa izjava.. ako je nešto najprodavanije mora biti najbolje :D

bajki

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2021, 07:43:55
Glupe izjave (da najprodavaniji motor nije dobar ) dovode do nepotrebnih tenzija, te sve na kraju završi na glupoj prepisci.




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bome opako izgleda! :thumbup:

Josip-Sepp

Citat: iviccaa  u Rujan 10, 2021, 08:13:17
Bolje biti i klasičan gastić nego misliti da si sa 15k € uhvatio Boga za bradu i uzdizati se iznad drugih ljudi koji eto nemaju pa su malo ljubomorni.
Jbt na forumu ima bar 5 ljudi koji popodne mogu ušetati u BMW salon i u kešu kupiti 3 nova GS Adventure pa se ne hvale time.Zato što se danas pušenje i tapšanje po leđima više cijeni nego iskrenost.
Bio sam zabrinut za tvoju frizuru, a i plastika mi je struka pa nešto znam o tome.

ti si čovjek za kojeg vrijedi izreka PRIJE METAR U GUZICU NEGO MILIMETAR U GLAVU
tri puta ti govorim da ako ti se ne sviđa što pišem ignoriraj,preskoči ili što god
ali ne.......ti piliš i piliš, što se narodski kaže jedeš govna

i zato ovdje i sad prestaje svaka komunikacija s tobom, ja tebe stavim na ignor listu, ti mene i dobri ko što smo i bili  :thumbup:
EOD za uvijek

munja

Mislim da bi sad bilo u redu da napravimo još jedan forum.ha hs
Koji ono 4 ili 5ti? Ha hs

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: munja  u Rujan 10, 2021, 09:20:48
Mislim da bi sad bilo u redu da napravimo još jedan forum.ha hs
Koji ono 4 ili 5ti? Ha hs

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Je da..sam nam još to treba pa da opet gubim sate i dane dok te naučim kak se rega..prijavljuje..piše itd.

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Rujan 10, 2021, 09:28:38
Je da..sam nam još to treba pa da opet gubim sate i dane dok te naučim kak se rega..prijavljuje..piše itd.

Poslano prek "one" stvari..
Zbog toga te i volim
Zajebavati

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


bansi

 Ja mislio da je ovo  odavno prožvakana tema ali vidim da sam se zajebal :kokice: :kokice: :kokice: :kokice:

zorro

Citat: bansi  u Rujan 10, 2021, 09:32:05
Ja mislio da je ovo  odavno prožvakana tema ali vidim da sam se zajebal :kokice: :kokice: :kokice: :kokice:
Nikad..vazda žvakano i žvakat će se .isto kak i to da je somara bolja od kenje
Na kraj krajeva..pa to i je svrha foruma..svak ima pravo na svoje mišljenje i raspravu na bilo koji komentar i temu. Ak bi se držali tog sistema ignoracije.. kak  Seep veli Ivici...čemu onda forum

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

To su sve sljedbenici velikog vođe IB-a.

Inače, za post.

munja

Citat: zorro  u Rujan 10, 2021, 09:54:45
Nikad..vazda žvakano i žvakat će se .isto kak i to da je somara bolja od kenje
Na kraj krajeva..pa to i je svrha foruma..svak ima pravo na svoje mišljenje i raspravu na bilo koji komentar i temu. Ak bi se držali tog sistema ignoracije.. kak  Seep veli Ivici...čemu onda forum

Poslano prek "one" stvari..
Jbte skažem se s tobom.opet mi loše počinje dan.ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zubakis


zorro

Citat: zubakis  u Rujan 10, 2021, 10:35:43
Prči li se išta? :kokice:
Pošto ne mooogu..ja volim da gleedam

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Prči pivac pivca
El bolje vozit dorata il sivca  :butt:
098 737 604

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 10, 2021, 08:14:58
U tom slučaju je napisao što su svi mislili ali ti to nitko nije htio reći.. da nitko ne bi koristio više kacigu u kojoj je imao prometnu ;)
Eto vidiš, to je jedna od stvari koja mi se ne sviđa u našoj ekipi Slavonaca...što nismo iskreni i ne kažemo tko šta misli.
Zašto mi ti osobno to nisi rekao, nego sad potvrđuješ Ivičine riječi :huh:
Svako ima pravo na svoje mišljenje kakvo god bilo i onda možemo o tome diskutirati :thumbup:

zorro

Citat: Osy  u Rujan 10, 2021, 10:54:47
Eto vidiš, to je jedna od stvari koja mi se ne sviđa u našoj ekipi Slavonaca...što nismo iskreni i ne kažemo tko šta misli.
Zašto mi ti osobno to nisi rekao, nego sad potvrđuješ Ivičine riječi :huh:
Svako ima pravo na svoje mišljenje kakvo god bilo i onda možemo o tome diskutirati
Istina boli..na istinu se pojedinci naprde jer im se argumentirano nešto dokaže. Zato ni nije bilo smisla bit u toj tkzv.pederskoj grupi ;)

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: