Prodaje se malo stromče

Autor gogs, Rujan 12, 2018, 12:41:48

« natrag - naprijed »

zare

Citat: Suki  u Rujan 12, 2018, 20:30:18
Ma strom somara i toj to :thumbup:. Zamisli da ideš na đir s Piletom, Debosom, Ćosom i Belim i još i ti da si na BMWu, pa ljudi bi vam se smijali stalno :smijeh: :smijeh:.
Nema više nikakve šanse da me pozovu na nekakav đir  :moto2:

Danijel 23

Citat: Suki  u Rujan 12, 2018, 21:12:35
Mene pitaš? Kraljicu naravno ;). Da mi off nije napet kao što je, Africa ne bi bila prvi izbor definitivno :). Zato Gogsu preporučam Somaru :thumbup:.
Hebo vas IBi, živio Gianni!

Ćoso

Citat: zare  u Rujan 12, 2018, 22:04:34
Nema više nikakve šanse da me pozovu na nekakav đir  :moto2:
Morati ćemo to promijeniti malo, međutim mi i stanemo koji put

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zare  u Rujan 12, 2018, 22:00:42
Razum će sigurno prevladati   :kava:
Vjerujem u to ;). Gogs je razuman čoek :).
:moto2:

098 9232180

fatboy

Nemojte covjeka provocirat i podjebavat...nije u redu... :smijeh: :smijeh:

Osy

Ja bi baš u inat svima kupio Tigera, to je baš onako živčani motor za njega, voli da popije i takooooo :smijeh:

Danijel 23

Citat: Osy  u Rujan 13, 2018, 07:10:52
Ja bi baš u inat svima kupio Tigera, to je baš onako živčani motor za njega, voli da popije i takooooo :smijeh:
:-X  :bzvz:

Evo, em akcija em jeftinije od Stroma!




fatboy

Ovo je heben motor, ali ga navodno nešto jebe ovjes...nekima neudoban, nekima klimav... :misli:

Ponti

Citat: Saxi  u Rujan 12, 2018, 21:58:16
Ponti spremi se, kako su krenuli da pazar BeMWeje ima sezona da ti bude kratka i mala dok ih sve pokupis i vratiš vlasnicima

Za avanturu spreman. Jer svako putovanje s gs-om je prava avantura tj. 50% šanse da ostaneš negdje :smijeh:

Uopće ne lužim dilemu, jer sve to s drugim motorima je neusporedivo sa stromom. Strom je definitivno best buy na tržištu. Dobije se motor koji ide bolje od gs-a, koji je lakši, okretniji, a sve možeš sam na njemu rastaviti i čačkati po njemu. Oklopi na novoj somari se rastave duplo brže i jednostavnije nego na starom modelu. Ja sam do sada skidao rezervoar barem 3 puta, skidao air box, mijenjao filtere i ulje, zaista bez trunčice problema, a nisam neki znalac. Sjedalo mu je koma, ali s ovim što sam uzeo od Juresa to je drugi motor, udoban skoro kao gs, ajde gs je udobniji zbog ovjesa još 15%, ali nije to sada više toliko drastična razlika.
Dilema kupiti gs-a starog 6-7 godina ili stroma godinu-dvije za iste novce kod mene ne postoji.  :)

tibertov

Ponti kaj je bilo kad si se probudio

gogs

O yebate jeste me uhvatili u mašinu  :smijeh: :P :-*

Dosada su mi samo dva motora razvukla osmijeh na lice, GS LC i veliki Tiger.  Ovaj prvi ću vjerojatno kupiti ali ne još......još sam pre mlad za to.

Citat: Ponti  u Rujan 13, 2018, 08:41:08
Dilema kupiti gs-a starog 6-7 godina ili stroma godinu-dvije za iste novce kod mene ne postoji.  :)

Da, tu bi se složio....puno razumnije je uzet godinu dana stari motor neg staro drlo za istu lovu.

Kakogod....ne planiram ništa prije 2-3 mjeseca pa do tada ko zna, još ću se sto puta predomisliti.

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 13, 2018, 08:47:38
Ponti kaj je bilo kad si se probudio

Trčao, vikao upomoć i tražio Tomić servis ... kakva je to noćna mora bila  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 13, 2018, 08:53:00
Trčao, vikao upomoć i tražio Tomić servis ... kakva je to noćna mora bila  :buahaha:
..a u PM  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Barem ti je Tomic blizu u Splitu...Di je Novema