TCX X-Square Sport

Autor Špoki, Siječanj 12, 2018, 18:45:32

« natrag - naprijed »

Osy


JoKe1311

Evo i ja sam uzeo na vašu preporuku TCX Rush i prezadovoljan. Zaštita prstiju , obe strane na zglobu i pete, nepromočive ( barem tako piše )  ... do sad sam godinama  nosio Dainese i nisam ima primjedbi , ali ove su mi udobnije mekše i zaštičenije . 

Black Betty

Ja koristim Spidi (visoke cipele)već par godina i zadovoljan,mada su i ove jako lijepe :thumbup:
Prepostavka je majka zajeba

keko

..ove ixs-ove su meni odlične, imam ih oko dvije godine i jako dobro služe  :) visoke čizme jednostavno ne mogu nositi  živciraju me  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Ovo su vam tenisice, a ne moto čizme!  :misli:  :bzvz:
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: keko  u Veljača 06, 2019, 10:31:11
..ove ixs-ove su meni odlične, imam ih oko dvije godine i jako dobro služe  :) visoke čizme jednostavno ne mogu nositi  živciraju me  :huh:
Pošteno :thumbup: :).

Al kad se nađeš u situaciji da ti visoka čizma spriječi vanjski prijelom potkoljenice, kasnije nošenje one željezne skele sa šipkama i druge komplikacije, neće te više živcirat visoka čizma :) ;).
:moto2:

098 9232180

JoKe1311

Citat: Suki  u Veljača 06, 2019, 10:47:30
Pošteno :thumbup: :).

Al kad se nađeš u situaciji da ti visoka čizma spriječi vanjski prijelom potkoljenice, kasnije nošenje one željezne skele sa šipkama i druge komplikacije, neće te više živcirat visoka čizma :) ;).

:thumbup:

na bilo koju dalju relaciju čizme su po meni obavezne ... ove piz.. su za po gradu

Osy

Citat: JoKe1311  u Veljača 06, 2019, 10:59:15
:thumbup:

na bilo koju dalju relaciju čizme su po meni obavezne ... ove piz.. su za po gradu
Potpisujem  :thumbup:

keko

Citat: Suki  u Veljača 06, 2019, 10:47:30
Pošteno :thumbup: :).

Al kad se nađeš u situaciji da ti visoka čizma spriječi vanjski prijelom potkoljenice, kasnije nošenje one željezne skele sa šipkama i druge komplikacije, neće te više živcirat visoka čizma :) ;).
..svjestan sam ja toga Suki, al nemreš budali pomoći  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Veljača 06, 2019, 10:31:11
..ove ixs-ove su meni odlične, imam ih oko dvije godine i jako dobro služe  :) visoke čizme jednostavno ne mogu nositi  živciraju me  :huh:
Kolegstvo moje generacijsko..bud pametan bar ti kad ja nisam  :-\  ..a ne da nam se gušteri smiju  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Veljača 06, 2019, 12:22:26
Kolegstvo moje generacijsko..bud pametan bar ti kad ja nisam  :-\  ..a ne da nam se gušteri smiju  :smijeh:
.. :smijeh:
..ne damo se mi još 💪
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Na početku moto karijeje u poznom periodu dok sam vozio skuter skapirao sam da su šanse da te neko okupi u gradu daleko veće nego van grada. Van grada se vozi luđe i brže, ali u gradu pun kofer ludaka koji ispadaju sa svih strana kao u video igrici, od kako sam prešao na motore po gradu sam ih retko terao i svako malo neka incidentna situacija, i uvek sam bio obučen od glave do pete u slučaju neplaniranog susreta sa asfaltom.

bansi

Citat: JoKe1311  u Veljača 06, 2019, 10:59:15
:thumbup:

na bilo koju dalju relaciju čizme su po meni obavezne ... ove piz.. su za po gradu

I po gradu se mogu desit pizdarije, moguće čak i gore nego na putu primjerice do mora tako da put na dalje nema veze s time. Gdje ti je namijenjeno da te dočeka dočekat će te, a sada je na tebi kako ćeš i šta napravit da to bude što bezbolnije ;)

Osy

Citat: bansi  u Veljača 07, 2019, 07:49:53
I po gradu se mogu desit pizdarije, moguće čak i gore nego na putu primjerice do mora tako da put na dalje nema veze s time. Gdje ti je namijenjeno da te dočeka dočekat će te, a sada je na tebi kako ćeš i šta napravit da to bude što bezbolnije ;)
Najgore kad se dogodi, a nešto od opreme ostalo kod kuće  :samaranje:

JoKe1311

Citat: bansi  u Veljača 07, 2019, 07:49:53
I po gradu se mogu desit pizdarije, moguće čak i gore nego na putu primjerice do mora tako da put na dalje nema veze s time. Gdje ti je namijenjeno da te dočeka dočekat će te, a sada je na tebi kako ćeš i šta napravit da to bude što bezbolnije ;)

Slažem se u potpunosti čak je i najviše padova u gradu , ali u Dalmaciji nitko ne vozi sa full opremom ( pričamo o gradu i bližoj okolici ). Motor vozim 365 dana ujutro naveće po kruv i mliko svaki dan ... nema šanse da obučem čizme do samoposluge . Tako je kod nas i nikad nećete vidit nekoga da je obučen kako triba . Kada dođe lito  i ide se na more obuć čizme  :smijeh:  .. ne pravdam samo kažem NEMA ŠANSE .Činjenica je da smo zimi najsigurniji  :).