Kolega prodaje Stroma

Autor Kierran, Kolovoz 29, 2018, 09:17:00

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: lalegator  u Kolovoz 29, 2018, 14:44:57
Fatboy je, čini se, idealan kupac...za njega ne postoji previsoka cijena.  :smijeh:
Nemoj se ljutiti, Fat. Morao sam...  :gimme5:
Jedno pitanje. Koliko je to previsoka cijena? 100kn, 200kn 3000kn 4378kn?
Kad cijena postaje previsoka?

Black Betty

Cijena je previsoka kad nemaš dovoljno il ti fali..... :vino:
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Kolovoz 29, 2018, 16:02:02
Cijena je previsoka kad nemaš dovoljno il ti fali..... :vino:
A koliko je to? I da li važi ta cifra za sve?

fatboy

Betty, pripremi tribinu na susretu: Formiranje cijena iliti pokusaj da se uvjeri vuka da je sit, al je kozama zao sto ih nije pojeo!  :-\

Black Betty

Vrlo lako,uvjerit čemo vuka da je trava zdravija,i da postane vegan jer to je in i ponudit mu bezglutensku hranu jer to je isto in.A kozama čemo objasnit da če ih uvijek neko satrat  :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Citat: zubakis  u Kolovoz 29, 2018, 16:53:05
A koliko je to? I da li važi ta cifra za sve?

Ta cifra je taman da ne stigneš do cilja,to ti dođe isto ka da ideš guzinjat i pred sam start skužiš da nemaš gumić a ona neče bez  :) ;) :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

zubakis



Citat: Black Betty  u Kolovoz 29, 2018, 18:04:43
to ti dođe isto ka da ideš guzinjat i pred sam start skužiš da nemaš gumić a ona neče bez  :) ;) :smijeh:

To se pravom UMH-ovcu kao sta sam i sam ne moze nikako dogodit.

lalegator

Citat: zubakis  u Kolovoz 29, 2018, 15:35:05
Jedno pitanje. Koliko je to previsoka cijena? 100kn, 200kn 3000kn 4378kn?
Kad cijena postaje previsoka?
Ona koju nitko neće platiti jer nije realna, osim možda nekog skroz neupućenog ili izmanipuliranog.
No ne želim pametovati...nego samo reći da se o cijeni može razgovarati. Slažem se s Fatom da je to možda mlaćenje prazne slame, no dadu se donekle odrediti granice precijenjenog, podcijenjenog itd...
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

zubakis

Citat: lalegator  u Kolovoz 29, 2018, 18:30:05
Ona koju nitko neće platiti jer nije realna, osim možda nekog skroz neupućenog ili izmanipuliranog.
No ne želim pametovati...nego samo reći da se o cijeni može razgovarati. Slažem se s Fatom da je to možda mlaćenje prazne slame, no dadu se donekle odrediti granice precijenjenog, podcijenjenog itd...
Zna san da mi je bilo bolje popit rakiju nego ulazit u ovu pricu al jebi ga sad.
Dakle ja vas pokusavam navest na to da nema pretjerane ili nerealne cijene. Sta je to nerealna cijena? Kolika je ona u postotku, u kunama, u bilo kojoj mjernoj jedinici? Je li nerealno ili pretjerana cijena dat za GSA 150 iljada kuna? Nekome je, nekome nije. Jeli nerealna ili pretjerano za Vespu '98 godiste dat 1000€. Nekome kome sluzi samo ka prijevozno sredstvo je, a nekome kome je to ljubav, nije. I mogli bi tako u nedogled. Jedina stvar koju diktira cijena je zakon o ponudi i potraznji. Sto je necega veca ponuda to je i cijena manja. Sto je necega manja ponuda to je cijena veca. Ima frikova koji stave cijenu svojih motora u nebesa, ali takvi ih ili ne prodaju ili cekaju duuugo nekog jelena da ga kupi.
I ako jelen naiđe, a postoji šansa da oce, onda on nije prevaren zato sta je platija skuplje. Dokle god je cijena jasna i jasno je sta dobijes za nju nema govora o prevari. Ali ako mu je proda motor sa npr. Vracenim km ili sa nekom skrivenom manom za koju je zna onda je prevara.

U jebote iden popit rakiju

Suki

...uzmi dvije ;), napisao si se :)...
:moto2:

098 9232180

Stjepko

Cijeli roman Gorane. Opet nejebica

Ponti

Kao trgovac objavljujem cjelokupnom puku ovog foruma:
Bježite od kenje, sada ih ima ko šodera, jer to znači nižu cijenu....sam Lavandin ih je prodao 100 komada  :smijeh:
Kupujte somare L4 i mlađe, u njima je budućnost  :smijeh: :smijeh:

zubakis

Citat: Stjepko  u Kolovoz 29, 2018, 19:35:46
Cijeli roman Gorane. Opet nejebica
Znaš me frende.
Lito je pri kraju, sta san jamija jamija san.

zubakis


fatboy

Citat: zubakis  u Kolovoz 29, 2018, 18:25:55

To se pravom UMH-ovcu kao sta sam i sam ne moze nikako dogodit.

Mislis na guzinjanje ili nedostatak radne odjece za majstora (ćunu)  :misli:



:smijeh: :smijeh: