Yamaha Tracer 900GT

Autor Mrki, Prosinac 02, 2017, 10:18:21

« natrag - naprijed »

Bagy

Za te pare ja bi radije uzeo novu Somaru, ali isto tako volio bih pročitati usporedni test!  :thumbup: A tu je još i novi Tiger 800...
mob: 095/573-6874

iviccaa

Ma Tiger 800 je preskup, svake 2 god dizu cijene.
Jeftinija je i nova somara i KTM 1090 od njega.

Špoki

Podižem temu iz mrtvila zbog osobnog interesa :shhh: Da li netko ima na forumu da je vlasnik ili da zna nekoga tko vozi Tracer 900, ne GT? Zanima me generacija 2017./2018. kako se pokazao motor, servisi, što je dobro, što nije, neki savjet, preporuka, što god :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Špoki  u Kolovoz 25, 2021, 12:31:30
Podižem temu iz mrtvila zbog osobnog interesa :shhh: Da li netko ima na forumu da je vlasnik ili da zna nekoga tko vozi Tracer 900, ne GT? Zanima me generacija 2017./2018. kako se pokazao motor, servisi, što je dobro, što nije, neki savjet, preporuka, što god :kava:

Ako imaš volje i vremena:

https://forum.motori.hr/threads/yamaha-mt-09-tracer-generalna-tema.245742/
mob: 095/573-6874

Stjepko


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Špoki

Citat: Stjepko  u Kolovoz 25, 2021, 12:49:54
Ima Zizu
Što kaže :) jel Zizu imao somaru ili kenju? Kako je zadovoljan, dobro vs. loše, dosta mi se sviđa što čitam po forumima :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zare

Si zainteresiran, imaš neku pikiranu

Špoki

Citat: zare  u Kolovoz 25, 2021, 13:34:24
Si zainteresiran, imaš neku pikiranu
Ne, istražujem. Gledam malo oglase, pratim neke forume, raspitujem se...do proljeća imam vremena, onda je plan prodaja/kupovina.
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

To se radi preko zime, svog oglasiš na kraju sezone a novog pre proleća uzimaš jer onda cena skače. Drugar moj vozi baš takvog i mogu da te spojim, imaju i neku Viber grupu gde se razmenjuju saveti.
Za niske i patuljke idealan motor, uvija se ram prilikom kočenja , kod kasnijih nešto manje nego na prvim, ubrzanja, kočnice, agregat brutalni, Yamaha je to, ali ovo uvijanje ume da zajebava. Za tvoj stil vožnje mislim da nećeš osetiti, ako dodjes ovde možeš ga probati, najavljuju miholjsko leto u septembru i oktobru. Na mojih 186 kolena i kičma bole za medalju, položaj donjih ekstremiteta skvrcen.

Špoki

Ta uvijanja koja spominješ su ispravili na drugoj seriji/generaciji, zato i pitam za 2018.god.iako, uvijanja se javljaju na brzinama iznad 180 što je brzina koju koristiš u 5% vožnje. Za mojih 180cm bi trebao moći punim stopalom stati kako sam pročitao. Što se tiče prodaje/kupnje si u pravu. Hvala ti na osvrtu :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!