Prodaje se malo stromče

Autor gogs, Rujan 12, 2018, 12:41:48

« natrag - naprijed »

Ćoso

Ma bjež' od novog modela. Najbolje da ćeš ispljunuti brdo love, a ujedno biti i "zamorac"

gogs

Citat: Saxi  u Rujan 17, 2018, 22:21:19
Srećno Gogs,sad idu slatke muke, vidi dal bi te Ćoso dovezao kao suvozačicu ili zovi autobusku da vidiš red vožnje

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

A ne ne, vozili su me par puta i to je strašno.  :strah:  Ništa od toga

Citat: Danijel 23  u Rujan 18, 2018, 07:41:33
Gogs...
HP i GS boje...ADV za sada nisu prezentirali


Lijep, nema se šta prigovoriti ali još sam premlad za to a i kako Ćoso kaže vjerojatno pun dječjih bolesti.

tibertov

Evo ja cu ti iskreno rec...za tebe je po meni nova somara...tamo 2016god...taj motor nije skup, a nov je...jer da si ti trenutno za BMW, onda ne bi ni promišljao kaj ćeš  ;)

Osy

Citat: tibertov  u Rujan 18, 2018, 09:53:05
Evo ja cu ti iskreno rec...za tebe je po meni nova somara...tamo 2016god...taj motor nije skup, a nov je...jer da si ti trenutno za BMW, onda ne bi ni promišljao kaj ćeš  ;)
Jel ta ima rješen konektor :)

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 18, 2018, 13:13:24
Jel ta ima rješen konektor :)

A vidi ga .... brine se za kvar od par desetaka eura, a ne brine za 50% šanse kvara na svome i to od par tisuća eura :buahaha:

Stjepko

Ta ima kardan i diferencijal.

Osy

Citat: Ponti  u Rujan 18, 2018, 13:30:55
A vidi ga .... brine se za kvar od par desetaka eura, a ne brine za 50% šanse kvara na svome i to od par tisuća eura :buahaha:
Znaš onu Osječku staru...to može da se desi samo u dolini panjeva, a tamo ne idem  :P :smijeh:

keko

Citat: Ponti  u Rujan 18, 2018, 13:30:55
A vidi ga .... brine se za kvar od par desetaka eura, a ne brine za 50% šanse kvara na svome i to od par tisuća eura :buahaha:
:buahaha:

potpisujem i plačem

:buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: Osy  u Rujan 18, 2018, 13:39:37
Znaš onu Osječku staru...to može da se desi samo u dolini panjeva, a tamo ne idem  :P :smijeh:

Šta ne voze tamo svi GS :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain