Kacige općenito

Autor Danijel 23, Kolovoz 31, 2018, 20:38:44

« natrag - naprijed »

keko

..a što bi te i slušali, kad im jedino služiš kao bankomat  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: keko  u Veljača 21, 2019, 16:08:25
..a što bi te i slušali, kad im jedino služiš kao bankomat  :smijeh:

Majku im .... kad poludim selim se na Tajland .... da umrem kao jebač  :smijeh:

Osy


Grba

Jel i ti Ponti kad zaboraviš po kaj si došo
u apoteku uzmeš kurtone?
Bolje da misle vidi jebača nego da si retardiran
😂
098 737 604

Ponti

Citat: Grba  u Veljača 21, 2019, 19:03:06
Jel i ti Ponti kad zaboraviš po kaj si došo
u apoteku uzmeš kurtone?
Bolje da misle vidi jebača nego da si retardiran
😂

Ma kakvi.... uzmem viagru  :)

Grba

098 737 604

JoKe1311

Kad kupujem kacigu  prvo mi mora odgovarati na glavi ( ima kaciga koje su mi super ali jbga ne odgovaraju mi npr. SUOMI ) ...drugo je sigurnost kacige i materijali- trokomponentna , uglavnom uzimam lakše koje imaju jedan udio karbona ( osjetno su lakše i to se osjeti na dužim relacijama )  .... i na kraju gledam da mi se sviđa barem 70% šara   :) ... i  iskljućivo integralnu .
Flip up kacige iako su praktične  nisam nikad gleda i barem za sad nemam namjeru . Najveći razlog je taj jer znam da bi u masu situacija  vozio otvorenu , a vidio sam nekoliko puta od kolega kako izgleda kad se spucaš sa takvim kacigama ( kad je otvorena )  Imao sam prilike viditi jednu koja se u sudaru otvorila od udarca  ( NOLAN ili SHARK ) znaći nije bila sr...  srećom prošala je sa izgrebanom bradom i licem bez tragičnih posledica  , a i teže su dosta .
Liti zna bit u integralnoj vruće po gradu ,  al jbga podkapa dosta pomaže  ( koju po gradu naravno nikad ne nosim pa se kuvam   :smijeh:).

Grba

Bil jučer u bim bike niš mi baš nije sjelo na budalu  :huh:
N87 me razočaral, djeluje jeftino ko da kahlicu stavljaš na glavu. Donekle legla x lite 661 al za 2500kn ima boljih kaciga.
U ponedjeljak idem gledat HJC i Airoh... možda i Scorpion
098 737 604

Bagy

Citat: Grba  u Veljača 23, 2019, 08:08:25
Bil jučer u bim bike niš mi baš nije sjelo na budalu  :huh:
N87 me razočaral, djeluje jeftino ko da kahlicu stavljaš na glavu. Donekle legla x lite 661 al za 2500kn ima boljih kaciga.
U ponedjeljak idem gledat HJC i Airoh... možda i Scorpion

I ja sam se razočaral s to N87. Baš taj osjećaj jeftinoće u rukama... Zemi ti sebi Shoei GT, nađu se povoljni primjerci s obzirom da je izašel nasljednik!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Grba  u Veljača 23, 2019, 08:08:25
Bil jučer u bim bike niš mi baš nije sjelo na budalu  :huh:
N87 me razočaral, djeluje jeftino ko da kahlicu stavljaš na glavu. Donekle legla x lite 661 al za 2500kn ima boljih kaciga.
U ponedjeljak idem gledat HJC i Airoh... možda i Scorpion

Zašto nisi probao x-lite 702, jedna od najudobnijih kaciga što sam probao, pa ju i kupio.

Grba

Probal sam 702..neznam,stiskala me neka pizdarija iznad ušiju, bolje mi je legla 661.
Imam glavu ko švapski bunker. Ovaj škorpion mi se ovak na oko sviđa a i imam 30% popust. Možda se još i vernem do Bima, kaciga mora bit dobra
Shoei gt 3800kn  :huh:
098 737 604

jeeves

Citat: Grba  u Veljača 23, 2019, 09:43:59
Probal sam 702..neznam,stiskala me neka pizdarija iznad ušiju, bolje mi je legla 661.
Imam glavu ko švapski bunker. Ovaj škorpion mi se ovak na oko sviđa a i imam 30% popust. Možda se još i vernem do Bima, kaciga mora bit dobra
Koju kacigu si imao prije?
I mene zanima kakve su Scorpion kacige, cijene su im ok.
Jesi li probao HJC?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ćoso

Uzmi Schubert (naravno ako ti paše)...Nemaš 16 godina da ne možeš pljunuti 1000 kn više za kacigu koju ćeš nositi 10 godina...Odi kod Šepića i dogovori se


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Citat: jeeves  u Veljača 23, 2019, 09:51:15
Koju kacigu si imao prije?
I mene zanima kakve su Scorpion kacige, cijene su im ok.
Jesi li probao HJC?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Nolan n84, idem u ponedjeljak hjc probat
Citat: Ćoso  u Veljača 23, 2019, 09:59:30
Uzmi Schubert (naravno ako ti paše)...Nemaš 16 godina da ne možeš pljunuti 1000 kn više za kacigu koju ćeš nositi 10 godina...Odi kod Šepića i dogovori se


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Da tata, dobro zboriš, obečajem da ću odrasti  :ebudale:
Mislil sam i Šubaru pogledat, znam da su vrh ali slab izbor
098 737 604

Ponti

Citat: Grba  u Veljača 23, 2019, 10:18:21
.....
Mislil sam i Šubaru pogledat, znam da su vrh ali slab izbor

Vrh kažeš, a na sharp testu mislim da niti jedan model nema 5 zvjezdica.  :smijeh: