Ulje Bel-Ray (negativno iskustvo)

Autor iviccaa, Listopad 13, 2017, 18:20:12

« natrag - naprijed »

iviccaa

Ulje Bel-Ray su sipali u mom ovlaštenom servisu i do 12/2016 nisam imao nekih primjedbi.
Mjenjač nije bio najmekši, ali Strom je ionako muški motor pa ne smeta.  :ooda:

U 12/2016 se javljam na prošli forum i pišem o problemu da mi se magli kontrolno stakalce.
Istina, zima je, velika razlika temperature, dolazi do kondenzacije, bla, bla, ali opet mi bilo čudno.


Nakon savjetovanja s forumašima slušam zorro-a koji preporučuje preglanje na visokim okretajima da to sve lijepo ispari.
Odlazak na Autobahn, dionicu od 70km vozim cca 140km/h...u trećoj.  ;)
Kad sam došao doma, par dana je bilo ok, ali opet se malo pojavilo.
Odlazim do ovlaštenog, on kaže da je to zimi ok i kad se voze kratke relacije.
A ja do posla imam 20km, tako da ta opcija s kratkim relacijama otpada.

U proljeće 2017. sam opet malo vidio, opet peglanje i ljeto je bilo ok.
Prije 2 tjedna sam se vratio s godišnjeg i vidio da se opet magli stakalce, a kad je ulje zagrijano stvara se kao neka pjena na vrhu.  :thumbdown:

Nisam ga vozio sve dok nisam naručio novo ulje i alat, tako da sam danas sve promijenio sam.
Kad sam danas ispustio to ulje imao sam šta vidjeti:


Pjeni kao da je šampon, a i čudne je teksture.
Ja definitivno ne bi više ovo ulje stavio u motor, danas sam ulio Motul, dosta forumaša je zadovoljno pa ćemo vidjeti.

jeeves

Pripazi nakon nekih 3000km kako radi mjenjač i da li ti ga troši. Na mom motoru bi do otprilike te kilometraže bilo ok i onda bi ga počeo trošiti.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Fantom

Definitivno je do ulja.
Da ti je negdje riknuo dihtung na glavi hvalilo bi ti rashladne tekucine ili bi u boci na vrhu plivalo ulje

Danijel 23

Ako je fakat tako loše teksture/buque i pun vode koje se stalno kondenzira, onda sa Motulom nemoj vozit full srvisni iterval od 6 tkm. Izbaci ga iz igre nakon 2-3 tisuće i filter....na taj način si izveo ispiranje motora, pa tek onda stavi novi filter ulja, svježe-novo ulje i vozi ga 6 ili po novom pravilu 8/9 tkm.

iviccaa

 :thumbup:

Promijenio sam sad i ulje i filter, a ovo je situacija nakon 6tkm.
Pratit ću situaciju.

Patak

Baš čudno, inače to ulje jako hvale vani.

Danijel 23

Citat: Patak  u Listopad 13, 2017, 19:37:06
Baš čudno, inače to ulje jako hvale vani.
Ok, ali je pitanje tko ga je distribuira, puni iza bačve....i tko ljepi naljepnice. I NN je od prvog km/dana stavljao u moj motor Iphon 5.50 koje se kod njega nije moglo kupit po litru jer je točio iz bačve....sada je prešo na Katanu fullsint. Ali nikad više Iphon!

iviccaa

Ma ja isto mislim da je bila tu neka muljaža. Na prvom servisu (1000km) su mi stavili isto ulje i sve je bilo ok. Na drugoj promjeni su počeli problemi.
Tko zna šta su stavili a napisali da je Bel-Ray..

agolac

Vjerovatno si prvo zagrijao motor prije nego si iscurio ulje. Imho, sasvim normalno da ima balončića, to unutra štrklja na sve strane...ostalo baš i ne vidim na slici, osim starog ulja
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 20:14:27
Vjerovatno si prvo zagrijao motor prije nego si iscurio ulje. Imho, sasvim normalno da ima balončića, to unutra štrklja na sve strane...ostalo baš i ne vidim na slici, osim starog ulja

Uvijek zagrijem motor ili napravim kratki đir prije izmjene ali do sada nikad nisam vidio balončiće (možda 2-3) (isprobao desetke litara motorex/motul/castrol) :)

agolac

Citat: Patak  u Listopad 13, 2017, 20:40:52
Uvijek zagrijem motor ili napravim kratki đir prije izmjene ali do sada nikad nisam vidio balončiće (možda 2-3) (isprobao desetke litara motorex/motul/castrol) :)

Ja vidio balončića ai istina nisam nikad na to obraćao pažnju pa stvarno ne znam da li ih je puno ili malo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Kakve fore zagrijavanje motora  prije ispuštanja ulja  :huh:
Nema logike..razmislite malo (ima logike jedino u Rusiji kad mjenjaju ulje na -30)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Listopad 13, 2017, 22:02:53
Kakve fore zagrijavanje motora  prije ispuštanja ulja  :huh:
Nema logike..razmislite malo (ima logike jedino u Rusiji kad mjenjaju ulje na -30)

Ma ok, ali ipak je malo tečnije kad se zagrije.... :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 22:05:20
Ma ok, ali ipak je malo tečnije kad se zagrije.... :gimme5:
..je..al se ne uspije spustiti do zadnje kapi kao u slučaju kad si ga ostavio preko noći npr. ..jedino da ga nakon zagrijavanja ostaviš 2 sata da se sve iscjedi u karter
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Listopad 13, 2017, 22:07:10
..je..al se ne uspije spustiti do zadnje kapi kao u slučaju kad si ga ostavio preko noći npr. ..jedino da ga nakon zagrijavanja ostaviš 2 sata da se sve iscjedi u karter

Ma ok. Ali ipak ima malo razlike. Ako je nezagrijano ulje onda ide kao sirup, a ako je zagrijano onda curi bliže vodi. Gledaj kad ga lijevaš hladnog unutra i kad ga ispuštaš ako je zagrijan...
E sad, meni nije problem zagrijat motor 2 minute, ali kome je, može i bez.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain