Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 20:58:45
Pa laž je i da je tvoj omiljeni KratkoTrajniMotor ispred DL 1000, ako baš hoćeš...a znaš za problem na Lekinom koji je glupav do boli, a ja znam za još neke koji su više u servisu nego na cesti, al eto, ti bi ga baš kupio :bravo:

Pa i on je ispred GSa.  :smijeh: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Ti testovi bi bili relevantniji na uzorku od recimo min 3 komada motora. Ovako su možda testirali "monday" bike!?!
mob: 095/573-6874

agolac

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 21:06:14
Ti testovi bi bili relevantniji na uzorku od recimo min 3 komada motora. Ovako su možda testirali "monday" bike!?!

Da, i to se BMWu non stop ponavlja. Svaki GS model im se raspada na testovima
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 21:06:14
Ti testovi bi bili relevantniji na uzorku od recimo min 3 komada motora. Ovako su možda testirali "monday" bike!?!
Potpisujem :ooda: :thumbup:

zorro

Citat: gianni  u Studeni 04, 2018, 21:23:00

Ovo nema veze sa gs, samo primjer je strom sa abs 7. bez abs 24.
R 1200 R 2. koji ima identican agregat kao i gs koji je 35.
Bravo  :bravo: ..uprav je i mene to odmah ubolo u oko ..pogotovo taj što je na 2. mjestu a ima sve isto kao i GS osim vizualnog izgleda..tak da ..fak manual..fak ti glupi testovi  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Ćoso


JZ

Zanimljivo kako je na drugom mjestu motor sa istim ,gotovo istim komponentama kao GS...
Samo komentiram...moje osobno misljenje je da bi GS trebao biti zadnji na tablici po kvaliteti...tj pouzdanosti...
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 21:06:14
Ti testovi bi bili relevantniji na uzorku od recimo min 3 komada motora. Ovako su možda testirali "monday" bike!?!

Ja sam imao dva GSa....sve bolji od boljeg...pucaju od kvalitete...
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Studeni 04, 2018, 21:52:13
Zanimljivo kako je na drugom mjestu motor sa istim ,gotovo istim komponentama kao GS...
Samo komentiram...moje osobno misljenje je da bi GS trebao biti zadnji na tablici po kvaliteti...tj pouzdanosti...
Jbga micek, ti uvijek kupuješ prve mačiće, a znaš da se oni bacaju u vodu... ;) I sa onim bijelim je bilo problema i sa ovim isto...

zare

Citat: JZ  u Studeni 04, 2018, 21:59:07
Ja sam imao dva GSa....sve bolji od boljeg...pucaju od kvalitete...
Ozbiljan si ili zajebavaš

JZ

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 22:01:23
Jbga micek, ti uvijek kupuješ prve mačiće, a znaš da se oni bacaju u vodu... ;) I sa onim bijelim je bilo problema i sa ovim isto...

Ovaj sad što imam nije prvi mačić...

Nego...čitam ovo natezanje ti i Agolac...tako su se Agolac i Zorro natezali oko kenje i somare...dobra stara vremena...
A vidi sad ... :moto2: :)
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: zare  u Studeni 04, 2018, 22:02:49
Ozbiljan si ili zajebavaš

Žare pa valjda znaš šta sam vozio...sarkastičan sam...
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Studeni 04, 2018, 22:08:33
Ovaj sad što imam nije prvi mačić...

Nego...čitam ovo natezanje ti i Agolac...tako su se Agolac i Zorro natezali oko kenje i somare...dobra stara vremena...
A vidi sad ... :moto2: :)
Ma neću ja u fajt sa sveznalicom...dobar je on tip, samo voli pretjerivati ;) :smijeh:

JZ

Citat: zorro  u Studeni 02, 2018, 17:54:35
el misliš samo na štangu/kardan..ili cijeli sklop  :huh:
..jebeš sam kardan/šipku..to možeš improvizirati i od šipke volana fičeka
zanima mene koliko košta diferencijal

Na vodenjaku diferencijal ide u kompletu. 2000era...dok na uljari može i odvojeno...tj...mogu se zasebno mijenjati dijelovi od diferencijala...pa može popravak iznositi 100era pa na dalje...
Kupujem polovnu kacigu