Prodaje se malo stromče

Autor gogs, Rujan 12, 2018, 12:41:48

« natrag - naprijed »

iviccaa

Citat: Osy  u Rujan 12, 2018, 15:23:11
:P Zajebancija naravno...boli me pimpar kak će se zvati,
ali bi mogao opet neko prebrojavanje napravit  :smijeh:

I onda kazu da se u HR lose zivi..... :smijeh:

beli

hm .... biće zanimljivo; mooožda bi oglas trebalo malo bolje upakirati .... GoKse aj ti njega daj a ova/ovaj nek poslije da lovu ....  :) .... naravno, sretno s prodajom !  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: gogs  u Rujan 12, 2018, 14:46:22
Da, nije loš.
Možda malo prebrutalan za mene, ja sam ipak čovjek u godinama i kako bi Sir Oliver rekao kut nagibanja mi je sve veći i veći  :smijeh:
A i pričao mi je jedan makedonac da kad stavi ženu i pun top case i s malim gasom ga diže na zadnji. To Marinki da napravim mam bi me nožem probola u jetru.
Ako i je XS pre napet, a GSA kravast onda je za tebe R1200R. Da nisam uzimao motor za kruzaje u dvoje ziher bi uzo Ra.


fatboy


gogs

Lijepooo ali nix to, ubila bi me promaja.

fatboy

Citat: gogs  u Rujan 12, 2018, 20:01:20
Lijepooo ali nix to, ubila bi me promaja.

Ma jebe ti se...nemozes biti sfrkan vise nego sto jesi... :smijeh:

Suki

Ma strom somara i toj to :thumbup:. Zamisli da ideš na đir s Piletom, Debosom, Ćosom i Belim i još i ti da si na BMWu, pa ljudi bi vam se smijali stalno :smijeh: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Saxi

Au, uništiste čoveka sa suludim predlozima, pored ovakvih drugara, neprijatelj može mirno da spava, ali i Suki me iznenadio, jer bi sad da kupuješ uzeo Stroma velikog ili Kraljicu

fatboy

Citat: Saxi  u Rujan 12, 2018, 21:06:27
Au, uništiste čoveka sa suludim predlozima, pored ovakvih drugara, neprijatelj može mirno da spava, ali i Suki me iznenadio, jer bi sad da kupuješ uzeo Stroma velikog ili Kraljicu

S kakvim izjavama ide u javnost, ja ocekujem da kuoi onaj Hondin ADV skuter... :smijeh:

Suki

Citat: Saxi  u Rujan 12, 2018, 21:06:27
Au, uništiste čoveka sa suludim predlozima, pored ovakvih drugara, neprijatelj može mirno da spava, ali i Suki me iznenadio, jer bi sad da kupuješ uzeo Stroma velikog ili Kraljicu
Mene pitaš? Kraljicu naravno ;). Da mi off nije napet kao što je, Africa ne bi bila prvi izbor definitivno :). Zato Gogsu preporučam Somaru :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: fatboy  u Rujan 12, 2018, 20:13:11
Ma jebe ti se...nemozes biti sfrkan vise nego sto jesi... :smijeh:
Ajoj

Ćoso

Citat: Suki  u Rujan 12, 2018, 20:30:18
Ma strom somara i toj to :thumbup:. Zamisli da ideš na đir s Piletom, Debosom, Ćosom i Belim i još i ti da si na BMWu, pa ljudi bi vam se smijali stalno :smijeh: :smijeh:.
Naravno da bi se smijali. Pa kada vidiš nekoga kako se stalno smije, onda to pređe i na tebe

Saxi

Ponti spremi se, kako su krenuli da pazar BeMWeje ima sezona da ti bude kratka i mala dok ih sve pokupis i vratiš vlasnicima

zare

Citat: gogs  u Rujan 12, 2018, 13:43:09
A to je pitanje koje i mene muči  :-\

Granica na mobile.de mi je 10kE i sad tu vrtim između GS 2012 ili somara 2017.
Pola dana sam za jedno drugo pola za drugo.
Btw Africa je isto zanimljiva i lijepa mada mislim da meni taj model motora ne odgovara. Previše mi je enduro
Razum će sigurno prevladati   :kava:

zare

Baš mi je drago da si se napokon mogao odlučiti na taj korak  :thumbup: