Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: keko  u Svibanj 17, 2022, 20:39:07
..felge ti se sjaje ko pesja jajca  :huh: kaj to četkicom za zube čistiš  :bzvz:
:) :gimme5:
Ja sliko gume, vi zapeli za felge :-\.
Ostalo ljepila od prošlih utega na njima i prošao krpicom i brake cleanerom po njima. Nisu inače takve. Ni sad više nisu, nakon kruga po gradu :).

Citat: Martin  u Svibanj 17, 2022, 20:26:23
nišš koristiiii....ko i gazda  :tongue:
:-*
:moto2:

098 9232180

keko

..ma moram svoje očistiti, koma su  :huh: ovo sa brake cleanerom nisam probao, budem sada  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Svibanj 17, 2022, 20:45:41
..ma moram svoje očistiti, koma su  :huh: ovo sa brake cleanerom nisam probao, budem sada  :gimme5:
Majstor skinio stare utege od balansiranja i nije mu se dalo (njegovo izgovor je bio da ne ošteti felgu :smijeh: ) skinuti i ljepilo od utega.
Ovo skida ,a ne nagriza agresivno. Njime skidam i fleke od ulja od lanca po plastikama kao i mrlje od katrana...
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Suki  u Svibanj 17, 2022, 20:55:35
Majstor skinio stare utege od balansiranja i nije mu se dalo (njegovo izgovor je bio da ne ošteti felgu :smijeh: ) skinuti i ljepilo od utega.
Ovo skida ,a ne nagriza agresivno. Njime skidam i fleke od ulja od lanca po plastikama kao i mrlje od katrana...
..hvala za info  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Imate nastavak za brusilicu / busilicu za skidanje ljepila...

zubakis


Golileo

Citat: Suki  u Svibanj 17, 2022, 20:04:13
Pa za vozit :P.
80 za vozit, 20 za gledat :smijeh:.
Aaaa
Ja mislio
80 posto lošije
20 posto skuplje
[emoji2957]

agolac

Citat: keko  u Svibanj 17, 2022, 20:45:41
..ma moram svoje očistiti, koma su  :huh: ovo sa brake cleanerom nisam probao, budem sada  :gimme5:

Brake cleaner je izum tisućljeća. Nećete vjerovati ali ja pod svoje garaže (nemam vode u garaži) špricam brake klinerom i nakon toga obrišem papirnatim ubrusima. Garaža čista da možeš jesti s poda  :smijeh: :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: Golileo  u Svibanj 17, 2022, 22:35:33
Aaaa
Ja mislio
80 posto lošije
20 posto skuplje
[emoji2957]
Može i tako :thumbup:. Ovisi kak gledaš :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

Grba

Motoexpert Payseru - Pajser nama  ;)
Nova pila u floti
098 737 604

iviccaa

Kakva je na duge ture?
Kad vidim onaj sic odmah mi bude muka. [emoji16]

Freshman

Ako naši forumski afrikoljupci slučajno već ranije nisu vidjeli, Burago je izbacio prilično vjeran model Africe u mjerilu 1 : 18 koji se može nabaviti po popularnoj cijeni od cca 50 kunića.








Suki

 :thumbup:
Vidjeh. Držao u rukama. Odlična :gimme5:.
To je Adventure Sport model.
Običnu nisu napravili :huh:.
:moto2:

098 9232180

Dadi

Podmlađen vozni park,upala dobra Africa 2021 dct naravno.
Prošli mjesec pazario u dojch,ovih dana odradio homologaciju i ppmv..
Jučer prvi đir od nekih 150 km,dojam dobar,snaga osjetnija,ubrzanje mami osmjeh.Zaštita od vjetra iznenađujuća s ovim malim vizirom,na 170 kaciga mirna,ramena ne trga jedino žena iza osjeti "turbolencije"
dct uglađeniji,mjenja bez ikakvih trzaja u više ili niže, obrtaji odlično prate ritam vožnje
Zamjerka moja je nekako mi završna obrada i plastike izgledaju nekvalitetnije

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari