Izboj struje na - klemi

Autor VUCIBATINA, Srpanj 18, 2018, 16:06:20

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

jebiga neman love da bez razloga bacam aku koji je dobar, sad kad sam sve drugo pregleda
ja isto vjerujem da je do nje i ovih dana ću je zaminiti bez obzira jer
se spremam na lutanje po istri 5 dana s ženom i želim provjeriti doma sve druge opcije prije puta, zato sam i skida anlaser da nebi to radija negdi na nekoj plaži i čeka četkice par dana
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

...pa ak imaš za 5 dana Istre onda moraš imat i za novi aku :-X
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 31, 2018, 08:56:25
jebiga neman love da bez razloga bacam aku koji je dobar, sad kad sam sve drugo pregleda
ja isto vjerujem da je do nje i ovih dana ću je zaminiti bez obzira jer
se spremam na lutanje po istri 5 dana s ženom
Ma nemoj preventive radi uzimati kad već ideš samo u HR ..da se stvarno pokaže da je aku i da ti rikne u putu..pa rješit ćeš ga u par sati..i di god jesi..ima naših stromera koji će ti pomoć da rješiš problem  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

ne kukam da neman, da nemam para nebi ni motor ima,ali neman toliko da problem rješavam tako da mjenjam djelove koji su možda dobri dok ne pogodim na kvar.

idem 5 dana s šatorom na divlje pa sam mislija zaminiti prije da nebi gura motor negdi van puta, ali što kažeš ,u svojoj sam zemlji rješiti ću aku u bilo kojoj pripizdini za sat vremena
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

samo da prijavim da je problem pronađen. žica od plusa na maglenkama se nagrizla na jednom  mjestu i u određenom položaju volana bi dirala ramu. proba sam s tim djelom namjerno izazvati kvar i instantno bi dobija iste simptome.
prekidač maglenki s ebaya iako izgleda kao da ima dobru izolaciju na žicama s godinama se pretvorila iz gume u plastiku i na savijenom djelu pukla.
aku nisan minja,orginal je i  stariji je od boga ali radi i kako tester u berena kaže nemisli brzo uginti :)


ipak je rječ o stromu, njemu ništa ne može biti, tako da je glupo bilo i sumnjati u njega
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948