Bmw fuel strip

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 29, 2021, 10:39:23

« natrag - naprijed »

munja

Citat: Osy  u Rujan 10, 2021, 10:54:47
Eto vidiš, to je jedna od stvari koja mi se ne sviđa u našoj ekipi Slavonaca...što nismo iskreni i ne kažemo tko šta misli.
Zašto mi ti osobno to nisi rekao, nego sad potvrđuješ Ivičine riječi :huh:
Svako ima pravo na svoje mišljenje kakvo god bilo i onda možemo o tome diskutirati
Ja nisam "Slavonac" i kažem sve što mislim.ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


gianni

Citat: zorro  u Rujan 10, 2021, 10:41:41
Pošto ne mooogu..ja volim da gleedam

Poslano prek "one" stvari..
:smijeh:

VUCIBATINA

mene iskreno zaboli kurac za BMW i njegovu kvalitetu i nekvalitetu, kupija san ga jer mi je lip i uvik mi je bija tiha patnja.

bija on najbolji ili najgori moj je i volim ga,nevezano koje ime i znak nosi.

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

munja

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 10, 2021, 12:47:57
mene iskreno zaboli kurac za BMW i njegovu kvalitetu i nekvalitetu, kupija san ga jer mi je lip i uvik mi je bija tiha patnja.

bija on najbolji ili najgori moj je i volim ga,nevezano koje ime i znak nosi.
Kupuješ motor za sebe a ne ekipu.Šta kog boli kurac šta ćeš ti vozit.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

Tako je povikaše seljaci..skinuše gaće i lupiše pičku o plafon ..šta nekog boli dik što je neko kupio najskuplji motor, a tvornica istog već 100 god. nemre riješit pucanje kardana i traku mjerača goriva. Jebe mi se što nije kupio najbolje složen motor na svijetu..,ili ti ga DR-350 ..trijest godina i dan danas te neće ostavit u nedođiji

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Rujan 10, 2021, 13:44:31
Tako je povikaše seljaci..skinuše gaće i lupiše pičku o plafon ..šta nekog boli dik što je neko kupio najskuplji motor, a tvornica istog već 100 god. nemre riješit pucanje kardana i traku mjerača goriva. Jebe mi se što nije kupio najbolje složen motor na svijetu..,ili ti ga DR-350 ..trijest godina i dan danas te neće ostavit u nedođiji

Poslano prek "one" stvari..
To nije motor.
To je Drrlo

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


VUCIBATINA

drlo al njegovo drlo!

kako je rečeno u full metal jacketu,  ovo je moja puška, ima stotine ovakvih al ova je moja!!
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

bansi

Vucibatina upravo tako kako si rekao.
Što se tiče ove izžvakane teme ja se slažem sa izjavom od Josipa Seppa koja u većini slućajeva potvrđuje ćinjenicu. Naravno da ima i onih koji ne smatraju da nešto toliko vrijedi i istinski su zadovoljni sa jeftinijom izvedbom no ti su u velikoj manjini, ali ih ima isto kao što u žitu uvijek ima i kukolja.
Ona većina koja sama sebe uvjerava ili kažimo sama sebe laže da je ono što oni imaju najbolje, dovoljno i da nikad ne bi htjeli noviju i skuplju inaćicu na kraju krajeva samo sebi rade štetu, a ostali se ne bi trebali uzbuđivati oko toga pogotovo ne oni koji imaju noviju i skuplju inaćicu.
Pod tim mislim na sve od motora i auta do mobitela, satova i tenesica. Naravno da cijena ne garantira kvalitet, ali vjerujem da bi svatko radije plakao u Ferrariu nego u Fičeku.
Takva većina se lako prepozna u komunikaciji kad poćne sa izjavama ja vozi staru drlu radije nego nešto novo jer to staro ima dušu.
Mileni nije da to ima dušu nego ti nemaš novaca da kupiš novije.
Na kraju svega najbitnije je guštati u tome što imaš bio to Ducati ili Zongshen jer đaba ti imat i Dukca ako nisi sposoban guštat i to ne ćiniš.
Ovdje je bitno da svatko od nas ima sreće da posjeduje neku drlu na 2 kotača kako bi se mogao naći s kim želi ako želi, napravit dobar đir i popit dobru cugu i to je jedino bitno ;)

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 10, 2021, 12:47:57
mene iskreno zaboli kurac za BMW i njegovu kvalitetu i nekvalitetu, kupija san ga jer mi je lip i uvik mi je bija tiha patnja.

bija on najbolji ili najgori moj je i volim ga,nevezano koje ime i znak nosi.
Apsolutno potpisujem, nikad se nisam kurčio što vozim Bmw,  ali nikada. Čak je nekim prijateljima to imponiralo više nego meni. Najveće bogatstvo od motora je što sam preko njega upoznao toliko dobrih ljudi...sve ostalo je qrtz. Eto :thumbup:

Ćoso

Kokice


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Zoran

Zapljuvašte temu, jbg odoh leć.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

zare

Citat: Zoran  u Rujan 10, 2021, 17:17:17
Zapljuvašte temu, jbg odoh leć.
Ne kužiš, to je sve zdrava zajebancija  :)

munja

Citat: zare  u Rujan 10, 2021, 17:35:07
Ne kužiš, to je sve zdrava zajebancija  :)
A tek Ktm.ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zare

Citat: munja  u Rujan 10, 2021, 17:38:50
A tek Ktm.ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Ne kužim  :misli: očito nisam baš pratio

munja

Citat: zare  u Rujan 10, 2021, 17:45:49
Ne kužim  :misli: očito nisam baš pratio
Pa vrijeđamo motore i vlasnike

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk