Situacije u prometu

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 23:24:46

« natrag - naprijed »

Black Betty

Ove  situacije se desile  nedavno ,al ima toga još,bijah i sa motorom pa uletio skoro u pizdariju,kad uvatim vrimena  napišem
Prepostavka je majka zajeba

keko

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 09:43:13
Pa ko drži par tisuća eura u torbi na zadnjem sicu.. jab to u gaće nagurao :D
..i jab onoj mađarici naguro, ali ...  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Nekome se ovakve stavri ne dese cijele sezone, a nekome samo u dva dana :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Citat: Špoki  u Srpanj 28, 2017, 00:11:37
Dobri neki ovi putopisi...pratim :bravo:
Bio đir ,sjeo na kavu i eto jednog Stroma

Poslano sa mog Lenovo K53a48 koristeći Tapatalk

Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Eto ,i sliku naučio montirat,vaši savjeti nisu bili dobri,dok ne uzmeš bušilicu,tiplu i čekič ,nema niš od stavljanja slika :)
Prepostavka je majka zajeba

JZ

Prekrasan...stari strom je  :-* :bombonjera: :bombonjera:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Nego onaj tamo restoran, jel imaju dobrog kaj za pojest :-)

Black Betty

Bo,samo se javi pa te bu ja vodio
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Ooo bem ti nedilju i peč roštilj i jest cijeli dan

E sad pitanje za ove koji su korisnici zakrpa na motorima,dal vama smeta kad neko pretiče tu skupinu motora po cesti(mislim na klubove),naime sustigo jednu grupicu od 6 motora koji su trkeljili po cesti 89 na uru i normalno ih prestigo,da bi mi se ubacio u putanju njihov road poručnik(šupak) da ih ne prestignem,uredno niža malo se više izbacio u điru i prestigo ih.

E sad ,ja se zaustavio na benzinskoj i kad su vidjeli motor se zaustavili i oni te mi dolazi lik i govori da ja njih NE SMIJEM PRETICAT PO CESTI,ja onako coolerski odgovorim da voze brže nebi trebao preticavat i da voze ka babe po cesti,rekoh opet ču vas preticat ako vas stignem.

I to se ponovno desilo nakon par kilometara.

Moje pitanje je Zašto je to tako?
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Ovo bilo prije par Nedjelja
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Neki napušeni klub ili MC...zajebi to...nego, čitaj ovo, znam da mi niko neće vjerovat, al od šoka nisam stigao poslikat :thumbdown:

Osy

Znači, jučer radim Osijek, mislim, komercijala po trgovinama i stanem na crveno, na velikom raskrižju ulica Županijske i Gundulićeve, Osječani će znati, a i Ponti :buahaha:...kad dolazi tip, svojih 60-tak godina, staje iznad kanalizacije, skida hlače, pa gaće :smijeh:, :smijeh: :smijeh:...i sere u kanalizaciju... :huh: :) :shhh:
Isssati, gledaš i nevjeruješ, šok i nevjerica... I tako on u pola bijela dana pred svima ispustio sadržaj, obukao se i odšetao dalje...e to se zove situacija u prometu...ove tvoje su pis of kejk

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Pa stislo čovjeka.. a onda se ne bira mjesto :D