P: Suzuki V Strom 1000, K5

Autor zendra 44, Rujan 04, 2018, 15:01:50

« natrag - naprijed »

zendra 44

Dakle, prodajem svog Stroma, kupljen oko Božića prošle godine, treći vlasnik, opisanih radova sa moje strane ima na forumu, razlog prodaje zdravstveni (hebeni problemi s kralježnicom) i mislim da je to definitivno povlačenje iz moto svijeta! Svi oblici komunikacije mogući, dosta toga piše u oglasu na Njuškalu, pitajte ako vas još kaj zanima...

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-dl-1000-v-strom-998-cm3-oglas-25995188


Danijel 23

Citat: zendra 44  u Rujan 04, 2018, 15:01:50
Dakle, prodajem svog Stroma, kupljen oko Božića prošle godine, treći vlasnik, opisanih radova sa moje strane ima na forumu, razlog prodaje zdravstveni (hebeni problemi s kralježnicom) i mislim da je to definitivno povlačenje iz moto svijeta! Svi oblici komunikacije mogući, dosta toga piše u oglasu na Njuškalu, pitajte ako vas još kaj zanima...

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-dl-1000-v-strom-998-cm3-oglas-25995188
:huh:
Nemoj tako oštro...pa smiješ vljda pratit GP...kaj ti i to smeta za fuf-feder?











zendra 44


zendra 44

Može brisanje ili zaključavanje, kaj se već radi s oglasima, motor zamijenjen za auto....nadam se dobar! :'(

tibertov

Samo da nije Alfa i bit će sve dobro  :smijeh:

zendra 44

 :) Nije Alfa, Honda Civic 2.2 I-CTDI, 2007. tzv "svemirac"! Imam Accorda s tim motorom već 12 godina i prezadovoljan sam, nadam se da ni s ovim neće biti problema! ;)

Koristim priliku da se zahvalim svim znanim i neznanim ljudima s ovog foruma koji su mi pomogli raznim savjetima pri kupovini a kasnije i u održavanju motora, otišla je i oprema s motorom (odijelo, rukavice, kaciga, majice, navigacija i ostalo) da ne dođem u napast opet kupit motor kad to vidim u garaži... :'(

Nadam se da smijem još posjećivati ovaj veseli forum jer ima zanimljivih tema i dobre zajebancije iako više nemam motor, a vjerojatno ni neću...

Ostale su mi još samo vojne čizme Inkop broj 44, jedne ganc nove, a jedne nošene max 5 puta, pa ak netko hoće dogovorimo se...

Lp

Mrki



Citat: zendra 44  u Rujan 18, 2018, 12:45:16

Nadam se da smijem još posjećivati ovaj veseli forum jer ima zanimljivih tema i dobre zajebancije iako više nemam motor, a vjerojatno ni neću...

Naravno da smiješ.. forum su ljudi a ne motori..

Da gledamo striktno na motore morali bi pobrisati ove bogece sa BMW-ima.. :)


Bagy

Citat: zendra 44  u Rujan 18, 2018, 12:45:16
:) Nije Alfa, Honda Civic 2.2 I-CTDI, 2007. tzv "svemirac"! Imam Accorda s tim motorom već 12 godina i prezadovoljan sam, nadam se da ni s ovim neće biti problema! ;)

Koristim priliku da se zahvalim svim znanim i neznanim ljudima s ovog foruma koji su mi pomogli raznim savjetima pri kupovini a kasnije i u održavanju motora, otišla je i oprema s motorom (odijelo, rukavice, kaciga, majice, navigacija i ostalo) da ne dođem u napast opet kupit motor kad to vidim u garaži... :'(

Nadam se da smijem još posjećivati ovaj veseli forum jer ima zanimljivih tema i dobre zajebancije iako više nemam motor, a vjerojatno ni neću...

Ostale su mi još samo vojne čizme Inkop broj 44, jedne ganc nove, a jedne nošene max 5 puta, pa ak netko hoće dogovorimo se...

Lp

Ako ništa drugo, dobro si pazario! Taj motor je kažu neuništiv!  :thumbup: Sve u svemu, tu smo i dalje!  ;)
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Mrki  u Rujan 18, 2018, 14:13:34

Naravno da smiješ.. forum su ljudi a ne motori..

Da gledamo striktno na motore morali bi pobrisati ove bogece sa BMW-ima.. :)
i Kawasaki-ima

Osy


Mrki

Citat: Ćoso  u Rujan 18, 2018, 14:39:23
i Kawasaki-ima
Sva sreća meni na pločici motora piše Suzuki :)

iviccaa

Citat: Ćoso  u Rujan 18, 2018, 14:39:23
i Kawasaki-ima

a kako se ono zove ovaj forum?    :misli:

da nisi malo zapeo na srednjaku?  :smijeh:

Ćoso

U pravu si. Skoro da ima više BMW-a nego KLV-a, međutim to je tako kako je

Bagy

Citat: Ćoso  u Rujan 18, 2018, 15:55:50
U pravu si. Skoro da ima više BMW-a nego KLV-a, međutim to je tako kako je

A mogla bi se neka tablica napraviti da vidimo tko šta vozi?  :)
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Bagy  u Rujan 18, 2018, 17:03:27
A mogla bi se neka tablica napraviti da vidimo tko šta vozi?  :)
Ima to admin