Prodaja kenje L4

Autor MotoMachak, Kolovoz 17, 2018, 23:14:12

« natrag - naprijed »

Osy


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Kolovoz 18, 2018, 09:35:05
Hebo te gs :buahaha:
Stvarno ime ti ga ispališ!  :'(  Pa valjda na GSA   ;)

Osy

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2018, 11:13:16
   
Stvarno ime ti ga ispališ!  :'(  Pa valjda na GSA   ;)
Tako je, najbolji motor :ooda:

Špoki

Pa što ti bi da ga prodaješ :huh:,nadam se da ideš na somaru :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

MotoMachak

Citat: Špoki  u Kolovoz 18, 2018, 11:37:01
Pa što ti bi da ga prodaješ :huh:,nadam se da ideš na somaru :)

Vjerovao ili ne, al' agregat mi je nekako preuglađen. Ponekad imam osjećaj da se vozim na fenu, a ne na motoru. Motor je zapravo presavršen što meni ne odgovara. Nedostaje mi malo takta. Na GS-a ne bih jer nemam tih para, a da i imam ne vjerujem da bih kupio GS-a. Možda prije Africu  ;)

agolac

Citat: MotoMachak  u Kolovoz 18, 2018, 11:53:49
Vjerovao ili ne, al' agregat mi je nekako preuglađen. Ponekad imam osjećaj da se vozim na fenu, a ne na motoru. Motor je zapravo presavršen što meni ne odgovara. Nedostaje mi malo takta. Na GS-a ne bih jer nemam tih para, a da i imam ne vjerujem da bih kupio GS-a. Možda prije Africu  ;)

Stari DL1000 :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Kolovoz 18, 2018, 11:55:38
Stari DL1000 :gimme5:
Jok i on se da usedlat!  :misli:


imo ga frend....i štelo ga od semafora do semafora...

Bagy

Šteta, požalit ćeš!  ;) Motor ti je mrak - k'o iz dućana, a kilometri nikakvi! Fotke profesionalne!  :bravo: Sretno s prodajom, i želim ti da čim prije kupiš Africu. Pa da i to probam!  :moto2:
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Kolovoz 18, 2018, 14:04:29
Šteta, požalit ćeš!  ;) Motor ti je mrak - k'o iz dućana, a kilometri nikakvi! Fotke profesionalne!  :bravo: Sretno s prodajom, i želim ti da čim prije kupiš Africu. Pa da i to probam!  :moto2:
Evo Suki daje đir sve u 16 :)

Suki

Citat: MotoMachak  u Kolovoz 18, 2018, 11:53:49
Vjerovao ili ne, al' agregat mi je nekako preuglađen. Ponekad imam osjećaj da se vozim na fenu, a ne na motoru. Motor je zapravo presavršen što meni ne odgovara. Nedostaje mi malo takta. Na GS-a ne bih jer nemam tih para, a da i imam ne vjerujem da bih kupio GS-a. Možda prije Africu  ;)
...ako stroma prodaješ jer ti je preuglađen, onda zaobiđi Africu jer ona nije ništa manje uglađena :bzvz:.
:moto2:

098 9232180

MotoMachak

Citat: Suki  u Kolovoz 18, 2018, 14:40:48
...ako stroma prodaješ jer ti je preuglađen, onda zaobiđi Africu jer ona nije ništa manje uglađena :bzvz:.

Onda idem na Tenerku. Nekako mi se čini da bude više mjesta za moje dugačke noge, a i agregat je živčani monocilindrik  :sunce:

zare

Uzmi KTM-a i to 1290  :thumbup:
Naravno ako lova nije problem, meni je skroz napet

Bagy

Citat: zare  u Kolovoz 18, 2018, 20:52:01
Uzmi KTM-a i to 1290  :thumbup:
Naravno ako lova nije problem, meni je skroz napet

E, taj je i meni napet!  :thumbup:

Oliver, najbolje da probaš tu Tenerku ima ih dosta na Njuškalu!
mob: 095/573-6874