Kolega prodaje Stroma

Autor Kierran, Kolovoz 29, 2018, 09:17:00

« natrag - naprijed »

lalegator

Citat: zubakis  u Kolovoz 29, 2018, 18:59:03
Zna san da mi je bilo bolje popit rakiju nego ulazit u ovu pricu al jebi ga sad.
Dakle ja vas pokusavam navest (..).

U jebote iden popit rakiju
Ne znam zašto se ono što sam ja napisao nužno protivi ovome što si ti napisao, al' 'ajd, bitno da se sporimo.  :smijeh:
U ogalsniku stoje još neki polovni banditi od 2014., kad sam ja prodao svojega. Tada im je cijena bila 1000 € viša nego drugima (a k tome motor recimo lakiran), a i danas je tako. Ja sam otada promijenio 4-5 motora, od toga još jednog bandita. E, sad, ako je to realna cijena i problem nije u njoj nego u nečemu drugom, onda sam ja, priznajem, u krivu. 
Ako voliš rakiju, imam ti ja dobre šljivovice. Lijek!  ;)
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

zubakis

Citat: lalegator  u Kolovoz 30, 2018, 13:37:21
Ne znam zašto se ono što sam ja napisao nužno protivi ovome što si ti napisao, al' 'ajd, bitno da se sporimo.  :smijeh:
U ogalsniku stoje još neki polovni banditi od 2014., kad sam ja prodao svojega. Tada im je cijena bila 1000 € viša nego drugima (a k tome motor recimo lakiran), a i danas je tako. Ja sam otada promijenio 4-5 motora, od toga još jednog bandita. E, sad, ako je to realna cijena i problem nije u njoj nego u nečemu drugom, onda sam ja, priznajem, u krivu. 
Ako voliš rakiju, imam ti ja dobre šljivovice. Lijek!  ;)
Naravno da volim rakiju ta divna vatrena voda. To me ona banda Martin i Dadi navukli. Bezobraznici jedni... ;)

keko

Citat: zubakis  u Kolovoz 30, 2018, 14:03:31
Naravno da volim rakiju ta divna vatrena voda. To me ona banda Martin i Dadi navukli. Bezobraznici jedni... ;)
A i ti se sa svakim družiš  :P
;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Martin

Citat: zubakis  u Kolovoz 30, 2018, 14:03:31
Naravno da volim rakiju ta divna vatrena voda. To me ona banda Martin i Dadi navukli. Bezobraznici jedni... ;)
:-* :-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

lalegator

People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"