Prodaja kenje L4

Autor MotoMachak, Kolovoz 17, 2018, 23:14:12

« natrag - naprijed »

zizu

Citat: MotoMachak  u Kolovoz 18, 2018, 11:53:49
Vjerovao ili ne, al' agregat mi je nekako preuglađen. Ponekad imam osjećaj da se vozim na fenu, a ne na motoru. Motor je zapravo presavršen što meni ne odgovara. Nedostaje mi malo takta. Na GS-a ne bih jer nemam tih para, a da i imam ne vjerujem da bih kupio GS-a. Možda prije Africu  ;)
Tocno to je mene smetalo na mom L4  ko da vozim elektricni motor nikako se dogovorit  s njim.....prvi motor kojeg sam prodao sa osmjehom

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


MotoMachak

Citat: zizu  u Kolovoz 18, 2018, 23:29:31
Tocno to je mene smetalo na mom L4  ko da vozim elektricni motor nikako se dogovorit  s njim.....prvi motor kojeg sam prodao sa osmjehom

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Šta sada voziŠ?

lalegator

Citat: zizu  u Kolovoz 18, 2018, 23:29:31
Tocno to je mene smetalo na mom L4  ko da vozim elektricni motor nikako se dogovorit  s njim.....prvi motor kojeg sam prodao sa osmjehom

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Aleluja!
Netko tko razumije...  ;)
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

MotoMachak

Citat: lalegator  u Kolovoz 19, 2018, 00:11:07
Aleluja!
Netko tko razumije...  ;)

Budi precizniji lalegatoru!

lalegator

Sve je rečeno. Tko ima uši, neka čuje.
:ooda:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

zizu

Citat: MotoMachak  u Kolovoz 18, 2018, 23:52:06
Šta sada voziŠ?
Dl1000


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


branimir

Ako nije prestar, Varadero? Ne bi ga ni pogledao da mi Fatboy nije okrenuo glavu. Treću sezonu se družimo, 186 sam visok, 105kg. Ergonomija 5, ciklistika 5, snage dovoljno. Jedino sam s riserima volan približio 2.5 i podigao 2.5. Jbg, križa jebu ... Sic, cijeli pedalj duži od kenjinog. Ja sam budala koja se nadala da će se žena voziti samnom pa mi je udobnost suvozačevog sica bila izuzetno važna.

fatboy

Covjek nece uglađen motor, a ti mu nudis Singericu?? Nece on takvo sto...voli se patit... ;)

MotoMachak