Splitski dogovori za đireve

Autor MaRi0_St, Kolovoz 31, 2020, 19:59:52

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Borko  u Ožujak 17, 2021, 18:09:17
:smijeh: :smijeh: :smijeh: :tongue:
Bit će nešto garant..il Brestovac-Vrhovci ili Žumberak, a možda i oboje  :thumbup: ..budi na kvačilu  ;)
(al opet oprezan..sajla na kenji zna puknut jerbo nije ko na somari hidraulika  :tongue: )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Znam, nedavno sam je prominia. :smijeh: Ja sam atento! 😎

Suki

...ak su u igri neke vatrice i ušna šaputanja, mene križajte. Gay spike me ne zanimaju.

Bogati kakva su vremena došla da su i obične pederčine postali mekušci s mekanim glasićem.

:smijeh:
:moto2:

098 9232180

munja

Citat: Suki  u Ožujak 17, 2021, 19:40:30
...ak su u igri neke vatrice i ušna šaputanja, mene križajte. Gay spike me ne zanimaju.

Bogati kakva su vremena došla da su i obične pederčine postali mekušci s mekanim glasićem.

:smijeh:
Nisi li ti osnivač one gay grupe Slavonaca?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Borko

Ok, mislim da je sazrilo vrime da se otvori nova tema. Ipak su ovo spliski đirevi. 😎

zorro

Citat: Borko  u Ožujak 17, 2021, 20:06:19
Ok, mislim da je sazrilo vrime da se otvori nova tema. Ipak su ovo spliski đirevi. 😎
Da..pod hitno otvoriti "Kaštelski đirevi" ..tu bi gay spike bile s radošću prihvaćene  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

          Ovo kad procitam,mi je show,il je to tako,al te nazive samo ovdje vidim...zasto Kenja,zasto somara...odakle su potekli ovi nadimci...  :misli:

zorro

Citat: Paf  u Ožujak 17, 2021, 22:24:35
          Ovo kad procitam,mi je show,il je to tako,al te nazive samo ovdje vidim...zasto Kenja,zasto somara...odakle su potekli ovi nadimci...  :misli:
teško je to nekim dušama priznat i najradije bi se ugrizli za gujcu  :finger: ..al od mene su potekli ti izrazi  8) , a zašt i kak..to ćeš saznat kad se iz guštera preobratiš u đombu..al za to trebaš još puno pure i popare pojest  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Zorkane, kako Paf gazi sa brojem postova, svi ćete vi bit gušteri uskoro. :smijeh:

Paf

Citat: Borko  u Ožujak 18, 2021, 08:40:28
Zorkane, kako Paf gazi sa brojem postova, svi ćete vi bit gušteri uskoro. :smijeh:
Pa ko gleda te Postove...ja samo uredno odgovorin oli se javim...naravno ponekad... ima neko tih postova i 7-8000...i vise neki...pa ih ne kuzim,koda su na pocetku...   :)

Borko

Nove cipele su pale. Mario, nisi jedini bia u Zare u šopingu.

Osy

Tourance next, sad ćeš ležati ko Rossi :) ;)

Borko

Ležim ja inače ko Rosi, samo što on ima bolji krevet.
Druga sezona već. Pokazale su mi se extra. I po kiši i po suncu. Ne minjaj šta valja. 😎

Osy

Citat: Borko  u Ožujak 25, 2021, 21:38:27
Ležim ja inače ko Rosi, samo što on ima bolji krevet.
Druga sezona već. Pokazale su mi se extra. I po kiši i po suncu. Ne minjaj šta valja. 😎
:thumbup:

Suki

Citat: Borko  u Ožujak 25, 2021, 21:38:27
Ležim ja inače ko Rosi, samo što on ima bolji krevet.
Druga sezona već. Pokazale su mi se extra. I po kiši i po suncu. Ne minjaj šta valja. 😎

Ista iskustva sam i ja imao s njima :thumbup:.
:moto2:

098 9232180