Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Fantom

Nisam bas upucen ali nebi bas rekao da ameri uvoze metal iz kine. Kinezi su deficitarni u rudi dok ameri imaju dovoljno svojih rudnika.
Sad ko ce ga znati ko kome sta dila.

fatboy

Znaš da je dobar dio dijelova za Harley iz Kne???  :'( :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Suki

...stiže beba ;)...podiže 20mm...nije potrebno ništa sa kablovima i crijevima...
:moto2:

098 9232180

jures

Citat: Suki  u Studeni 10, 2017, 14:11:56
...stiže beba ;)...podiže 20mm...nije potrebno ništa sa kablovima i crijevima...
pa to ti nikad ne treba, samo ne smiju biti prekratki
Bio lud, i prodao Stroma

Suki

Citat: jures  u Studeni 10, 2017, 16:23:35
pa to ti nikad ne treba, samo ne smiju biti prekratki
..:.na to sam i mislio. Dovoljno su dugi.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Stigli podigači....malo oštečeni [emoji22]....mam se idu prepakirat i čekaju do Sv Nikolu.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!


Špoki

Ja mislio to neki iz Rox kolekcije kad ono Kina  :bzvz:. Budem i ja iz Kine uzimao, al na proljeće ili ako bude neka nemoralna ponuda pa zviznem narudžbu u Louisa  :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Ima več predviđeno u odljevku da se pojača sa imbus M10 vijkom....ak te to brine.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Špoki

Vidim da ima predviđeno za pojačanje s imbusom, ne brine me neg sam mislio da je neki brandirani podizač :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Fantom

Stigli i moji podizaci. Zavrsna obrada na cnc-u mrak.
Sutra sarafanje  :)


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Fantom

Nabacio podizace. Moram jos malo provjeriti jesu li crijeva i kablovi ok ovako. Lijeve kablove od el instalacije sam morao izvaditi iz one metalne spirale i fiksirati plasticnom stegom. Dvoumim se dal da i crijevo kocnice malo opustim tako sto bi sa nekim limom podigao crijevo prema gore sa onog mjesta gdje je fiksiran sarafom za trokut.

Evo i slike pa vi koji ste nabacili podizace mozete reci jel ovo dovoljna opustenost crijeva i kablova.