Slikano usput....

Autor željko, Rujan 13, 2017, 20:00:12

« natrag - naprijed »

Ćoso

Ja imam digitalni okvir gdje se vrte slike (trenutno cca 20000 slika s vožnji, ljetovanja, skijanja...), pa kada naleti neka dobra odem u cloud i skinem je [emoji6]

Ćoso


Danijel 23

Citat: Ćoso  u Veljača 28, 2018, 18:13:40
Ja imam digitalni okvir gdje se vrte slike (trenutno cca 20000 slika s vožnji, ljetovanja, skijanja...), pa kada naleti neka dobra odem u cloud i skinem je [emoji6]
Daj preporuku za dobar okvir.

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Veljača 28, 2018, 19:42:46
Daj preporuku za dobar okvir.
Uzeo u Hama-i. Jako bitno je da ima Random/Shufle opciju (što nema 80% okvira ponuđenih na webu). https://www.hama.hr/foto-i-video/okviri-za-slike/digitalni-okviri-za-slike/gid/248

agolac

Citat: Ćoso  u Veljača 28, 2018, 21:55:40
Uzeo u Hama-i. Jako bitno je da ima Random/Shufle opciju (što nema 80% okvira ponuđenih na webu). https://www.hama.hr/foto-i-video/okviri-za-slike/digitalni-okviri-za-slike/gid/248

Ima li koji da je wireless i čita s clouda. Ovo usb stick mi tlaka do bolli
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso


Osy

Citat: agolac  u Veljača 28, 2018, 22:05:32
Ima li koji da je wireless i čita s clouda. Ovo usb stick mi tlaka do bolli
To je sljedeće, ne mogu tako brzo napredovati, ne bi imali šta radit ;)

Špoki

Slike su odlične, sve po redu, jedino ona muhara Šubertica mi nekako ne spada tu :buahaha:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Ćoso  u Veljača 28, 2018, 23:22:38
Nisam čuo za takvo što

Ims ih već wireless, google kaže  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


cisco

ajde več jednom okreči slike  :P
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Bagy

Evo, da ne okrećete glavu!  ;)
mob: 095/573-6874