FC-moto.de

Autor sasaa, Rujan 02, 2017, 00:14:18

« natrag - naprijed »

Ponti

Pa jel nije dosta što nam ljudi bježe u Njemačku da kupujete u njihovim web shopovima. Evo, Italija je u recesiji, pomozimo prvim susjedima malo  :smijeh:

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2019, 22:01:32
Pa jel nije dosta što nam ljudi bježe u Njemačku da kupujete u njihovim web shopovima. Evo, Italija je u recesiji, pomozimo prvim susjedima malo  :smijeh:

Ponti ne kenjaj, pogledaj samo cijenu revita u nas (yamaha Trogir uvozi) i sve će ti biti jasno :smijeh: Što to treba značiti, mi koji se borimo, ne predajemo, ostajemo nemamo pravo na izbor?! A gdje si ti ono svoju obleku kupio :P

Daj bolju ponudu i prihvaćam :tongue:

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 01, 2019, 22:07:04
Ponti ne kenjaj, pogledaj samo cijenu revita u nas (yamaha Trogir uvozi) i sve će ti biti jasno :smijeh: Što to treba značiti, mi koji se borimo, ne predajemo, ostajemo nemamo pravo na izbor?!

Daj bolju ponudu i prihvaćam :tongue:

Kao prvo, sve što mi je ikada trebalo našao sam jeftinije nego u fc-u.
Kao drugo, zastupnik revita je Yamaha Pribudić Borčić, gdje si prošli mjesec kada je svake godine ono baš velika akcija, mogao kupiti sand3 jaknu za 2400 kn, a pogledaj koliko je u fc-u.
I kao treće, zajebanciju i inače ne kužiš ili je samo danas takav dan  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2019, 22:12:55

..zajebanciju i inače ne kužiš ili je samo danas takav dan  :smijeh:
..ma jok..on se samo tak češlja  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2019, 22:12:55
Kao prvo, sve što mi je ikada trebalo našao sam jeftinije nego u fc-u.
Kao drugo, zastupnik revita je Yamaha Pribudić Borčić, gdje si prošli mjesec kada je svake godine ono baš velika akcija, mogao kupiti sand3 jaknu za 2400 kn, a pogledaj koliko je u fc-u.
I kao treće, zajebanciju i inače ne kužiš ili je samo danas takav dan  :smijeh:
1.2. Pa na njih sam i aludirao, gdje je taj popust??? Na webu, FB ništa niti jedna objava o popustu ...Trenutna cijena 3599  :-\
3. nema labavo :smijeh:

Citat: zorro  u Veljača 01, 2019, 22:15:23
..ma jok..on se samo tak češlja  :)

De liječi se :P

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 01, 2019, 22:44:02
1.2. Pa na njih sam i aludirao, gdje je taj popust??? Na webu, FB ništa niti jedna objava o popustu ...Trenutna cijena 3599  :-\
3. nema labavo :smijeh:

De liječi se :P

Na webu, telefonu i u trgovini je bio spomenuti popust. Ali prošla baka s kolačima od slijedećeg kraja prosinca pa do sredine -kraja siječnja.

Inače, ovo dolje na linku je jedan od jeftinijih web shopova u EU, čak i ako vidiš da ima negdje drugdje jeftinije, samo staviš link na tu cijenu i dobiti ćeš ju. To je onako zgodno ako kupuješ više stvari i jedna je npr skuplja nego na drugom mjestu.
https://www.sportsbikeshop.co.uk
A za revit, barem mi s ovog foruma imamo najbolje cijene u TC-motoshopu. Dobijemo 20-30%.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Veljača 01, 2019, 21:48:38
Osim tebe tko sa foruma iz RH  trži sa FCeom?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ja kupio kacigu.. bila najjeftinija kod njih.. 

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2019, 23:09:14
Na webu, telefonu i u trgovini je bio spomenuti popust. Ali prošla baka s kolačima od slijedećeg kraja prosinca pa do sredine -kraja siječnja.

Inače, ovo dolje na linku je jedan od jeftinijih web shopova u EU, čak i ako vidiš da ima negdje drugdje jeftinije, samo staviš link na tu cijenu i dobiti ćeš ju. To je onako zgodno ako kupuješ više stvari i jedna je npr skuplja nego na drugom mjestu.
https://www.sportsbikeshop.co.uk
A za revit, barem mi s ovog foruma imamo najbolje cijene u TC-motoshopu. Dobijemo 20-30%.

Uh jako su mi zanimljivi, baš ću pratiti njihov li-la web shop gdje su im cijene 30% + usporedbi fc-moto itd., nemaju izbora i čekati njihov siječanjski popust gdje nemaju veličinu, izbor robe...De dobro :-\...

TC je zanimljiv za osnovni Revit u dobrom popustu...Sve ostalo loše, nemaju Defender, Sand, Cayene itd ...kada sam ih kontaktirao ne mogu nabaviti daju 20% za ono što imaju...


Stjepko

XL moto ima interesantne stvari i cijene

sasaa

Citat: Mrki  u Veljača 01, 2019, 23:35:38
Ja kupio kacigu.. bila najjeftinija kod njih..

Tako je i meni bilo... nekoliko puta vec kupovao od njih, sta nisu imali na stanju poslali su kad ce bit dostupno, i stiglo je kako su rekli.
Mogu ih preporucit.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Struja

Ja nemam bas dobro iskustvo sa fc moto, cekao jaknu za zenu 6 mjeseci, bila na stanju kad sam narucio, pa je onda krenulo, evo sad ce, naruceno, samo sto nije, bla bla.... 6 mjeseci.

A UK shopovi nece jos dugo biti povoljni...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Struja  u Veljača 02, 2019, 11:28:00
Ja nemam bas dobro iskustvo sa fc moto, cekao jaknu za zenu 6 mjeseci, bila na stanju kad sam narucio, pa je onda krenulo, evo sad ce, naruceno, samo sto nije, bla bla.... 6 mjeseci.

A UK shopovi nece jos dugo biti povoljni...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Za uk nema brige, ostati će u carinskoj uniji, a funta će pasti  :smijeh:
Ako izađu iz carinske unije i naprave tvrdu granicu između Sjeverne Irske i Irske eto im opet IRA-e. Tako im je ili carinska unija ili IRA, pa neka biraju :smijeh:

iviccaa

Nova akcija, standardnih 10%.

START10

do 03.03.

Danijel 23

Jel su shvatili da je RH u EU?

iviccaa

Šalju u Hrvatsku, samo košta skoro 20€.