Lidl ponuda

Autor agolac, Srpanj 29, 2017, 13:43:36

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Paf  u Studeni 14, 2020, 20:50:05
Ja sta god sam kupio u Lidla od alata,sve je super,Stemalica velika...dvi male...kacavide...busilice na akumulator i na struju,blanjalica,imam i taj kilo-kljuc...i jos toga,i radim s tim alatom,nista jos nije crklo,a opterecenje je skoro max.,...vise mi traje,nego poznatije marke...  :)

Da stavrno radiš, sve bi ti crklo ... i kacavida i korać. Rad se ne smatra 15 min mjesečno.  :buahaha:

Paf

Citat: Ponti  u Studeni 28, 2020, 17:58:08
Da stavrno radiš, sve bi ti crklo ... i kacavida i korać. Rad se ne smatra 15 min mjesečno.  :buahaha:
Radi se radi,samo ja biram poslove,saaamo fine poslove...i kad mi se dadne,poomaloo ...  :kava:

Ponti

Citat: Paf  u Studeni 28, 2020, 20:28:28

                 Radi se radi,samo ja biram poslove,saaamo fine poslove...i kad mi se dadne,poomaloo ...  :kava:

Znao sam da si isti ja  :smijeh: :smijeh:


Paf

           Napokon danas u Lidla ono sto mi jos treba...odlican alat...per-deri...   :kava:
                                                                   


Mrki

Citat: Danijel 23  u Studeni 27, 2021, 18:26:19
Dali je tko šta kupovo preko, npr: https://www.kompernass.com/hr/elektricni-alat/pile/249/sabljasta-pila
To ti je firma u Njemačkoj koja radi servis Parkside alata za njemačko tržište i ujedno prodaju orginal rezervne dijelove, a nekada imaju i alata za prodati.
Šalju za Hrvatsku, dođe kroz tjedan dana.
Imaš na fejsu stranicu Parkside alati Hrvatska, i hrpa ljudi je naručivala od tamo bez problema.

Danijel 23

Citat: Mrki  u Studeni 27, 2021, 19:40:43
To ti je firma u Njemačkoj koja radi servis Parkside alata za njemačko tržište i ujedno prodaju orginal rezervne dijelove, a nekada imaju i alata za prodati.
Šalju za Hrvatsku, dođe kroz tjedan dana.
Imaš na fejsu stranicu Parkside alati Hrvatska, i hrpa ljudi je naručivala od tamo bez problema.
Ok, puno hvala na infu. :vino:

Martin

Citat: Mrki  u Studeni 27, 2021, 19:40:43
To ti je firma u Njemačkoj koja radi servis Parkside alata za njemačko tržište i ujedno prodaju orginal rezervne dijelove, a nekada imaju i alata za prodati.
Šalju za Hrvatsku, dođe kroz tjedan dana.
Imaš na fejsu stranicu Parkside alati Hrvatska, i hrpa ljudi je naručivala od tamo bez problema.
ok, i kako sada npr. vidim cijenu ovog proizvoda?? https://www.kompernass.com/hr/elektricni-alat/busilice/267/aku-udarni-odvijac-za-vozila

Uredno sam se registrirao, kako sad taj artikl da stavim u košaricu??
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Mrki

Citat: Martin  u Studeni 28, 2021, 09:42:26
ok, i kako sada npr. vidim cijenu ovog proizvoda?? https://www.kompernass.com/hr/elektricni-alat/busilice/267/aku-udarni-odvijac-za-vozila

Uredno sam se registrirao, kako sad taj artikl da stavim u košaricu??
Koliko sam ja skužio alat nemaju uvijek, samo ponekad, njima je glavna djelatnost servis i prodaja rezervnih dijelova.
Ljudi uglavnom uzimaju baterije i potrošne dijelove od tamo.

Ja osobno alat koji je rijetko kod nas (crni) naručim sa lidl.de. pošaljem kod rođaka u Njemačku i on mi donese.

P.S. ako te zanima baš taj udarni odvijač, ja ću si uzimati crni kada se pojavi u Njemačkoj, pa ti prodam svoj zeleni ako hoćeš :)

Martin

Citat: Mrki  u Studeni 28, 2021, 10:01:12
Koliko sam ja skužio alat nemaju uvijek, samo ponekad, njima je glavna djelatnost servis i prodaja rezervnih dijelova.
Ljudi uglavnom uzimaju baterije i potrošne dijelove od tamo.

Ja osobno alat koji je rijetko kod nas (crni) naručim sa lidl.de. pošaljem kod rođaka u Njemačku i on mi donese.

P.S. ako te zanima baš taj udarni odvijač, ja ću si uzimati crni kada se pojavi u Njemačkoj, pa ti prodam svoj zeleni ako hoćeš :)
i ja bi crni....ide mi uz stroma  :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Suki

Citat: Martin  u Studeni 28, 2021, 10:12:47
i ja bi crni....ide mi uz stroma  :smijeh:
...crni?!...nisam ni mislio da bi crveni :bzvz:...
:moto2:

098 9232180

Mrki

Čekaj da sazna da "Performance" piše crvenim slovima :)

VUCIBATINA

kupija nekidan taj crni, pikira san metaba uzeti do 2000kn i kažem idem probati pa nek stoji ko backup ako ne bude dobar.

neman što reći, prvi dan testi u čistom betonu fi12 25cm dužine s jednom baterijom od 2ah izbušila 11 rupa i to bez i po muke.


uzeja san i onu njihovu aku brusilicu i to je totalno njesra! ako si baš primoran nešto sitno bez struje obaviti onda ok al stalno se gasi dok je opteretiš, jedino dobro je što ima dobar potenciometar pa će mi služiti za fino brušenje i poliranje
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Mrki

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 29, 2021, 08:06:29
kupija nekidan taj crni, pikira san metaba uzeti do 2000kn i kažem idem probati pa nek stoji ko backup ako ne bude dobar.

neman što reći, prvi dan testi u čistom betonu fi12 25cm dužine s jednom baterijom od 2ah izbušila 11 rupa i to bez i po muke.


uzeja san i onu njihovu aku brusilicu i to je totalno njesra! ako si baš primoran nešto sitno bez struje obaviti onda ok al stalno se gasi dok je opteretiš, jedino dobro je što ima dobar potenciometar pa će mi služiti za fino brušenje i poliranje
Imam i crnu i zelenu brusilicu, crna je puno bolja, malo slabija od recimo Bosch Profesionalni (imam službenu pa sam malo uspoređivao), zelena nije uopće za puno rezati, više za brusiti, meni na njoj stoji stalno onaj šmirgl disk, za brusiti varove je sasvim OK.