Prodajem vizir Ermax

Autor MotoMachak, Rujan 07, 2018, 18:24:56

« natrag - naprijed »

MotoMachak

Prodajem vizir Ermax. Vizir je višlji od originalnog za nekoliko centimetara, ali meni (visok sam 1,87) nije puno pomogao u zaštiti od nepoželjnog vjetra i bufettinga. Zapravo je po mom mišljenju najveća prednost u odnosu na originalni vizir, po mom mišljenju, njegov izgled . Lijepo je zatamnjen, a linije skladno prate liniju motora. Eto, tko si želi malo uljepšati motor može to učiniti kupnjom ovog vizira. Cijena je 300 kuna + poštarina, dok je cijena novog između 800 i 1000 kuna s dostavom. Telefon 095/83-58-253

Patak

Stavi na njega MRA spoiler i biti ćeš zadovoljan ;)

Bagy

Stavljaš originalni, kupuješ Kappa Air stream ili ipak prodaješ motor?  :misli:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Odrezi 100mm spojlera, spusti ga na zadnje rupe i bit ćeš pravi biker, a ne poštar!

MotoMachak

Citat: Bagy  u Rujan 07, 2018, 20:01:02
Stavljaš originalni, kupuješ Kappa Air stream ili ipak prodaješ motor?  :misli:

Nakon dobrog promišljanja odustao sam od prodaje, a Stromića sam već okitio Givijevim Airflowom. To si me ti zarazio s njim. Stvarno odlična stvar  ;)

Patak

Taj givi je ružan, gadan do bola ali kad sam provozao stroma s tim vizirom preporodio sam se...Napokon nema vjetra uživaš u cesti i zvuku motora :thumbup:

Bagy

Citat: MotoMachak  u Rujan 07, 2018, 20:32:11
Nakon dobrog promišljanja odustao sam od prodaje, a Stromića sam već okitio Givijevim Airflowom. To si me ti zarazio s njim. Stvarno odlična stvar  ;)

Pametno, drago mi je da ga nisi prodao!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

MotoMachak

Citat: Patak  u Rujan 07, 2018, 21:47:34
Taj givi je ružan, gadan do bola ali kad sam provozao stroma s tim vizirom preporodio sam se...Napokon nema vjetra uživaš u cesti i zvuku motora :thumbup:

Patak, eto me sad iz noćne vožnje. Ne mogu se načuditi koliko dobro odrađuje posao. Napokon čujem zvuk mašine i auspuha. Ma fantazija. O izgledu bi se dalo raspravljati  ;)

MotoMachak

Citat: Bagy  u Rujan 07, 2018, 22:07:57
Pametno, drago mi je da ga nisi prodao!  :thumbup:

Bagy, i meni  :gimme5:

Patak

Citat: MotoMachak  u Rujan 07, 2018, 22:31:39
O izgledu bi se dalo raspravljati  ;)

Nema potrebe proizvod je prvorazredan, kvalitetan...Kad se sjetim njihovih prvih proizvoda, u kratkom vremenu Givi me svakim danom sve više i više iznenađuje -pogotovo što je u pitanju talijanski proizvođač :smijeh: :thumbup:

Lock teme.

Igi_Zg

Citat: MotoMachak  u Rujan 07, 2018, 22:31:39
Patak, eto me sad iz noćne vožnje. Ne mogu se načuditi koliko dobro odrađuje posao. Napokon čujem zvuk mašine i auspuha. Ma fantazija. O izgledu bi se dalo raspravljati  ;)

Jesi Givi nabavio negdje kod nas ili si naručivao izvana? Ne mogu ga nigdje naći po našim trgovinama.

MotoMachak

Citat: Igi_Zg  u Rujan 08, 2018, 01:07:32
Jesi Givi nabavio negdje kod nas ili si naručivao izvana? Ne mogu ga nigdje naći po našim trgovinama.

ebay

MotoMachak

Inače, Ermax je prodan  :)