Prodaja kenje L4

Autor MotoMachak, Kolovoz 17, 2018, 23:14:12

« natrag - naprijed »

gianni


zorro

Citat: MotoMachak  u Kolovoz 18, 2018, 11:53:49
Na GS-a ne bih jer nemam tih para, a da i imam ne vjerujem da bih kupio GS-a. Možda prije Africu  ;)
..svaka čast..iako je naš Osy expert kako za vožnju (brzu i dinamičnu) tako i za određivanje kvalitete motora..al nek si mu reko  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: MotoMachak  u Kolovoz 18, 2018, 20:25:35
Onda idem na Tenerku. Nekako mi se čini da bude više mjesta za moje dugačke noge, a i agregat je živčani monocilindrik  :sunce:
Zači pucaš na malu Tenerku....monocelindar. Ali ona nije  baš putna endurka.

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2018, 21:19:40
Zači pucaš na malu Tenerku....monocelindar. Ali ona nije  baš putna endurka.
..jelda ..znači Petar koji je obišao s njom pol svijeta nije putnik  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 21:29:27
..jelda ..znači Petar koji je obišao s njom pol svijeta nije putnik  :bzvz:
Mislio sam na udobnost! Znam što je mono motor i kako se jajčeka ponašaju nakon samo 1 sata.  :)

zare

Citat: gianni  u Kolovoz 18, 2018, 20:58:22
Uff taj KTM je brutala :thumbup: :thumbup:
Jako puno ih je po Alpama i baš su brutala

Ćoso

Danas smo sreli u Jajcu somaru (kao što ima Bajki) i stvarno je do jaja...

To uzmi

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2018, 21:35:48
Mislio sam na udobnost! Znam što je mono motor i kako se jajčeka ponašaju nakon samo 1 sata.  :)
Na stromu..somari/kenji..možeš 6-7 sati i više.. u komadu bez problema ..al isto tak znam da na svom mono konjiću 4-5 sati u komadu bez ikakvog beda..utrnjene guzice..ponašanja jajčeka i slično  :thumbup:  (naravno solo) ..tak da..te teorije mačku o rep  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

 :thumbup: al kolega puca na mono, a ne na 2 klipana...a vjerovatno tako i sa lovom.

Danijel 23

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 21:46:58
Na stromu..somari/kenji..možeš 6-7 sati i više.. u komadu bez problema ..al isto tak znam da na svom mono konjiću 4-5 sati u komadu bez ikakvog beda..utrnjene guzice i slično  :thumbup:  (naravno solo) ..tak da..te teorije mačku o rep  :bzvz:
Nemoj uspoređivat Digića i Japanca!  :samaranje:

tibertov

Somara je motor za tebe.

fatboy

Ma nije problem u motoru! Problem je u vlasniku...voli neuglađene stvari...kupit onda onaj ruski prikoličar sa pogonom i na prikolici...taj sigurno nije uglađen... :smijeh:

Bagy

Citat: fatboy  u Kolovoz 18, 2018, 22:19:20
Ma nije problem u motoru! Problem je u vlasniku...voli neuglađene stvari...kupit onda onaj ruski prikoličar sa pogonom i na prikolici...taj sigurno nije uglađen... :smijeh:

HD ili ništa! "Kako trese, lupa, udara..." :smijeh:
mob: 095/573-6874

Ćoso


MotoMachak

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2018, 21:19:40
Zači pucaš na malu Tenerku....monocelindar. Ali ona nije  baš putna endurka.

Danijele, znam da nije putna endurka, ali je također polivalentan stroj. Dao bih si sjedalo prilagoditi odmah. Uglavnom, vozio sam ju, a kut nogu ,ono, najtaman. Možda bih se za...., al' ko će ga znati. Možda tražim kruha preko pogače  :samaranje: