Previsok napon akumulatora!?

Autor zendra 44, Svibanj 28, 2018, 08:50:34

« natrag - naprijed »

zendra 44

Veliki sam pregledal, počistil i špricnul sa kontakt sprejom ove zime kad sam rastavljal sve, jel se i za taj drugi moraju skidat plastike...imam i crash bar pa je to malo više posla... :huh:

Stjepko


bajki

Za taj drugi, ako se hoće nešto na njemu raditi, treba skidati osim plastika i rezervoar i kućište filtera zraka.

Stjepko


zorro

Citat: bajki  u Svibanj 28, 2018, 11:39:49
Ako se premotava stator, onda se može povećati napon, ako majstor namota krivi broj namota.
..to u redu..ali ako je samo reparacija magneta..jer to samo uglavnom i bude..rijetko kad i namotaji
Stjepko je napisao: nakon reparacije magneta..nije spomenuo namotaje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2018, 11:59:03
..to u redu..ali ako je samo reparacija magneta..jer to samo uglavnom i bude..rijetko kad i namotaji
Stjepko je napisao: nakon reparacije magneta..nije spomenuo namotaje

Zenda je napisao da su rađeni i namotaji.

zorro

Citat: bajki  u Svibanj 28, 2018, 12:36:00
Zenda je napisao da su rađeni i namotaji.
je..sad sam vidio  :thumbup: ..onda može bit da je zbog toga visok napon
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zendra 44

Brum odgovorio na mail prilično brzo:

2015. na 61.716 km         
                    Zamijenjen regler ranije - kontrola
                    Korpa kvačila ima jako puno lufta – zamijenjena novom
                    Odlijepili se magneti na generatoru – reparirani
                    Motor zatrzava – zamijene TPS senzor i podešena eletronika
                    Montiranje Akrapovič ispušnih topova
                    Montiranje K&N protočnog filtera zraka
                    Montaža novih brizgaljki goriva i podešavanje motora

2017. na 73.617 km
                    Zamjena motornog ulja i filtera
                    Čiščenje filtera zraka
                    Kontrola tanka i pumpe goriva
                    Zamjena sviječica
                    Zamjena antifriza
                    Zamjena kočione tekućine
                    Zamjena tekućine u kvačilu
                    Servisni pregled i podešavanje eletronike i kontrola dijagnostike

Koliko vidim magneti su reparirani kod mene, regler je zamijenjen nekada ranije, ali ne znam kod koga i čiji, a namotaju su bili ispravni, pa ih nismo dirali.

Evo, to je napisao Brum, znači namotaji nisu dirani! :misli:

jeeves

Po manualu na 5000o/min bi trebao biti 14 -15.5V

Sjećam se da je Brum rekao da iz nekog razloga napon poraste nakon reparacije magneta, ali ne znam zašto.

Mene u posljednje vrijeme malo brine što mi napon nije konstantan kao prije.

Imam Zjosov displej kao Mrki (pokazuje napon, vanjsku temperaturu i u kojoj si brzini) pa pratim i prije je uvijek bio oko 14.1-14.7V, sad zna pasti ispod ispod 14V, ponekad i jedva 13V.
Kad tako varira napon ne prikazuje mi ispravno u kojoj sam brzini (od 1 do 4 brzine, 5 i 6 pokazuje ok).

Akumulator je Bosch, novi, stavljen krajem prošle godine.

Magneti su nanovo ljepljeni 2013, stator i regler su originalni.



zendra 44

Ohoho, ako je dozvoljeno do 15,5 onda je to OK! Jedino onda moram provjeriti taj konektor iza hladnjaka da on ne zajebava...hvala svima na pomoći! :gimme5:

agolac

Citat: jeeves  u Svibanj 28, 2018, 14:33:20
Po manualu na 5000o/min bi trebao biti 14 -15.5V

Sjećam se da je Brum rekao da iz nekog razloga napon poraste nakon reparacije magneta, ali ne znam zašto.

Mene u posljednje vrijeme malo brine što mi napon nije konstantan kao prije.

Imam Zjosov displej kao Mrki (pokazuje napon, vanjsku temperaturu i u kojoj si brzini) pa pratim i prije je uvijek bio oko 14.1-14.7V, sad zna pasti ispod ispod 14V, ponekad i jedva 13V.
Kad tako varira napon ne prikazuje mi ispravno u kojoj sam brzini (od 1 do 4 brzine, 5 i 6 pokazuje ok).

Akumulator je Bosch, novi, stavljen krajem prošle godine.

Magneti su nanovo ljepljeni 2013, stator i regler su originalni.



Probaj prvo malo pošpricati regler/stator konektore s Kontakt sprejem. Ja neki dan mislio da mi crko jedno led glavno svjetlo, kad ono slab kontakt...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Hoću [emoji106]
Citat: agolac  u Svibanj 28, 2018, 17:21:29
Probaj prvo malo pošpricati regler/stator konektore s Kontakt sprejem. Ja neki dan mislio da mi crko jedno led glavno svjetlo, kad ono slab kontakt...

zendra 44

Ne znam jel smijem to ovak javno napisati, ali čini mi se da je Brum lijepo zaradio na tom motoru, stvarno je promijenio pun kufer toga na njemu...a ovo kaj sam stavio je samo manji dio promijenjenih stvari na njemu...tak da nisam puno razmišljao kod kupovine, pola motora je novo, bivši vlasnik zbilja nije štedio...

agolac

Citat: zendra 44  u Svibanj 28, 2018, 23:57:27
Ne znam jel smijem to ovak javno napisati, ali čini mi se da je Brum lijepo zaradio na tom motoru, stvarno je promijenio pun kufer toga na njemu...a ovo kaj sam stavio je samo manji dio promijenjenih stvari na njemu...tak da nisam puno razmišljao kod kupovine, pola motora je novo, bivši vlasnik zbilja nije štedio...

U onom postu prije piše da ima i nove injektore? Šta mu bi? To nisam nikad čuo da itko mjenja osim ako nisu crkli od hrđe u rezervaru..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: zendra 44  u Svibanj 28, 2018, 23:57:27
Ne znam jel smijem to ovak javno napisati, ali čini mi se da je Brum lijepo zaradio na tom motoru, stvarno je promijenio pun kufer toga na njemu...a ovo kaj sam stavio je samo manji dio promijenjenih stvari na njemu...tak da nisam puno razmišljao kod kupovine, pola motora je novo, bivši vlasnik zbilja nije štedio...

..ovo mi je presmiješno  :smijeh:
Citat: zendra 44  u Svibanj 28, 2018, 13:54:15

                    Servisni pregled i podešavanje eletronike i kontrola dijagnostike


SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: