Prodaje se malo stromče

Autor gogs, Rujan 12, 2018, 12:41:48

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: fatboy  u Rujan 12, 2018, 13:39:42
O sramoto bajkerska!!!  :samaranje: :samaranje:

Fali ti Beverly, ha?  :P :P
DCT je pičić :-*. Za off puno "zgodniji" od manuala gdje stalno moraš drkarit po kvačilu, pa previše gasa, pa premalo, pa crkne ovo ono :huh:....sa DCTom se vozi bez brige :thumbup:.

Na otvorenoj cesti prednost automatika, po meni, nije nikakva :bzvz:.
:moto2:

098 9232180

gogs

Citat: Dinko  u Rujan 12, 2018, 13:55:14
Uuuuu dobra cijena - to ode za čas....

Samo se nemoj onim svojim sektašima pridružiti :smijeh:

:) :smijeh: :smijeh:

Citat: fatboy  u Rujan 12, 2018, 13:45:48
GS Triple black!  :thumbup: :thumbup:
Citat: Danijel 23  u Rujan 12, 2018, 13:58:15
Rally  ;)

evo, dva glasa za bmw

fatboy

Citat: Suki  u Rujan 12, 2018, 13:59:28
DCT je pičić :-*. Za off puno "zgodniji" od manuala gdje stalno moraš drkarit po kvačilu, pa previše gasa, pa premalo, pa crkne ovo ono :huh:....sa DCTom se vozi bez brige :thumbup:.

Na otvorenoj cesti prednost automatika, po meni, nije nikakva :bzvz:.

DCT jer bi ti radije na off  :huh:...pa odreći će te se off road raja...ne sramoti se brate... :smijeh:
Off nije za svakoga, posebno ako je lijen  :belj:

Mrki

Citat: Suki  u Rujan 12, 2018, 13:59:28
DCT je pičić :-*. Za off puno "zgodniji" od manuala gdje stalno moraš drkarit po kvačilu, pa previše gasa, pa premalo, pa crkne ovo ono :huh:....sa DCTom se vozi bez brige .

Na otvorenoj cesti prednost automatika, po meni, nije nikakva :bzvz:.
Zato su kada su išli na najviši prijevoj u Čileu sa 6 Africa (4 obične i 2 DCT) morali na zadnjem komadu puta ostaviti DCT modele jer nisu mogli s njima proći..

https://www.motorradonline.de/motorradtouren-und-reiseberichte/mit-africa-twins-auf-den-ojos-del-salado.820182.html

Osy

Kako je krenulo, morat ćemo uskoro preimenovat forum u BMW GS-A :-*
Jedini koji će do penzije vozit Stroma je zadrti ljubitelj Agolac :smijeh:

zorro

Citat: Osy  u Rujan 12, 2018, 14:21:26
Kako je krenulo, morat ćemo uskoro preimenovat forum u BMW GS-A :-*

..ma moš mislit  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Zapravo Gogs, za tebe je S 1000 XR...samo je "malo" u drugom platnom razredu. Znaš se vozit, pa bi ti to bilo taman... :ooda: :ooda:

Ćoso

...fali ti još opreme na njuškalo oglasu!!! Rekao sam ti što će ti prodati taj tvoj motor temeljne boje

gogs


Citat: fatboy  u Rujan 12, 2018, 14:39:33
Zapravo Gogs, za tebe je S 1000 XR...samo je "malo" u drugom platnom razredu. Znaš se vozit, pa bi ti to bilo taman... :ooda: :ooda:

Da, nije loš.
Možda malo prebrutalan za mene, ja sam ipak čovjek u godinama i kako bi Sir Oliver rekao kut nagibanja mi je sve veći i veći  :smijeh:
A i pričao mi je jedan makedonac da kad stavi ženu i pun top case i s malim gasom ga diže na zadnji. To Marinki da napravim mam bi me nožem probola u jetru.

gogs

Citat: Ćoso  u Rujan 12, 2018, 14:43:52
...fali ti još opreme na njuškalo oglasu!!! Rekao sam ti što će ti prodati taj tvoj motor temeljne boje

ahhh, zaboravio sam. Pa tek sam to prekjučer ugradio

keko

Citat: Osy  u Rujan 12, 2018, 14:21:26
Kako je krenulo, morat ćemo uskoro preimenovat forum u BMW GS-A :-*
Jedini koji će do penzije vozit Stroma je zadrti ljubitelj Agolac :smijeh:
Ima nas još vječnih stromera, tak da se ne nadaš promjeni naziva foruma  :P
:-*
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Citat: gogs  u Rujan 12, 2018, 14:46:22
Da, nije loš.
Možda malo prebrutalan za mene, ja sam ipak čovjek u godinama i kako bi Sir Oliver rekao kut nagibanja mi je sve veći i veći  :smijeh:
A i pričao mi je jedan makedonac da kad stavi ženu i pun top case i s malim gasom ga diže na zadnji. To Marinki da napravim mam bi me nožem probola u jetru.

Nedavno se frend s tim vozio sa mnom...brutus zvuk, kočnice...a on ti je isto čovjek koji se vozi normalno, i kaže da mu je motor sasvim OK...ja bi ga potpisao odmah... :)

Suki

Citat: fatboy  u Rujan 12, 2018, 14:13:43
DCT jer bi ti radije na off  :huh:...pa odreći će te se off road raja...ne sramoti se brate... :smijeh:
Off nije za svakoga, posebno ako je lijen  :belj:
Citat: Mrki  u Rujan 12, 2018, 14:14:49
Zato su kada su išli na najviši prijevoj u Čileu sa 6 Africa (4 obične i 2 DCT) morali na zadnjem komadu puta ostaviti DCT modele jer nisu mogli s njima proći..

https://www.motorradonline.de/motorradtouren-und-reiseberichte/mit-africa-twins-auf-den-ojos-del-salado.820182.html

...ccc...de ne trkeljajte...kakav crni Čile...provozat ju treba po zagorskim bregima ili Velebitu :-*...DCT rules :ooda: :thumbup:.

Ali ofamo Gogsu temu, Africa nije za njega :bzvz:. Strom somara i toj to :ooda: :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: keko  u Rujan 12, 2018, 14:49:13
Ima nas još vječnih stromera, tak da se ne nadaš promjeni naziva foruma  :P
:-*
:P Zajebancija naravno...boli me pimpar kak će se zvati,
ali bi mogao opet neko prebrojavanje napravit  :smijeh: