Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

gianni

Citat: munja  u Svibanj 23, 2021, 20:10:57
Brate ne kakaj

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Samo EUropCki proizvodi do daljnjeg :)   i kobra je slovakinja ;)

Bagy

Za neke koji se dvoume kud sa Cobrom... Najjednostavnije za odvrnuti/zavrnuti poklopac, nadoliti ulje, pregledno i na dohvat ruke. Čep jednostavno malo zavrnem* u samoj vožnji na manjim brzinama... ;)

*Operation while driving
18. The oil feed hose needs to be filled before using for the first time. (Only new system after
installation) To do this turn the container of 2x90 ° i.e. 2 x quarter turn (clockwise).

19. Chain lubrication. Lubrication intervals depend on the various factors including speed and
weather conditions and can vary from 150 km-350 km per 90 ° turn. (Refuelling interval easy to
remember) Check your chain each time you refuel your bike. We would recommend to also
turn the container of 90 ° after riding in rain to ensure your chain receives adequate relubrication.

20. For every 90° turn of the container oil will be fed to your chain for 3 minutes, with the
majority of the oil dispensed within the first 30 seconds.

21. Should you wish to stop the lubrication process (in case of an unexpected stop during first
3 minutes of lubrication) turn the container 90° left (counter clockwise). To restart the
lubrication simply turn the container 90° right (clockwise) to complete lubrication cycle.
mob: 095/573-6874

munja

Citat: Bagy  u Rujan 05, 2021, 15:29:26
Za neke koji se dvoume kud sa Cobrom... Najjednostavnije za odvrnuti/zavrnuti poklopac, nadoliti ulje, pregledno i na dohvat ruke. Čep jednostavno odvrnem u samoj vožnji na manjim brzinama... ;)
Moraš pustit gas da odvrneš, ha ha nije ni malo adrenalinski ako ne možeš pod punim gasom

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

Zavrnuti, a ne odvrnuti [emoji14]

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Rujan 05, 2021, 16:28:47
Zavrnuti, a ne odvrnuti [emoji14]

Poslano prek "one" stvari..

Oko sokolovo!  :smijeh:  :thumbup:

mob: 095/573-6874

munja

Citat: Bagy  u Rujan 05, 2021, 17:53:33
Oko sokolovo!  :smijeh:  [emoji106]
Ma on je k.... Ja odvrčem on zavrče

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


challenbeen

Ja ga ubacim u drugoj na centralnoj nogari, te lagano zavrnim nekih 5-6 sekundi tih 90stupnjeva i sam sve odradi, ostavim tako minutu, sjedem na motor i odem se vozit... Hehee
Savršen odmor? Posjeti: www.babsypovljana.com

Golileo

532 posta da bi našao odgovor ....
[emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
IB uskrsni!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Zapravo jebo si me ti!
Držao sam se tvog posta kao mjerodavnog jer ti si ipak meritum mehaničar i sjebo si mi 3 kvadrata kocki i 4 litre ulja
Ccccc

zorro

Citat: Golileo  u Ožujak 22, 2022, 20:39:03
Zapravo jebo si me ti!
Držao sam se tvog posta kao mjerodavnog jer ti si ipak meritum mehaničar i sjebo si mi 3 kvadrata kocki i 4 litre ulja
Ccccc
:buahaha:
:-*
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

munja

Citat: Golileo  u Ožujak 22, 2022, 20:39:03
Zapravo jebo si me ti!
Držao sam se tvog posta kao mjerodavnog jer ti si ipak meritum mehaničar i sjebo si mi 3 kvadrata kocki i 4 litre ulja
Ccccc
I mene je zajebo.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Babo

Zorro, veliki mestre, kako da na afriku spojim cobru, spasi me
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...