Mitas Terra Force R

Autor agolac, Rujan 19, 2018, 19:45:01

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 20:35:19
Cekaj...ti si Continentala presao na Mitas? To je kao da iz Mercedesa odeš u Kiu [emoji28]

Ma ne pratiš na satu. Moj DL650 je "prodan". Ovo stavlja novi vlasnik. Ja volem samo cestovne gume i nema šanse da se maknem s njih. Dakle RoadAttack ilo Pirelli Angel. Ostalo za mene ne postoji  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ti šuti, nitko te ne gleda po selu jer vozis Apriliu [emoji23][emoji23]

tibertov

Citat: agolac  u Rujan 19, 2018, 20:43:48
Ma ne pratiš na satu. Moj DL650 je "prodan". Ovo stavlja novi vlasnik. Ja volem samo cestovne gume i nema šanse da se maknem s njih. Dakle RoadAttack ilo Pirelli Angel. Ostalo za mene ne postoji  :)
Zato sam se i zbunio.

Bagy

Citat: zare  u Rujan 19, 2018, 20:26:33
Nisam pametan, puno vas bi moralo reći da su gume super da bi se odlučio za njih
Imam kolegu koji uživa kad mu zadnji kraj bježi, lik vozi nekog hard endura KTM 525ccm pa je valjda navikao na to, ja postanem drven i jebeš onda vožnju
S obzirom da zadnje dvije sezone radim 5-6 tkm nije mi problem svake druge godine dati 70 eura više za provjerene gume
.

Slažem se!  :thumbup: Na gumama neću šparati! Dovoljno je što vozim kenju!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 20:44:23
Ti šuti, nitko te ne gleda po selu jer vozis Apriliu [emoji23][emoji23]
:'(
..al vratit će se Walter..**bat će vam mater ..ponovo sam punopravan član ovog foruma..Suzuki je kupljen..samo da ga Lava još pošalje kamiJonom   :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Partizanski motori se ne ubrajaju, pa bili oni i Suzuki [emoji14]

munja

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 20:48:41
Partizanski motori se ne ubrajaju, pa bili oni i Suzuki [emoji14]
dl650 je kenja a šta je onda ovo?mladunče od kenje :P

tibertov

Partizanski motor je motor za šumu.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 20:54:46
Partizanski motor je motor za šumu.
partizani su u šumu išli s magarcima a tog malog magarca će vozit veliki magarac :ebudale:

tibertov


agolac

A čuj, ovdje ima puno ljudi kojima je Anakee bio super i još više super im je bila činjenica da im traju po 25-30k km. Tako da, svaka roba ima svog kupca.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: munja  u Rujan 19, 2018, 20:57:11
partizani su u šumu išli s magarcima a tog malog magarca će vozit veliki magarac :ebudale:
:) :smijeh: Vidim godilo ti more :ooda:, inspiracija na nivou

munja

Citat: agolac  u Rujan 19, 2018, 20:57:48
A čuj, ovdje ima puno ljudi kojima je Anakee bio super i još više super im je bila činjenica da im traju po 25-30k km. Tako da, svaka roba ima svog kupca.
25tkm gume jbte taj nesmiješ nagnit ni na nogar

zorro

Citat: munja  u Rujan 19, 2018, 20:57:11
partizani su u šumu išli s magarcima a tog malog magarca će vozit veliki magarac :ebudale:
..to ne pričaš ti..il je alkohol..il je ljubomora  :huh:
:smijeh:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: