Prerada sjedala.

Autor Patak, Veljača 18, 2018, 22:06:43

« natrag - naprijed »

Patak

Ajmo znalci, prerađujem sjedalo te tražim spužvu.

Razgovarao sam s par majstora za preradu sjedala, svi oni traže masne cifre za preradu sjedala - sjedalo oblikuju stave spužvu te navlaku i uzmu 200eu.

Na druženju kod Zorra sam čuo za jednog majstora iz Broda kasnije ga upoznao, čovjek bavi se preradom sjedala u slobodno vrijeme i može mi napraviti sjedalo međutim moram mu nabaviti materijal. Čovjek je na mjestu i veli "gel" je jedino rješenje za tebe, njega sam našao međutim ja želim dignuti sjedalo i zeru ga proširiti te materijal za to ne nađem.

Naj jednostavnije mi je kupiti odličan "seat concept USA" za 130eu međutim oni nemaju zastupništvo u Evropi te je dostava/carina preskupa.


Lavandić

Citat: Patak  u Veljača 18, 2018, 22:06:43
Ajmo znalci, prerađujem sjedalo te tražim spužvu.

Razgovarao sam s par majstora za preradu sjedala, svi oni traže masne cifre za preradu sjedala - sjedalo oblikuju stave spužvu te navlaku i uzmu 200eu.

Na druženju kod Zorra sam čuo za jednog majstora iz Broda kasnije ga upoznao, čovjek bavi se preradom sjedala u slobodno vrijeme i može mi napraviti sjedalo međutim moram mu nabaviti materijal. Čovjek je na mjestu i veli "gel" je jedino rješenje za tebe, njega sam našao međutim ja želim dignuti sjedalo i zeru ga proširiti te materijal za to ne nađem.

Naj jednostavnije mi je kupiti odličan "seat concept USA" za 130eu međutim oni nemaju zastupništvo u Evropi te je dostava/carina preskupa.
Imam momka iz Žrnovnice, nije razvikan, jako uredan i fin, super momak. Dva sica mi je radio. Cijene 300 i 350 kuna.
Vidi na KLV temi kako je uredio moj sic.
Moja preporuka debela.

Aljinović Mate 098 676 035

Patak

Citat: Lavandić  u Veljača 18, 2018, 23:48:22
Imam momka iz Žrnovnice, nije razvikan, jako uredan i fin, super momak. Dva sica mi je radio. Cijene 300 i 350 kuna.
Vidi na KLV temi kako je uredio moj sic.
Moja preporuka debela.

Aljinović Mate 098 676 035

Za tu cijenu je vjerovatno samo stavio novu navlaku? Cijena materijala tipa kože/eko je 1 m2 - 70 kn, nešto ozbiljnije tipa carbon look (materijal se ne kliže, otporan na vodu itd.)  je 110 kn u prodavaonici.

Čuo sam za njega, vidio njegove radove :thumbup: te sam ga prošle godine kontaktirao, tražio mi je 800-1000 kn :smijeh: Što je po meni previše za jednodjelno sjedalo, nije mi znao reči što bi s njime napravio.


Danijel 23

Pitaj majstora Jambreka u Đurđevcu.
048 / 811190

Patak

Ovo se zove obrada sjedala :want:

www.youtube.com/watch?time_continue=99&v=lfRk3YETUkI

fatboy



Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 19, 2018, 13:11:34
Tako radi i Vladek....vredi..ali i košta!
https://m.facebook.com/Shadowsc-Moto-Sicevi-116521738693047/?locale2=hr_HR

Na mom starom on mi je radio sic, izmjerio je guzicu Vještici, a i meni :smijeh:.
To je bilo nešto najudobnije na čemu sam sjedio. Cijena je bila 200€, ali samo ću reći da nikada nisam požalio te novce.

Patak

Vlado je vrhunski majstor, te ima evropsku cijenu.

Citat: Ponti  u Veljača 19, 2018, 13:18:48
Na mom starom on mi je radio sic, izmjerio je guzicu Vještici, a i meni :smijeh:.
To je bilo nešto najudobnije na čemu sam sjedio. Cijena je bila 200€, ali samo ću reći da nikada nisam požalio te novce.

Dobro si i prošao, ja kada sam ga zvao za GS-a odmah je bez razmišljanja rekao 300eu :-\

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 19, 2018, 13:24:56
Vlado je vrhunski majstor, te ima evropsku cijenu.

Dobro si i prošao, ja kada sam ga zvao za GS-a odmah je bez razmišljanja rekao 300eu :-\

I ti si dobro prošao.... zna se da samo lovatori voze gs-a :smijeh:

VUCIBATINA

Citat: Patak  u Veljača 18, 2018, 22:06:43
veli "gel" je jedino rješenje za tebe, njega sam našao





di si naša gel' koja je veličina i koja cijena??
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 19, 2018, 13:34:39
I ti si dobro prošao.... zna se da samo lovatori voze gs-a :smijeh:

Jok, nisam prihvatio ponudu :bzvz:.

Uzeo alat/nož u ruke i bacio se na posao :). GS ima jako kvalitetnu, debeli spužvu te možeš obrađivati kako želiš. Od jednodijelno sjedala napravio dvodjelno, stavio extra spužvu ispod (zaljepio)  te vratio navlaku nazad. Dobio odličan sic za 50 kn troška spužve i on bi to isto napravio ko i većina tapicera te naplatila 200-300eu.

Svaka čast onima koji rade sic iz nule, ko i ovaj amerikacan ali debela većina naših evetualno ugradi gel, stavi još jednu spužvu te novu navlaku i uzme 200eu :samaranje:. Što je previše je previše.

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 19, 2018, 14:05:11
Jok, nisam prihvatio ponudu :bzvz:.

Uzeo alat/nož u ruke i bacio se na posao :). GS ima jako kvalitetnu, debeli spužvu te možeš obrađivati kako želiš. Od jednodijelno sjedala napravio dvodjelno, stavio extra spužvu ispod (zaljepio)  te vratio navlaku nazad. Dobio odličan sic za 50 kn troška spužve i on bi to isto napravio ko i većina tapicera te naplatila 200-300eu.

Svaka čast onima koji rade sic iz nule, ko i ovaj amerikacan ali debela većina naših evetualno ugradi gel, stavi još jednu spužvu te novu navlaku i uzme 200eu :samaranje:. Što je previše je previše.

Za GS-ovca ništa nije previše  :smijeh:



Zezam...  nek radi svatko što god hoće  :thumbup:


VUCIBATINA

Citat: Patak  u Veljača 19, 2018, 14:09:11
nisam naša, nego našao

e to san i reka naša :P :P

ovaj sic na stromu ubija, možda to pomogne.  ja na stromu nisan želija skidati tapecirung nego sam napravija navlaku za sic s grijačem i 2cm spužve, uglavnom 2cm ne pomaže ništa, možda bi da sam stavija tvrđu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948